תחבורה ציבורית ומוניות בצ'יצ'יקסטנאנגו

2 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בצ'יצ'יקסטנאנגו

תמונת הפרופיל של kobypesach
kobypesach

”מלנקין/סמוק שמפיי לצ'יצ'יקסטנגו בצ´יקן באסים “

קרא עוד

טיול בגוואטמלה מצריך בד"כ לחזור מתישהו לאנטיגואה או לגוואטמלה סיטי, בצורה של טיול כוכב. אנחנו החלטנו לוותר על התענוג המפוקפק, ובמקום זאת לנסות וליסוע בצ´יקן באסים מלנקין/סמוק שמפיי ישירות לצ'יצ'יקסטנגו. ובכן כך- יש שאטל מקומי שיוצא מלנקין בשש בבוקר לקובן. מגיע לעיר אחרי שעתיים בערך, תבקשו שיקח אתכם לתחנת האוטובוסים/שאטלים לאוספנטן. בתשע (וכל שעה עגולה לפני ואחרי) יש שאטל מקומי של כשלוש שעות מקובן לאוספנטן. הדרך קשה, השאטל מפוצץ באנשים· חוויה אמיתית ומחשלת.

מאוספנטן יש שאטל של שלוש שעות בערך לעיר קיצ'ה, הדרך לא קשה, אבל הנהג ועוזרו ידאגו שהשאטל יהיה מלא כל הזמן, בשיא הגענו לעשרים וחמישה אנשים ברכב, לא כולל שלושה על הגג! קיצ'ה זו עיר גדולה יחסית. מקיצ'ה יש צ'יקן באס רגיל ונוח של חצי שעה לצ'יצ'י והופ אתם במרכז צ'יצ'י (למעוניינים, ניתן להגיע מקיצ'ה לשלה או לסיטי). אגב, גם מצ'יצ'י יש צ'יקן באס לשלה, ואם לא תפסתם את הישיר, אז יש החלפה אחרי חצי שעה באיזה שהוא מקום שנקרא ¨לוס משהו¨ ושם יעלו אתכם על האוטובוס לשלה. לסיכום, מדובר בחוויה מקומית מיוחדת, מחשלת, אבל חוסכת בערך יום טיול ועצבים לחזור עוד פעם לאנטיגואה·

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”הגעה לצ`יצ`י“

קרא עוד

מאנטיגואה, פנחצ`ל, כפרי האטיטילן השונים, שלה ומקומות נוספים ישנם שאטלים שמגיעים בערך ב-9:30 ועוזבים בסביבות 14:30. מפנחצ`ל העלות הלוך ושוב היא 8$. 

ניתן לעשות את הדרך הזו בצ`יקן בס בקלות רבה מפנחצ`ל- אוטובוס עד לוס אנקואנטרוס (4 קאצל) או עד סולולה ומשם לאנקואנטרוס ומאנקואנטרוס לצ`יצ`י. כל הסיפר הלוך ושוב 9 קאצל וכשעה וחצי נסיעה. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בצ'יצ'יקסטנאנגו

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בצ'יצ'יקסטנאנגו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות