תחבורה ימית בסלבדור

תחבורה ימית בסלבדור - למטייל (1) מתוף הטיפ של בני סימן טוב
תחבורה ימית בסלבדור מתוך הטיפ של בני סימן טוב - למטייל (2) מתוך הטיפ של בני סימן טוב

1 המלצות על תחבורה ימית בסלבדור

תמונת הפרופיל של בני סימן טוב
בני סימן טוב

”הסעה משדה התעופה בסלבדור אל מורו באמצעות המעבורת האיטית“

קרא עוד

ההסעה הזו מאורגנת ע"י חברת Cassi Turismo והיא מארגנת הסעות עם המעבורת האיטית לאיטה קרה סלבדור ומורו.

למרות שאני נסעתי איתם 3 פעמים אני ממליץ על המעבורת המהירה אם זה מסתדר לכם עם השעות. פשוט כשאני רציתי לנסוע בחזור לא היה מקום. ובהלוך עם האיטית הייתי מגיע לפני בגלל שהמהירה יצאה מאוחר יותר ביום.

ביציאה של השדה התעופה לפני שיוצאים לרחוב תראו שם את הסוכנות. רשום שם 130 ריאל למורו, אבל לישראלים זה 100 (מי שעשה מראש את אותה ההסעה דרך הסוכנויות הישראליות במורו שילם 110).

כשנרשמתי השעה הייתה 10:45. ב-11:30 הם הוציאו את ההסעה לכיוון הסוכנות הראשית שצמודה לנמל. עולים על מעבורת גדולה ואיטית של 50 דקות שמובילה לאי. יורדים מהנמל עולים על אוטובוס סמי-קמה (או על מיני-וואן – תלוי במספר הנוסעים) נסיעה של שעה וחצי עד לנמל שבצד השני של האי. שם צריך לשלם קנס של 80 סנט – לא ברור למה עולים על סירות קטנות ומהירות 20 דקות ומגיעים למורו (מומלץ ללכת ראשונים כדי לתפוס את המעבורת הראשונה). בכניסה למורו –רואים אותך עם מזוודה –אז צריך לשלם קנס של 15 ריאל דמי כניסה. סך הכל מנמל התעופה עד למורו 11:30 – 16:30 יצא 5 שעות נסיעה –כולל עצירה לכ-10 דקות בכל תחנה. הם מצהירים כי הנסיעה דרכם היא כ-4 שעות –אבל 5 זה הזמן הנכון.

אם נוסיף את הזמן שהמתנתי בשדה יוצא 5:45 שעות – כך שאם תזמינו מראש הסעה למהירה ותיקחו מונית, אולי זה יהיה יותר משתלם. פשוט האיטית עם קאסי היא יותר נוחה, אתה ראש קטן, עושים לך את הכל .

צירפתי את לוח הנסיעות ואת המפה שלהם.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ימית בסלבדור

אין עדיין פוסטים על תחבורה ימית בסלבדור.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות