בוקאס דל טורו ”בוקס דל טורו, איך מגיעים ומה עושים?“

בכדי להגיע לארכיפלג בוקס דל טורו יש מספר דרכים ביניהן טיסה ושייט ממקומות שונים, השייט הקצר ביותר הוא מהעיירה Almirante, שנמצאת מרחק של כ-40 ק”מ מהגבול עם קוסטה ריקה. לעיירה ניתן להגיע גם באוטובוס מדוד (משם אני הגעתי). האוטובוסים השונים יורידו אתכם ב”תחנה המרכזית” ומשם יהיו מוניות רבות שיציאו לכם הסעה לסירות שלוקחות לאי, אבל אין צורך במוניות מדובר במרחק הליכה של 5 דקות. השייט לאי יוצא כל הזמן ולוקח כחצי שעה.

האטרקציות בסביבה -
 ניתן לקחת אוטובוס ולהגיע לצידו הצפוני של האי (קיים כביש אחד שחוצה את האי), משם יש מסלול הליכה לאורך קו החוף שמגיע עד לחוף כוכבי הים (ניתן גם לקחת סירה שתביא אתכם לשם, אבל אם אתם יכולים ללכת אני ממליץ).

ניתן לעשות סיור באיים ליד הכולל, צפייה בדולפינים, נסיעה לטיול בחופי האי זאפטיה (בעל חוף לבן ויפיפה, כמו גם מסלול עץ שעובר לאורכו), 2 שנירקולים, מעבר ליד אי בו ניתן לצפות בעצלנים, ומעבר עם הסירה בנקודות רדודות בהן ניתן לצפות בכוכבי ים (סיור שמומלץ בחום).

ניתן לשוט לחוף הצפרדעים האדומות (זוהי שמורת טבע). לוקחים סירת מונית עד לRed frog marina, ומשם הולכים ב-Caiman Trail מסלול חביב בו אתם צפוים לראות תנינים, בסופו תגיעו לחוף הצפרדעים האדומות (אני לא ראיתי צפרדעים אדומות אבל החוף יפיפה).

ניתן גם לצלול בבוקס דל טורו, על אף שמהניסיון שלי הצלילה במקום לא מרשימה במיוחד, ביחס לצלילות אחרות במרכז אמריקה.

לכל המידע על בוקס דל טורו פנמה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות