מסלול חד יומי בפנמה סיטי

מסלול חד יומי בפנמה סיטי - למטייל (1) מתוף הטיפ של sc.yarin
מסלול חד יומי בפנמה סיטי מתוך הטיפ של sc.yarin - למטייל (2) מתוך הטיפ של sc.yarin
מסלול חד יומי בפנמה סיטי מתוך הטיפ של sc.yarin - למטייל (3) מתוך הטיפ של sc.yarin
מסלול חד יומי בפנמה סיטי מתוך הטיפ של sc.yarin - למטייל (4) מתוך הטיפ של sc.yarin
מסלול חד יומי בפנמה סיטי מתוך הטיפ של sc.yarin - למטייל (5) מתוך הטיפ של sc.yarin
מסלול חד יומי בפנמה סיטי מתוך הטיפ של sc.yarin - למטייל (6) מתוך הטיפ של sc.yarin

5 המלצות על מסלול חד יומי בפנמה סיטי

תמונת הפרופיל של sc.yarin
sc.yarin

”כמה שעות בפנמה תחנת ביניים“

קרא עוד

עצרנו בפנמה לכמה שעות עד טיסת ההמשך. בפנמה אין צורך להחליף מטבע - ניתן להשתמש בדולר.

מומלץ לנסוע מהשדה ל-Panama canal – ניתן להסתובב כשעה וחצי אחר כך לקניון ענק אלברוק ומשם מונית ל-Casco vieja ולטייל בסמטאות המרוצפות עד הים ואם נשאר זמן אפשר ללכת לאורך הטיילת עם נוף שמשקיף לעיר הדומה להונג קונג.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של witched
witched

”יום טיול מפנמה סיטי - שייט בנהר הצ'ארגס אל שבט אינדיאני ביער“

קרא עוד

חוויה קצת שונה בנבכי העיר הגדולה. יום טיול מפנמה סיטי לכיוון מזרח, בו מגיעים לנהר הצ'ארגס ושטים על קנו לכיוון מעמקי יער הגשם. במעבה היער פוגשים את השבט האינדיאני Embara. בדרך רואים חיות, יער ומגיעים לחוויה של סיור בכפר וארוחת צהריים שבושלה על ידי נשות השבט. אורך הטיול כ-7 שעות והעלות היא כ-130$ בערך לאדם.

יש כל מיני חברות שמוציאות את זה, זו אחת מהן:

http://www.getyourguide.com/panama-city-l811/guided-embera-indian-village-tour-t11076/?partner_id=5D663&psrc=xml#

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של הזברה
הזברה

”מסלול El Charco“

קרא עוד

הכניסה למסלול זה בפנמה סיטי נמצאת על הדרך בין הגנים הבוטניים Summit לבין Gamboa. יש "בוטקה" קטנה וממנה יוצא שביל עץ נוח המגיע עד לגשר קטן. כאן המסלול מתפצל ומכאן מתחיל המסלול המעגלי. עולים על הגשר והולכים בתוך ג'ונגל סבוך ויפהפה, חוצים את הנחל והולכים לאורכו עד שמגיעים למפלים. ליד המפלים אזור נוח לעצירה ופיקניקים, ויש בריכה קטנה שניתן לרחוץ בה. המפלים עצמם קטנים אולם כל המקום מקסים. מכאן השביל ממשיך בחזרה עד לנקודת ההתחלה. כל המסלול אורך פחות משעה. אם אינכם מעוניינים לעשות את כל המסלול תוכלו ללכת ישר על שביל העץ ולא לעלות על הגשר שבנקודת הפיצול. המשיכו ישר ותגיעו לאחר כמה דקות אל המפלים. על העצים שמעל המפל נמצאים לעיתים קופים. הציצו למעלה. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של הזברה
הזברה

”מסלול Plantation Road“

קרא עוד

זהו מסלול הליכה יפה מאוד על דרך רחבה, בג'ונגל יחסית לא סבוך, כך שקל יותר לחפש בעלי חיים. המסלול מתחיל מעט לאחר הגניים הבוטניים Summit, על הדרך מפנמה סיטי לגמבואה. יש אזור לחניה בתחילת המסלול, ובדרך כלל יהיה שם פקח שיגבה את דמי הכניסה. הדרך רחבה יחסית ולא קשה להליכה אם כי ישנן עליות וירידות. הצמחיה לאורך הדרך יפה במיוחד. ניתן לצפות בציפורים, קופים, חוטמנים, אגוטי ועוד. כעיקרון הדרך מתחברת לשביל הליכה נוסף וניתן לבצעה כמסלול של יום שלם (לא מעגלי), אולם אם רוצים לטעום ממנה ניתן ללכת לאורכה ולחזור באותה הדרך. יש סימון של ק"מ לאורכה כך שתוכלו לדעת כמה עברתם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של הזברה
הזברה

”מסלול Pipeline Road“

קרא עוד

זהו מסלול הליכה בג'ונגל. בכדי להגיע אל תחילת המסלול יש לעבור את הכפר Gamboa ולהמשיך עם הכביש עד לפניה ימינה לפי השילוט - Camino Del Oleoducto. שימו לב שניתן ורצוי להגיע עם הרכב עד לגשר הראשון שם יש אזור קטן לחניה, ומשם להתחיל ללכת ברגל. ההליכה במסלולים באזור גמבואה עולה כסף. בדרך כלל יהיה בתחילת המסלול פקח שיגבה עבור הכניסה לשמורה. מהגשר מתחילים ללכת לאורך השביל. זוהי דרך רחבה יחסית ונוחה מאוד להליכה, ללא עליות או ירידות משמעותיות. ניתן לצפות בציפורים ובעלי חיים נוספים כמו חוטמנים, אגוטי, וקופים. אנו זכינו לראות דב נמלים. כעיקרון המסלול ארוך אולם ניתן ללכת עד שנמאס ואז לחזור על עקבותיכם. מומלץ לצאת לדרך מוקדם ככל האפשר. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול חד יומי בפנמה סיטי

אין עדיין פוסטים על מסלול חד יומי בפנמה סיטי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לפנמה סיטי

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם