בוקאס דל טורו
Bocas del Toro

5
(3)
בוקאס דל טורו - למטייל (1) מתוך הטיפ של Ng90
בוקאס דל טורו מתוך הטיפ של vsxcisc - למטייל (2) מתוך הטיפ של vsxcisc
בוקאס דל טורו מתוך הטיפ של vsxcisc - למטייל (3) מתוך הטיפ של vsxcisc
בוקאס דל טורו מתוך הטיפ של Ng90 - למטייל (4) מתוך הטיפ של Ng90
בוקאס דל טורו מתוך הטיפ של Ng90 - למטייל (5) מתוך הטיפ של Ng90
Bocas del Toro, Panama

מה חושבים מטיילים על בוקאס דל טורו

5
3 מדרגים
1
0
0
0
0

3 המלצות על בוקאס דל טורו

תמונת הפרופיל של vsxcisc
vsxcisc

”לא רק לצעירים“

קרא עוד

טסנו לבוקס דל טורו, 3 נשים בשנות החמישים והשישים, אמנם רוב התיירים הם צעירים, אך גם לבני גילנו יש הרבה מה לעשות בבוקס ושווה לשהות באיים לפחות 3 ימים.

אנחנו התמקמנו במלון באי המרכזי, קולון. מלון טרופיקל סוויטס. המיקום שלו פנטסטי והוא מקום אירוח מומלץ.

משם יצאנו לחופים על האי קולון, חוף כוכבי הים אליו מגיעים באוטובוס מקומי ממרכז העיירה ועוד שייט קצר בסירה, כל הדרך עולה 4$ לאדם ומגיעים לחוף קסום. על החוף ניתן לאכול אננס, לובסטרים ולהנות מפינה קולדה מקומית.

באחד הימים לקחנו סיור שייט בין האיים - הסיור אסף אותנו ממזח המלון ועבור 30$ טיילנו מ -10:00 עד 16:00 כשבין האטרקציות ראינו דולפינים, רחצנו בחוף שמורת טבע, ראינו “עצלנים”, שנירקלנו ועוד ועוד. תמורה שווה ביותר.

יש עוד איים ומקומות מומלצים כך שבהחלט שווה ביקור.

מה שיפה בבוקס שהמקום עוד לא מאוד ממוסחר ושומר עדיין על מידה רבה של אוטנטיות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של corse
corse

”טיול באי בוקאס דל טורו“

קרא עוד

קבוצת האיים של בוקאס דל טורו ובראשם האי בוקאס הפכו ב-20 השנים האחרונות ליעד מרכזי של המבקרים בפנמה עם כל התופעות הנלוות, חיוביות ושליליות. באופן אישי, ההגעה לשם והמעבר ברחוב הראשי של העיירה היו עבורי הלם מסוים בשל כמויות ה”גרינגוס” שהצטופפו בו והעסקים משרתי הגרינגוס שהקיפו אותם. אפילו בית חב”ד כבר נפתח שם...

עם זאת, אפילו במרחק של שניים שלושה רחובות ניתן לראות שרידים שקטים של בוקאס הישנה, ניתן למצוא חופים מבודדים שיהיו רק שלכם - זהירות ממערבולות חזקות, ולרכב על אופניים הרחק מן ההמון הסואן.

מיותר לציין שהאי הוא מרכז לפעילויות ימיות רבות כמו צלילה ושנורקלינג, וכן הוא נקודת המוצא לאיים האחרים בארכיפלג, אם חפצתם להתרחק באמת מההמולה.

סירות מנוע מהירות מ ואל אלמיראנטה יוצאות בתכיפות רבה מהמזחים השונים ומחירן נע בין 5-7 דולר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ng90
Ng90
2

”בוקס דל טורו, איך מגיעים ומה עושים?“

קרא עוד

בכדי להגיע לארכיפלג בוקס דל טורו יש מספר דרכים ביניהן טיסה ושייט ממקומות שונים, השייט הקצר ביותר הוא מהעיירה Almirante, שנמצאת מרחק של כ-40 ק”מ מהגבול עם קוסטה ריקה. לעיירה ניתן להגיע גם באוטובוס מדוד (משם אני הגעתי). האוטובוסים השונים יורידו אתכם ב”תחנה המרכזית” ומשם יהיו מוניות רבות שיציאו לכם הסעה לסירות שלוקחות לאי, אבל אין צורך במוניות מדובר במרחק הליכה של 5 דקות. השייט לאי יוצא כל הזמן ולוקח כחצי שעה.

האטרקציות בסביבה -
 ניתן לקחת אוטובוס ולהגיע לצידו הצפוני של האי (קיים כביש אחד שחוצה את האי), משם יש מסלול הליכה לאורך קו החוף שמגיע עד לחוף כוכבי הים (ניתן גם לקחת סירה שתביא אתכם לשם, אבל אם אתם יכולים ללכת אני ממליץ).

ניתן לעשות סיור באיים ליד הכולל, צפייה בדולפינים, נסיעה לטיול בחופי האי זאפטיה (בעל חוף לבן ויפיפה, כמו גם מסלול עץ שעובר לאורכו), 2 שנירקולים, מעבר ליד אי בו ניתן לצפות בעצלנים, ומעבר עם הסירה בנקודות רדודות בהן ניתן לצפות בכוכבי ים (סיור שמומלץ בחום).

ניתן לשוט לחוף הצפרדעים האדומות (זוהי שמורת טבע). לוקחים סירת מונית עד לRed frog marina, ומשם הולכים ב-Caiman Trail מסלול חביב בו אתם צפוים לראות תנינים, בסופו תגיעו לחוף הצפרדעים האדומות (אני לא ראיתי צפרדעים אדומות אבל החוף יפיפה).

ניתן גם לצלול בבוקס דל טורו, על אף שמהניסיון שלי הצלילה במקום לא מרשימה במיוחד, ביחס לצלילות אחרות במרכז אמריקה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בוקאס דל טורו

אין עדיין פוסטים על בוקאס דל טורו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות