תחבורה ציבורית ומוניות בסלבדור

5 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בסלבדור

תמונת הפרופיל של dagel
dagel

”ישר לשדה התעופה בסלבדור ממורו דה סאופולו“

קרא עוד

נא להיזהר, ליאור מהפוסאדה גוטה ממליץ על בחור בשם רוני שלוקח אתכם ישר לשדה התעופה בסלבדור ממורו דה סאו פאולו. לידיעת כולם, שמעתי על כ - 10 מקרים שקרו באותו היום, לאנשים שסגרו עם הבחור והוא לא קיים את העסקה. כל אחד סגר מקדמה שונה והבחור פשוט נעלם. כשאני סגרתי את העסקה שאלתי את ליאור 'האם הוא סומך על הבחור?' והוא אמר לי 'בעיניים עצומות' אז לא חששתי לרגע. יום למחרת חששתי לאחר לטיסה שלי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ZohaRon
ZohaRon
1

”הגעה זולה לסאלבדור ממורו דה סאו פאו“

קרא עוד

מקובל לשלם כ- 50 ריאל למעבורת המהירה שתיקח אותכם ממורו דה סאו פאולו לסאלבדור, אך ניתן להגיע גם ב-17 ריאל. לוקחים את המעבורת הזולה -4 ריאל (היא יוצאת בבוקר מוקדם ובעשר בבוקר) ממורו דה סאו פאולו לולנסה. מולנסה לוקחים אוטובוס לבון דספאצ`ו -10 ריאל (האוטובוס יוצא מולנסה בסביבות 13:00, אך כניראה שיש בנוסף. שעה וחצי נסיעה). מבון דספאצ`ו ישנה מעבורת לסאלבדור כ-3 ריאל כ-45 דקות. המעבורת נמצאת ממש ליד התחנה מרכזית. כמובן ניתן לעשות את אותו מסלול זול הפוך- מסאלבדור למורו דה סאו פאולו. -למי שמגיע למורו דה סאו פאולו מולנסה, כדאי לפני היציאה למורו לבדוק בולנסה את זמני נסיעות האוטובוסים לבון דספאצ`ו ובכלל לעיר שתרצו להגיע אליה לאחר מורו דה סאו פאולו,כדי שתוכלו לתכנן את היציאה ממורו.הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של liorj2
liorj2

”מסע ממורו דה סאו פאולו לאיטקרה“

קרא עוד

שימו לב, למרות המרחק הקצר בין שני המקומות ייקח לכם מ-9 בבוקר עד 8 בלילה להגיע לאיטקרה! ממורו דה סאו פאולו לקחנו סירה ב-9 בבוקר לוולנסיה במחיר 15 ריאל (יש סירות מספר פעמים ביום, לא ידוע כמה בדיוק אבל לוולנסיה אין בעיה). הסירה לוולנסיה חצי שעה ללא בעיות של הקאות וכדומה. ניתן בוולנסיה למשוך כסף, הכיוון הוא כזה: הולכים ימינה עד הצומת ועולים למעלה במעלה הרחוב, רחוב הומה אדם. שימו לב- יש שם שני בנקים: בנקו דה ברזיל ואחריו ברדסקו. משם לקחנו מונית לתחנת האוטובוסים (כ-10 ריאל), מספר דקות של נסיעה עד התחנה (שימו לב- נהגי המוניות אומרים שהנסיעה מהרציף עד לתחנת אוטובוסים זה חצי שעה, למרות שבפועל זה כמה דקות נסיעה והסיבה היא כמובן כסף). בתחנת האוטובוסים יש המבורגרים עם ביצה טובים מאוד. תחפשו את ההמלצות של הישראלים. קנינו כרטיסים לאילהאוס ב-25 ריאל, 5 שעות באוטובוס עד אילהאוס. באילהאוס בתחנת אוטובוס יש אינטרנט זול, 4 ריאל לשעה. משם לקחנו אוטובוס לאיטקרה, 7 ריאל. הנסיעה אמורה להיות שעה אבל היה שעתיים בגלל שזה היה ערב, והאוטובוס עוצר כל שניה + מפוצץ אנשים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”זהירות מהקטמרן בדרך למורו דה סאו פאולו“

קרא עוד

למורו כולם מגיעים במעבורת מהירה, קטמרן, אך יש שני קטמרן אחת גדולה ל-140 איש ואחת קטנה ל-40 איש. בהלוך שטנו בגדולה היה סבבה, בחזור היה יום יפה ושטנו חזרה בקטנה. נהרסו לנו שלושה ימי טיול של בחילות והקאות, ועוד היה יום יפה ללא גלים. המחיר הינו אותו מחיר, והמהירות זהה. תחשבו טוב לפני שאתם עולים על המעבורת הקטנה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של inbalt
inbalt

”מסלבדור ל- Xique-Xique“

קרא עוד

בשעה 7, 11:30 ו- 21:30 ממוזג, כל יום. המחיר הוא 30 ריאל רגיל והממוזג עולה 49.60. הנסיעה אורכת 9 שעות באוטובוס הממוזג ו- 11 שעות באוטובוס הרגיל.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בסלבדור

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בסלבדור.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לסלבדור

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם