תחבורה ציבורית ומוניות בלאס וגאס

תחבורה ציבורית ומוניות בלאס וגאס - למטייל (1) מתוף הטיפ של הנוביקים
תחבורה ציבורית ומוניות בלאס וגאס מתוך הטיפ של הנוביקים - למטייל (2) מתוך הטיפ של הנוביקים

26 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בלאס וגאס

תמונת הפרופיל של סימה3199541
סימה3199541

”נסיעה ללאוטלט הצפוני והדרומי נסיעה עם תחבורה ציבורית.“

קרא עוד

רכשנו כרטיס ל-3 ימים לתחבורה הציבורית נסענו בתחבורה הציבורית לאווטלט הצפוני באוטובוס שנקרה Sdx האוטובוס עוצר ליד הכניסה וזה נוח מאוד בחזור תחנת האוטובוס ממוקמת מול התחנה שירדנו. עם אותו הכרטיס, נסענו לאווטלט הדרומי שהוא מקורה.יורדים תחנה לפני אחרונה בחזור עולים באותה התחנה נוסעים תחנה אחד וזה התחנה הסופית. הולכים מספר מטרים ספורים רואים מסדרון מצד שמאל חוצים אותו ושם עומד אותו האוטובוס לסטריפ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חיים בלנק
חיים בלנק

”תחבורה ציבורית“

קרא עוד

כרטיס אוטובוס עולה 8 דולר כשקונים במלון או במכונה בתחנה. אבל אם יש לכם שטר של 5 דולרת אבל בדיוק חמש דולר או 5 דולר בודדים, עלו לאוטובוס וקנו את אותו כרטיס בחמישה דולר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מוןמון
מוןמון

”תחבורה ציבורית בסטריפ“

קרא עוד

יש אוטובוסים בסטריפ כל עשר דקות קונים כרטיס ל 24 שעות שעולה 8 דולר לאדם. עם האוטובוס הגענו לאוטלט פרימיום הצפוני. לדאון טאון ולכל מקום שרצינו יכולנו לרדת. ממש שווה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של solog224
solog224

”Uber: תחבורה ציבורית נגישה וזולה“

קרא עוד

במהלך שהותנו בארה”ב עד כה הבנו עם הזמן שנסיעה עם אובר (במקומות הרלוונטיים – ללא פקקים) יעילה וזולה יותר משימוש בתחבורה הציבורית המסורתית ( אוטובוס, רכבות, מטרו, מוניות). אבל בווגאס חשוב לדעת שלא ניתן לעצור אובר בכל פינה כפי שרגילים לעשות.

המלונות בסטריפ (רצועת המלונות המרכזית) לא אוהבים שאובר מציפים להם את חניית ה-valet (הכניסה למלון) ולכן שולחים (עם שילוט) את המזמינים לחניון עצמי/גאראג׳ (Self Parking/Uber Pick Up Point) שמהווה למעשה את נק׳ האיסוף של אובר.

לנו זה לא היה ברור מאליו ולקח קצת זמן שעלה בהתברברות במיוחד שגם מהסטריפ עצמו אי אפשר להזמין הסעה (המשטרה אוסרת).

בהצלחה

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hy9745
hy9745
1

”תחבורה ציבורית שדה התעופה לאס וגאס“

קרא עוד

תחבורה ציבורית בנמל התעופה נמצאת בשערי היציאה מהנמל. קונים בעלייה לאוטובוס כרטיס מעבר ב-3$. קו WAX יוצא מתחנת נמל התעופה לכיוון ואגס אך לא נכנס לסטריפ. יורדים בטרופיקנה, חוצים ועולים עם אותו כרטיס לקו אוטובוס החוצה את כל הסטריפ.

בחזרה לנמל התעופה אפשר לנסוע עם אוטובוס CX הנמצא, ליד מלון פלציו רחוב Sands Ave.

ממולץ לעד שני נוסעים, למעלה מזה עדיף מונית (יש להגיד לנהג לא לנסוע בדרך המהירה, זה מייקר מאוד את הנסיעה).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Angel22
Angel22

”נסיעה באוטובוס של Greyhound מלאס וגאס ללוס אנג'לס“

קרא עוד

הזמנתי באתר www.greyhound.com זוג כרטיסי נסיעה באוטובוס מלאס וגאס ללוס אנג'לס. יש לשים לב כשמזמינים את הכרטיסים שיש מספר אוטובוסים שיוצא כל יום, חלקם אקספרס (מופיע האות e ליד) וחלקם עוצרים במספר עיירות וכך משך הנסיעה ארוך יותר. אני הזמנתי את האוטובוס אקספרס שהיה אמור לצאת בשעה 12:00 בצהריים ולהגיע לדאון טאון בלוס אנג'לס בשעה 17:15 (משך הנסיעה כולל עצירה אחת בת חצי שעה). המחיר באתר היה 20$ למבוגר כולל עמלת הזמנה של 2$ לאדם.

ככל שמועד הנסיעה קרב, המחירים באתר עולים (יכול להגיע ל-80$ לכרטיס). ברגע שמבצעים את ההזמנה באתר חשוב להדפיס את שובר הנסיעה, כמו כן, מקבלים מייל אישור לדוא”ל. מסוף חברת האוטובוסים של Greyhound ממוקם בדאונטאון לאס וגאס, צריך לרדת ליד קזינו Golden Nugget . הגענו למסוף, ניגשנו לדלפק, הוציאו לנו ואוצ'ר למזוודות והתבקשנו להמתין באולם הנוסעים עד שיקראו לנו חצי שעה לפני שעת הנסיעה. ככל שמקדימים להזמין את הכרטיסים, כך מקבלים את הזכות לעמוד ראשונים בתור לאוטובוס ולתפוס את המקומות בקדמת האוטובוס שהם טובים יותר.

לצערנו, הנהג לא הופיע ו-5 דקות לפני השעה 12:00 אמרו לנו שמחפשים נהג אחר. אחרי חצי שעה אמרו לנו שמצאו נהגת והיא בערך בשעה 13:00. העלו בינתיים את כולם לאוטובוס כדי שנוכל לצאת מייד עם הגיעה של הנהגת, אולם הנהגת הגיעה רק בשעה 14:00 ורק אז יצאנו לדרך. כפיצוי על ההמתנה הארוכה, נתנו לנו לגשת לקיוסק באולם ולקחת שתייה וחטיף. בשעה 16:30 עשו לנו הפסקה בת חצי שעה בפונדק דרכים. הגענו לדאוטאון לוס אנג'לס בשעה 19:15. נסעתי בעבר באוטובוס של Greyhound ושמעתי מאנשים שמדובר בחברה גדולה ואמינה, אולם הפעם הם פישלו בגדול והצטערתי שלא לקחתי טיסה במקום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Angel22
Angel22
1

”תחבורה משדה התעופה לסטריפ“

קרא עוד

בשדה התעופה יש מספר דוכנים שמוכרים כרטיס להסעות משדה התעופה למלונות. ישנה תחרות גדולה, מרבית הכרטיסים המוצעים הן במחיר של 9 דולר לאדם, ניתן למצוא גם ב-8 דולר. ההסעות הן במכוניות מיני ואן או מיניבוסים. יש אפשרות זולה יותר והיא לקחת אוטובוס ציבורי מטרמינל 1 -אפשר לשלם 8 דולר לכרטיס של 24 שעות ואז ניתן להשתמש בו גם באוטובוסים על הסטריפ או 20 דולר לכרטיס של 3 ימים שיכול לשמש אותך לשימוש באוטובוסים על הסטריפ במשך 3 ימים, כולל נסיעה לדאונטאון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Angel22
Angel22

”מחירי אוטובוסים על הסטריפ“

קרא עוד

על הסטריפ עובר אוטובוס שעוצר בכל תחנה וישנו אוטובוס אקספרס שעוצר במספר מצומצם של תחנות על הסטריפ. התדירות שלהם הוא כל 15-20 דקות בערך. שני האוטובוסים מגיעים עד לדאונטאון. ישנן מספר תחנות שממוקמת לידן מכונה לרכישת כרטיסים, ניתן לרכוש גם מהנהג באוטובוס הרגיל (באוטובוס אקספרס אין גישה לנהג). מחירים: כרטיס עד שעתיים עולה 6$, כרטיס ל-24 שעות עולה 8$, כרטיס ל-3 ימים עולה 20$. אם מגיעים משדה התעופה מטרמינל 1 ניתן לרכוש את אחד הכרטיסים הללו שתקף גם לאוטובוסים על הסטריפ, כך ניתן לחסוך עלות מונית משדה התעופה למלון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sronit
sronit

”תחבורה ציבורית זולה ויעילה“

קרא עוד

יש אוטובוסים למלונות, לשדה התעופה וממנו ולאוטלאטים השונים (צפוני ודרומי): המחיר 20 דולר לשלושה ימים, או 8 דולר ליום. בשד”ת נמצאים בקומה 0 קונים כרטיס במכונה שליד. הציעו לנו שאטל למלון ב-9 דולר לכיוון… תדירות גבוהה, יש קו שנוסע בסטריפ ועוצר ליד המלונות, יש קו משד”ת למלונות, הקו שנוסע בסטריפ מגיע גם לרחוב פרימונט המופלא – חובה בערב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ורד_3250672
ורד_3250672
1

”Lyft - אפליקציה שחוסכת הרבה כסף“

קרא עוד

ממליצה להוריד לנייד אפליקציה שנקראת Lyft. זוהי אלטרנטיבה חסכונית למוניות בלאס וגאס במיוחד ובכל אמריקה בכלל. אחרי שמורידים את האפליקציה, לוחצים מיקום נוכחי ולאן רוצים להגיע ומקבלים הערכה של מחיר הנסיעה. במידה ורוצים לוחצים אישור ונהג בדרך אליך תוך מספר דקות, שידועות לך מראש.

אלו לא מוניות! אלו אנשים עם הרכבים הפרטיים שלהם, שמסיעים אותך לאן שאתה רוצה. הם עובדים עבור Lyft. התשלום נעשה בסיום הנסיעה בחיוב כרטיס האשראי ולאחר קבלת SMS שמודיע את מחיר הנסיעה שבטווח שהיה ידוע לך מראש. נסענו למסעדה דרך Lyft ושילמנו 11 דולר. חזרנו את אותה הדרך במונית ושילמנו 18 דולר. תעשו את החשבון.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בלאס וגאס

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בלאס וגאס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות