בריאות בויניאלס

1 המלצות על בריאות בויניאלס

תמונת הפרופיל של gruengard
gruengard

”נגישות לכיסא גלגלים בוינאלס“

קרא עוד

וינאלס לא ``נבנתה`` לכסא גלגלים. זהו מקום כפרי עם מעט תשתיות. הרחוב הראשי שטוח ויש בו כביש נוח, וניתן למצוא שם מגורים. אך יותר נחמד לגור ברחובות הפנימיים יחד עם הטבע והחיות, אך זה דורש תמרון בדרכי עפר (בגשם בוץ...). למרות הנוף היפיפה והזולה בקאסה, לדעתי אין בה עניין רב ובמיוחד לכסא גלגלים.

מגורים מותאמים לכסא גלגלים ישנם בנגאלוס מותאמים בדוס הרמנוס, אך הם היו רק עבור המקומיים כאשר הייתי שם. רוב המגורים הם קאסות. אני הגעתי ישר לקאסה נוחה כך שלא בדקתי קאסות אחרות. השירותים היו צפופים אך יכולתי להגיע קרוב לאסלה ולמקלחת. יש 2 חדרים נוחים, אחד עם מיטה כפולה והשני עם 2 מיטות נפרדות. המשפחה מדהימה והאוכל מצויין ובכמות רבה.

אטרקציות המערות בוינאלס כבר מתויירות. במערת האינדיאני המתויירת כבר כקרו רבים בכסאות גלגלים. בכל זאת הכניסה בה אינה מותאמת ויש הרבה מדרגות. אך את השלב השני בסירה ניתן לעשות, מכיוון היציאה. הסירה אינה נוחה, וצריך יכולת של שיווי משקל או מלווה שיעזור. השייט עצמו ללא טלטלות.

ניתן לקחת סוס לעשות טרק ולבקר את האקווטיקוס. אך הדרך היא מאוד תלולה ואפילו הקובנים פחדו ולא רצו שאנסה את הסוס. (אני פרפלג t5 מאוד ספסטי). ניתן לקחת עגלה עם סוס, אך העגלה ישנה מאוד והגב כאב לי מהטלטלות.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בריאות בויניאלס

אין עדיין פוסטים על בריאות בויניאלס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות