פירסט השכרת רכב
First Car Rental

2
(3)
49 Loop St, Cape Town, 8001, South Africa
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על פירסט השכרת רכב

2
3 מדרגים
0
1
0
0
2

3 המלצות על פירסט השכרת רכב

תמונת הפרופיל של riko07
riko07

”החוויה שלנו עם חברת ההשכרה First “

קרא עוד

​הזמנתי דרך האתר של חברת First שני רכבים בקייפטאון, ושני רכבים ביוהנסבורג.

כבר באתר הייתה טעות, וגבו ממני פעמים את סכום ההשכרה, ולאחר דין ודברים אכן זיהו שטעו ואמרו שיזכו אותי…כשהגעתי לכל תחנה לקחת את הרכבים, ביקשו ממני את הקרדיט קארד לצורך פיקדון, בדיעבד הסתבר לי שפשוט כל פעם גבו ממני כסף עבור ההשכרה, וכמובן שלא זיכו אותי על הטעות שנעשתה באתר שלהם. על השכרת רכב ב-2,500 שח גבו ממני 10,000 שח!!! הייתי פשוט בשוק ואין עם מי לדבר שם. כמה מיילים ששלחתי לא זכו לשום התערבות. בסופו של דבר, בזכות מעורבות של חברת ויזה הצלחתי להחזיר חלק מהכסף, אבל עדיין הייתי מופסד ביחס לעלות המקורית.

יש לציין שאני בחוויה הזאת כבר מחודש מאי 2015, וכמו שציינתי בקו הסיום הנוכחי שילמתי בסופו של דבר מעל לסכום שהייתי אמור לשלם …

הקיצר, אני לא למדתי מניסיון של אחרים אז תיזהרו אתם, האמרה מה שעולה בזול אתה משלם ביוקר, במקרה הזה טפחה לי בעוצמה בפרצוף. ממליץ מאוד לבחור בחברה אחרת. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של IDHA
IDHA
1

”השכרת רכב בדרום אפריקה“

קרא עוד

כאשר תגיעו לדרום אפריקה, תתקלו במגוון רב של חברות השכרת רכבים, חלקם מוכרות וחלקן מקומיות. אני שכרתי את רכבי דרך חברת First המקומית ומלאת ההמלצות, אך הבעיות לא הפסיקו לצוץ. זה החל ברכב שקיבלתי, טויוטה אוונזה, רכב מקומי חסר כל אבזור, שלא היה נראה שייך כלל לקטגוריה שבחרתי בה. מעבר לכך שהרכב לא היה במצב אידאלי, הנסיעה בו בקייפ טאון ומחוצה לה הייתה לרוב בלתי נסבלת (בייחוד בעליות ועל כבישים מהירים). אם זה לא מספיק, שכרתי יחד עם הרכב GPS של החברה, שעבד למשך חמש שעות ושבק חיים (מזל שיש Waze שהציל אותי להמשך השבוע).

הסיפור לא נגמר כאן. לאחר שבוע הגעתי לפורט אליזבת ומשם לקחתי טיסה ליוהנסבורג, בדרכי לפארק קרוגר. לצערי, גם את הרכב השני הזמנתי דרך First וגם פה נפלתי לא פחות. לאחר טיסה עם לו”ז צפוף להמשך היום, הגעתי לקבלת השירות בחברה, ושם גיליתי שהביאו לי רכב לא נכון. נאלצתי לחכות למעלה מארבע שעות כדי לקבל את הרכב שאותו הזמנתי מהחברה (וגם זה לאחר ויכוח ארוך עם מנהלת הסניף לשלוח לי מסניף אחר את הרכב המתאים).

שלושת המקרים הללו פגעו בחוויית הטיול, וחבל. בגלל כל אלה, אני מזהיר ומבקש מכם לא (!) להזמין דרך חברת First בשום פנים ואופן, ותאמינו לי שתודו לי בסוף.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של opbm
opbm

”השכרת רכב בדרום אפריקה“

קרא עוד

את הרכב שכרנו דרך ממסי, אך חברת ההשכרה היא 1first ואפשר להזמין ישירות מולם. את הרכב אספנו בשדה התעופה ביוהנסבורג והחזרנו אותו לאחר 13 ימים בקייפטאון. מחיר השכירות היה הזול ביותר מכל החברות אותם בדקנו ובנוסף לכך, החברה לא גבתה סכום נוסף על הוספת ביטוח לנהג צעיר - פחות מגיל 24. חברות ההשכרה גובות סכום נוסף עבור החזרת הרכב אל מקום אחר ממקום האיסוף. לנו הסכום יצא כ-40 דולר.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על פירסט השכרת רכב

אין עדיין פוסטים על פירסט השכרת רכב.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות