דיסניוורלד
Walt Disney World Resort

4.4
(34)
הוסף לטיול שלי
דיסניוורלד - למטייל (1) מתוף הטיפ של macabi9
Walt Disney World Resort, Orlando, FL 32830, United States
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

דיסני וורלד הוא פארק שעשועים עצום, ככל הנראה המפורסם ביותר מבין כל הלונה פארקים באורלנדו. בפארק זה, ניתן ליהנות ממגוון גדול של מתקנים שונים וכמובן גם לפגוש את כל הדמויות המוכרות והאהובות מסרטי דיסני לאורך השנים.

פארק דיסני וורלד מחולק לארבעה פארקים ראשיים: “ממלכת הקסם”, “פארק אפקוט”, “ממלכת החיות” ו”אולפני הוליווד”. כולם מכילים מתקנים, מופעים ואטרקציות אחרות על פי נושא. כניסה לכל אחד מהפארקים עולה בין 80 ל-90 דולר, כאשר ניתן לקנות "חבילות" כרטיסים למספר ימים, בהם המחיר ליום יורד. בנוסף, יש שני פארקי מים, שכניסה אליהם עולה כ-50 דולר.

 

מה חושבים מטיילים על דיסניוורלד

4.4
34 מדרגים
24
1
1
2
2

34 המלצות על דיסניוורלד

תמונת הפרופיל של גדליהו מהגרעין
גדליהו מהגרעין

”טיפים מביקור באוגוסט 2018“

קרא עוד

כחלק מביקור באורלנדו היינו יומיים בפארקי דיסני. בעבר היינו בקליפורניה (ואהבנו יותר) . גילאי 9,14,17. יותר בענייני Rides מאשר הופעות ונסיכות וכו'. מאחר והחלק הזה היה לבקשת צעירת המשתתפות הוקדש יום מלא למג'יק קינדום הקלאסי ויום נוסף לכל ה-Rides המרכזיים ב-3 הפארקים האחרים.

קנינו כרטיס הופר ליומיים (באתר דיסני- הוזלות של דולרים ספורים קיימים פה ושם) .

השקענו בתוכנת Ridemax- תוכנה שעבדנו איתה בעבר- מזינים לתוכה את מה שרוצים לעשות באותו יום ואלו שעות רוצים הפסקה והיא מסדרת הכל בצורה הגיונית וגם אומרת איך לנהוג עם הפאסט פאסים. מעבר לזה יש כל מיני Apps שמראים זמני המתנה בכל אטרקציה, וכדאי שיהיו זמינים.

לפארק אפשר להכניס אוכל וגם מים (אנחנו הכנסנו בקבוקים ריקים ומילאנו בברזיות) . אם הזמנתם און ליין ואתם צריכים להמיר לכרטיסים- כדאי לעשות זאת בערב ההגעה לאורלנדו- תמיד יש קופה שפתוחה עד מאוחר איפה שהוא. (יש בדיסני ספרינגס איפה שהחנויות והחניה חינם) .

חניה עולה 22$ ליום - אפשר לעבור בין פארקים או לצאת ולחזור ורק להראות את הקבלה.

שעות הצהריים הכי עמוסות. בבוקר - כדאי לבוא לפני הפתיחה - מספיקים הכי הרבה. על הבוקר ללכת לאחד המתקנים העמוסים ביותר- שאין לכם פאסט פאס (=קיצור תורים) בשבילו - אח”כ יהיו שם תורי ענק. פאסט פאס ניתן להזמין מחודש לפני יום הכניסה (או יותר מוקדם אם לנים במלונות דיסני) . למתקנים המבוקשים נגמר מהר. מתקנים עם המתנה ארוכה במג'יק קינדום: פיטר פן, ספלאש מאונטיין, ג'ונגל קרוז ושבעת הגמדים. כמובן בשעות שונות יכולות להיות המתנות שונות. על ג'ונגל קרוז ויתרנו - עשינו בקליפורניה ולדעתנו לא מצדיק עמידה של שעה בתור. בכלל, השתדלנו לעמוד עד 25 דקות בתור ודי עמדנו במשימה.

למה כדאי להגיע מוקדם? בחלק מהפארקים נותנים להיכנס כמה דקות קודם. או להגיע עד המתקן.

תאריכי ביקור - ביקרנו באמצע השבוע בחצי השני של אוגוסט שבו ילדי מדינות דרום ארה"ב כבר חוזרים לבית הספר ולכן פחות עמוס.

עוד טיפים: באורלנדו בקיץ מז"א דומה למרכז אמריקה- יכול בכל רגע להשתנות משמש למעונן ולסערת גשם וברקים- אז נסגרים מתקנים שפועלים בחוץ, ולכם כדאי שיהיו שכמיות דקות מניילון או מטריות בתיקים.

בפארקי דיסני וורלד נותנים לעלות עם תיקים למתקנים.

ביום הראשון יצאנו בשעות העומס בצהריים החוצה מהפארק - הפסקה מצוינת לצהריים, סידורים ולמלון.

ביום השני עשינו את המתקנים הבולטים ב-3 הפארקים האחרים. אם יש כרטיס הופר - אפשר להזמין עד 3 פאסט פאסים ביום ולנצל רק בפארק אחד. פאסט פאסים, הם כרטיסי קיצור תורים, שנקבעת לך מסגרת של שעה להגיע לעשות מתקן שהזמנת מראש ואתה עוקף את מרבית התור.

לקחנו פאסט פאסים באנימל קינגדום- ובפועל מימשנו רק אחד. פתחנו עם אוואטר בלי פאסט פאס - מתקן שתוך דקות מהפתיחה עמוס לעייפה.

בין הפארקים יש תחבורה מאוד נוחה של אוטובוסים, ככה שלא צריך כל פעם להזיז את הרכב. בצהריים עברנו לאפקוט, שהיה הכי פחות מרגש מכול הפארקים, לדעת רוב בני המשפחה. שם המתנו 55 דקות למתקן של פרוזן. (היה כתוב 50 נגמר בקצת יותר) בהחלט לא מתקן שראוי להמתנה כזו ארוכה ונמנענו ככל האפשר מהמתנות של יותר מ 25-30 דקות, גם ביום עמוס כזה.

מאפקוט חזרנו לאסוף את האוטו ומשם למתקני הוליווד סטודיוס (שנסגר אחרון מבין פארקי דיסני) . המתקנים שם מאוד שווים לחובבי ה-ריידים, והפארק מעוצב מאוד יפה. פעם שניים עם תור של 50 דקות למתקן הרוקנרול. פה לפחות המתקן הוכרז כשווה את ההמתנה.

מזכרות - הרבה יותר זול בוולמרט בישובים מסביב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ilana_sf
ilana_sf

”האפליקציה של דיסני“

קרא עוד

טיפ חשוב: לעבוד רק עם האפליקציה. אחרי שרוכשים את הכרטיסים לסרוק אותם ובאמצעות להזמין את ה-Fast Pass המגיע לכם. בכל פארק ניתן לבחור שלושה מתקנים אליהם ניתן לקבל גישה מהירה. עדיף לתכנן יום מראש או אפילו כמה ימים (באפליקציה ניתן לקבוע גם חודש מראש) לאילו מתקנים חשוב לכם להגיע ולהזמין אותם דרך האפליקציה. לא לכל מתקן יש את האפשרות הזו אבל למתקנים הפופולאריים בדרך כלל כן. זה מאוד מקל על הביקור בפארקים ובוודאי שהופך את ההמתנה לנסבלת וכך גם מספיקים יותר. טיפ נוסף הוא - להגיע מוקדם וללכת מיד בהתחלה למתקנים הפופולאריים בסוף הפארק - ללא הכרטיס המהיר, כי אם באים ממש בשעות הפתיחה התור עוד נסבל ואותו לשמר למתקנים נוספים בהמשך היום.דבר חשוב נוסף הוא אתר האינטרנט שנותן תחזית של עומס בפארקים לכל יום במהלך החודש. עדיף לבחור את הפארקים שהאתר ממליץ ללכת אליהם ביום מסויים ולהמנע מאלה שהוא ממליץ לא להגיע אליהם באותו יום. הדבר הוכיח את עצמו.

Https://www.undercovertourist.com/orlando/crowd-Calendar/

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של amy m
amy m

”Space Mountain“

קרא עוד

המתקן נמצא במג'יק קינדום, לאוהבי האדרנלין מומלץ מאוד, מומלץ להזמין Fast Past, אולם לילדים צעירים יותר לא מומלץ. הבן של שלי בן ה 6 שבדרך כלל אינו מראה פחד ואוהב רכבות הרים פשוט יצא מבועת מהמתקן, ועד סוף הטיול סירב לעלות על מתקנים אחרים. הנסיעה בחושך מוחלט לא מתאימה לכל גיל, למרות שהמתקן לא מציין זאת.

הטיפ עזר לך?

”סיכום טיול אורלנדו“

קרא עוד

אוקיי. אתחיל ואומר שהיה מדהים נסענו עם שני בנים (14 ו-9) . טסנו בטיסת אירופלוט עם 2 קונקשנים (מוסקבה וניו יורק) טיסות קשות מאוד אז ממליץ להוסיף קצת כסף ולהסתפק בקונקשן אחד. לאחר כל מסע הטיסות הארוך הגענו לדיסני. לנו ב-All Star Movies מלון נחמד, לא יוקרתי מדי עם בריכה משחקי וידאו (מלון מומלץ מאוד אם אתם באים עם ילדים) את היום הראשון בילינו ב-Animal Kingdom שאותו פחות אהבנו ופחות התחברנו (בכיף היינו מוותרים עליו לטובת יום מנוחה) . אחרי כמה שעות בפארק התייאשנו והחלטנו ללכת לנוח ולצאת לקניות בפרימיום סנטר המפורסם באורלנדו. זה לא קניון! זה יותר כמו ריזורט, היה מאוד לא נוח להסתובב בו.

אז אחרי יום ראשון מעט מאכזב באורלנדו היום השני היה מדהים, אפקוט מדהימה! היה מעניין מהנה ומיוחד לא לפספס את מופע הזיקוקים בערב! ביום שלאחר מכן הלכנו למגיק קינגדום, וואו אין מילים לתאר את התחושה של לטייל שם, עם כל החום והסחונה שום דבר לא ימנע ממך להיכנס לתוך החוויה! בפארק אין הרבה מתקני אקסטרים אבל זה לא כזה נורא. לא לפספס בערב את מופע הזיקוקים והאורות שמוקרנים על הטירה. הפארק האחרון שלנו היה Universal Island Of Adventure.פארק אקסטרימי מושלם! כולם נהנו! בסופו של דבר אורלנדו מושלמת ותעשו לעצמכם טובה ולכו לבקר שם.

כמה מסקנות וטיפים:

לפני הזמנת הפאסט פאס בדיסני תעשו מחקר לבדוק אילו מתקנים הכי מבוקשים.

להביא מטריה ומעיל גשם. בכל יום באורלנדו שהיינו ירד גשם גשם (חודש יולי) ובין רגע אתה עלול למצוא את עצמך תקוע בגשם.

להזמין אקספרס פאס ביוניברסל ולשלם יותר (הופך את החוויה להרבה יותר טובה)

להכין את עצמכם לאוכל מוגזם בטירוף (אוכל מגעיל וג'אנק פוד)

ו. זהו תהנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mironk2
mironk2

”טיול בת מצווה למג'יק קינגדום“

קרא עוד

פארק מאכזב במיוחד. מתקנים לילדים קטנים. אין מקומות ישיבה מוצלים.שלא לדבר על ממוזגים. אנחנו עלינו ללא תורים על ה Space Mountain (הכי מוצלח לדעת הילדה והכי אקסטרים בפארק) Seven Dwarfs Mine Train (מתקן ברמה של הסופרלנד בראשלצ) ופעמיים על Splash Mountain (מתקן חביב מאוד) פעמיים. ועזבנו את הפארק לאחר 4 שעות. הפאסט פאס יעיל מאוד ונוח לשימוש.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של יפעת עובדיה
יפעת עובדיה

”Single Line“

קרא עוד

ביקרנו ב-Disney אורלנדו באפריל 2017. בחלק מהתורים רשום Single Line.

הכוונה שאפשר לעמוד בתור (בד”כ מאוד קצר) ולהצטרף לקרונית שמתמלאת, אך לא לגמרי, כך שנותרים מקומות בודדים בקרונית. התור בד”כ מאוד קצר ומתאים לכל מי שלא חייב להיות באותה קרונית עם משפחתו / חבריו. כדאי מאוד!

תחפשו טוב את התורים האלה, לא בכל מתקן יש תור כזה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של macabi9
macabi9

”פארקים לכל המשפחה“

קרא עוד

הייתי מספר פעמים בארבעת הפארקים של דיסני (Magic Kingdom, Epcot, Animal Kingdom, Hollywood Studios) עם אשתי השנה ועם המשפחה כילד. ממש חוויה לכל המשפחה. יש מתקנים לכל אחד והאווירה ממש שמחה וכיפית. כפי שאוהבים להגיד, זה המקום המשמח ביותר בכדור הארץ. לא לצפות למתקנים הכי מפחידים. התפאורה והאווירה פשוט מדהימה. ממש חובה לחופשה משפחתית. לגבי מחירים, ממש לא זול. כרטיס לפארק לאדם ליום עולה כ-100 דולר אבל ככל שקונים ליותר ימים הכרטיס עולה פחות ליום. ההבדל בין 4 ל-5 ימים קטן מאוד. שווה לקנות למספר ימים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של רחלי3245875
רחלי3245875
2

”ביקור בדיסני שנופל על חופשת בתי הספר בארצות הברית “

קרא עוד

תכננתי את הטיול 8 חודשים מראש. בכל מקום שבדקתי רשום שהפסחא חל ב-16/4/2017. לכן בחרנו לבלות בדיסני בתחילת הטיול ולא בסופו. שהגענו ב-5/4/2017 לדיסני באורלנדו, היינו המומים מכמות האנשים שיש כאן. מיליונים! ואז הסתבר שחג האביב שלהם התחיל ב-4/4 ומסתיים אחרי הפסחא. בשום מקום לא היה כתוב פרט ״שולי״ זה. מה שהפך את החוויה בדיסני להרבה יותר קשה, בעיקר בעמידה בתורים של שעה, שעה וחצי לכל מתקן. שרצינו לבחור fast pass כבר לא היה למתקנים שרצינו ליומיים קדימה.

את דיסני חייבים לתכנן מראש, אחרת הולכים לאיבוד, הילדים מאוכזבים שבחצי יום עושים שני מתקנים של 3-5 דקות כל מתקן ומבזבזים ים של זמן בעמידה בתורים. זה מייאש.

צריך לשבת בבית מול מחשב ולבחור לאיזה מתקנים הילדים רוצים ללכת ואז דרך האפליקציה של דיסני להזמין מראש את ה fast pass.

רצוי שמישהו מקומי יגיד לכם אם מתוכנן איזה שהוא חופש בזמן שאתם נוסעים. לא כל החופשים, כמו חג האביב מצויינים באתרי האינטרנט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חני אוחיון
חני אוחיון

”הממלכה הקסומה - פארק קסום “

קרא עוד

הגענו לפארק עם 2 בנות (14,21) הבנות חיבבו את הפארק. אין בו מספיק מתקנים אקסטרים.

אבל מתחברים לילד שבתוכנו. הפארק מחולק ל-4 חלקים. אנחנו התרכזנו בעיקר ב- Tomorowland. ו-Fantasyland שימו לב לא לאכול ארוחות לפני עלייה על מתקן אקסטרים.

דאגו לא לפספס את התהלוכה ברחוב המרכזי בשעה 15:00 עם כל הדמויות של דיסני ומוזיקה מרהיבה מקסים!

המתקנים הבאים מומלצים. כולם מבוקשים אז כדאי לקחת FP (מסלול מהיר):

Splash Mountain – מתקן שהבנות הכי אהבו. מומלץ לעלות עם מעיל גשם בשעות היום החם. נרטבים כהוגן. נפילה מ-5 קומות והרבה מים.

Space Mountain – רכבת הרים מקסימה. הבנות אהבו. מומלץ.

Seven Dwarfs Train – שבעת הגמדים בנסיעה מקסימה של רכבת מהירה מאוד. מומלץ.

Big Thunder Mountain Railroad – רכבת מתונה וכייפית. ממליצה בחום.

The Haunted Mansion – חביב מאוד. לא מפחיד.

פיטר פן – חובה! מתקן מקסים!

עולם קטן Its Small World – חובה! נסיעה עם מוזיקה ועוברים על עמים וארצות. מקסים.

לא לפספס את המופע – Micy's Philhar Magic – סרט 4D מקסים עם דונלדק וכל החברים. מקסים.חובה.

בערב לא חיכינו למופע הזיקוקים.(בגלל כמות עצומה של אנשים).

היציאה והכניסה לפארק מורכבת ומרוחקת. מחנים (זכרו את מס' החנייה והדמות – הכי קל לצלם בפלאפון), אח”כ קרוניות מביאות לאיזור של מעבורת. למרות כמות גדולה של אנשים תעדיפו את המעבורת כמות ענקית של נוסעים עליה. בכניסה בדיקה קפדנית של תיקים ושערי מגנו.

בשעות היום יש מופע למרגלות הטירה (בידקו באיזו שעה – משתנה) מקסים!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של עוז יריב
עוז יריב

”להנות יותר בפארקים של דיסני ביעילות“

קרא עוד

אתייחס לשני אספקטים העלויות ו-הFast Pas

  1. במלון בו אנו שוהים נמסר לי שאסור להכניס אוכל לפארקים של דיסני. עובדתית זה לא נכון. זה אולי נועד לאלץ מבקרים לשלם את המחירים המוגזמים בפארקים. (להדגמה, בקבוק מים שבסופר עולה ¼ דולר כשקונים מארז של 24, עולה בבודדת בפארק 3 דולר. אולי היצרנים שונים אבל מים זה מים).
  2. מחירי המזכרות והתחפושות בפארק יקרים. יש הרבה חנויות מזכרות של דיסני סביב הפארקים והמחירים שם סבירים יותר. (אולי זיופים/ אולי מוצרים משנים קודמות) אבל תוכלו להנות באותה מידה מהחוויה.
  3. מחירי הכרטיסים בכניסה. יש אתרים שממליצים לקנות הכרטיסים לפארקים באינטרנט לפני שמגיעים לקופות ולחסוך את התור. בפועל גם את אישור הרכישה צריך להמיר לכרטיס ולא חוסכים את התור. אבל המחירים באתרים מאוד יקרים. ויש מקומות ברחבי קיסימי לרכוש כרטיסים במחירים יותר זולים.
  4. ההתנהלות עם ה-Fast Pass. יסומן כ-Fp. יש סידור שמאפשר לבחור 3 אטרקציות לכניסה בתור מקוצר, ורק אחרי הניצול שלהם להזמין כל פעם אטרקציה נוספת. המלצותי: לא לנצל Fp למופעים גדולים כמו הפעלולנים באינדיאנה ג'ונס או Frozen ואחרים. לכולם יש מקום תשאירו ה-Fp למתקנים הפופולריים (הכי כיף כשהאחרים תקועים בתור של שעה ואתם רצים).
  5.  

המלצה נוספת להזמין את כל המתקנים לפרק זמן של לא יותר מ-3-4 שעות מהגעה עד ניצול המתקן השלישי (גם תגבירו ההנאה כשאתם רעננים, גם לא תמתינו הרבה זמן. ותמיד תוכלו להוסיף מתקנים נוספים. עוד הצעה. לרוב בצהרים המאוחרות רוב האנשים מותשים. אם אתם שוהים לא רחוק צאו למנוחה. ניתן לחזור מאוחר יותר לאותו פארק בלי לשלם שוב על החניה והשכרת הארון. אחרי מנוחה תחזרו רעננים בשעות הערב יש פחות משתמשים פחות תחרות תמתינו פחות.

תהנו

הטיפ עזר לך?

כתבות על דיסניוורלד

מתוך הבלוגים - פוסטים על דיסניוורלד

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לאורלנדו

אטרקציות באורלנדו

מלונות ומקומות לינה באורלנדו

מדריכים ונותני שירות באורלנדו

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע