מידע כללי על קניות בויניאלס

2 המלצות על מידע כללי על קניות בויניאלס

תמונת הפרופיל של Avi3283730
Avi3283730
1

”קניית סיגרים בויניאלס“

קרא עוד

חיפשתי איפה לקנות סיגרים בויניאלס. אז יש 2 אופציות: חנות ממשלתית רשמית ברחוב הראשי (קרובה לסוכנויות הנסיעות, א"א לפספס) והחקלאים באיזור. בטח גם שם אפשר לקנות מכל מיני חינטרוס, אבל אין צורך להרחיב על כך. יצאנו לטיול סוסים בעמק (אגב, מומלץ מאוד) ובדרך עוצרים באחת מסככות ייבוש הטבק שבסביבה. החקלאי המקומי מראה לך את העלים בסככת הייבוש ומסביר לך על כל התהליך. לאורך כל ההסבר הוא מקפיד להדגיש שהסיגרים של הממשלה מלאים בכימיקלים ורק הסיגרים של החקלאים הם טבעיים ואיכותיים.

אחר כך הוא יושב איתך בסככה שלו, מכין קוקטייל של רום, דבש ומיץ אננס טרי ומגלגל לך סיגר במקום מעלים איכותיים, בלי שום כימיקלים. תענוג! יושבים באמצע כל הירוק הזה, עם קוקטייל ביד אחת וסיגר ביד שנייה. מה אדם צריך יותר מזה? ואז הוא מוציא חבילה של 15 סיגרים עטופים בקליפת עץ ומציע לך אותם ב-20 דולר! "סיגרים שאמא שלי מגלגלת ביד בבית, טבעי לגמרי". אתה קונה את הסיגרים (אפילו מוריד קצת במחיר) וחושב כמה מזל שמצאת אותו, חקלאי הגון שכמותו ולא איזה חנות ממשלתית שבה ירמו אותך. כמו תמיד- יש הבדל בין הפרסומת לבין המוצר האמיתי. כשחזרתי לארץ, מישהו שמבין משהו בסיגרים אמר לי לחתוך סיגר אחד ולראות אם בפנים העלים מגולגלים או שזה פירורי טבק. כמובן שהסיגר היה מלא בפירורים. וא"א לדעת מה עוד הכניסו בפנים. אמנם הייתי רק אצל חקלאי אחד, אבל אני מניח שזה לא שונה אצל האחרים. מזל שקניתי כמה סיגרים גם באותה חנות, ליתר בטחון. אפשר לקנות שם גם סיגרי מותגים יקרים, וגם סיגרים בלי תווית, שמיוצרים ע"י המפעלים המוכרים, במחירים יחסית זולים. אז אם אתם מגיעים לחקלאי כזה- תהנו מהסיגר שהוא מגלגל לכם, וכשהוא מציע לכם לקנות- תבקשו ממנו לפתוח סיגר אחד...

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של tomerhaim
tomerhaim

”קניית סיגרים בקובה“

קרא עוד

יש מקום אחד שאפשר לקנות סיגרים טובים ובזול וזה אצל החוואים בוינלס (אני גם קניתי שם 7 יחידות ב-14 CUC). שם זה המקום היחידי שאני לא חושב שהם משקרים. בסיגרים יש כמה פרמטרים שמשפיעים על האיכות ולנו אין אף דרך לדעת מזה. אם אתם בקטע של סיגרים, אתם יכולים להוריד אותם במחיר עוד, אני לא התווכחתי איתם. לדעתי, אפשר להוריד אותם ל-1.5 CUC לסיגר. בכל מקרה, כדי להגיע אל החוואי צריך לקחת טיול רגלי של 2-3 שעות (4-5CUC לשעה) או עם סוסים (5CUC לשעה), אנחנו לקחנו סוסים וזה היה טעות, הסוסים נראים על הפנים וכל הזמן אתה מרגיש שמתעללים בהם. לדעתי, סיור רגלי עדיף, זה גם לא כזה רחוק.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מידע כללי על קניות בויניאלס

אין עדיין פוסטים על מידע כללי על קניות בויניאלס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לויניאלס

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם