טיסות בבוקס דל טורו

טיסות בבוקס דל טורו - למטייל (1) מתוף הטיפ של liron_k
טיסות בבוקס דל טורו מתוך הטיפ של liron_k - למטייל (2) מתוך הטיפ של liron_k
טיסות בבוקס דל טורו מתוך הטיפ של liron_k - למטייל (3) מתוך הטיפ של liron_k
טיסות בבוקס דל טורו מתוך הטיפ של liron_k - למטייל (4) מתוך הטיפ של liron_k
טיסות בבוקס דל טורו מתוך הטיפ של liron_k - למטייל (5) מתוך הטיפ של liron_k
טיסות בבוקס דל טורו מתוך הטיפ של liron_k - למטייל (6) מתוך הטיפ של liron_k

3 המלצות על טיסות בבוקס דל טורו

תמונת הפרופיל של vsxcisc
vsxcisc

”עודף משקל“

קרא עוד

חשוב לדעת שבטיסות לבוקס דל טורו מהעיר פנמה (שדה התעופה Marcos A. Gelabert Albrook International Airport) המשקל המירבי שמותר ללא עודף משקל, הוא 14 ק"ג למזוודה ו - 4 ק"ג לכבודת יד.

לנו שקלו את המזוודות, ומכוון שהגענו מטיסה מהארץ היה לנו משקל עודף והתבקשנו לשלם 3$ על כל ק”ג עודף. את כבודת היד לא שקלו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של liron_k
liron_k

”איך מגיעים בטיסה מפנמה סיטי לבוקס דל טורו“

קרא עוד

אנחנו טסנו מפנמה סיטי לבוקס דל טורו  עם אייר פנמה: זמן הטיסה בערך כשעה, מחיר הכרטיס כ-100$, שירות אדיב. התלבטנו אם לטוס או לנסוע באוטובוס, אך נחתנו מאוחר בפנמה סיטי ופיספסנו את האוטובוס. לכן החלטנו לישון לילה אחד בפנמה סיטי ולמחרת בבוקר טסנו לבוקס דל טורו.

לאחר הנחיתה, בכניסה לבוקאס יהיה עליכם לשלם 3$ עבור “אגרת כניסה”. (הכינו כסף קטן מראש) הזמינו כרטיסים כמה שיותר זמן מראש (המחירים עולים). מצ”ב האתר שלהם: https://www.airpanamaonline.com

אם אתם מתלבטים בין טיסה לאוטובוס, כרטיס נסיעה באוטובוס עולה כ-40$ לכיוון. האוטובוס יוצא כל יום ב-20:00 מפנמה סיטי וזמן הנסיעה בערך כ-10 שעות. המזגן מקפיא- תביאו שמיכה/בגדים חמים! מגיעים עד לעיירה שקרובה לבוקאס ומשם לוקחים סירה (טיפים שקיבלנו מחברים- לא נסענו באוטובוס).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”טיול בקוסטה ריקה עם תינוקת - טיסה“

קרא עוד

טיסה: בבן גוריון נתנו לילדה להתרוצץ כמה שאפשר בין תור לתור, ואח``כ נכנסו ישר לחדר המשפחה המקסים שנמצא ממש ליד הכניסה לדיוטי פרי בצד ימין. הילדה שיחקה, התעייפה, וגם החלפנו לה שם בצורה נוחה. לא הכנסנו אותה בכלל לרעש ולבלגן של הדיוטי. טסנו בטיסת לילה דרך אטלנטה. לא קנינו לילדה כרטיס (מתחת לגיל שנתיים), ולמרות שלא קיבלנו את השורה המיועדת לתינוקות, הסתדרנו בצורה די טובה. הכנו לילדה תיק צידנית עם האוכל שהיא מכירה ואוהבת, כולל מספיק מים מינרלים (עשינו מספיק רעש כדי שיתנו לנו לעלות עם בקבוקי המים למטוס) וקופסה של תמ``ל. הכנו לילדה הרבה הפתעות חדשות ולא שכחנו פריטים מוכרים ואהובים שהחבאנו קודם כדי לייצר געגוע. אחרי האוכל וכמה סיפורים הילדה נרדמה על שנינו וישנה כמעט עד סוף הטיסה לאטלנטה (יש חשיבות גדולה למושבים שהידית ביניהם יכולה להתרומם כך שהילד יוכל לישון בצורה מרווחת, ולא להתנחל רק על הורה אחד). 

שדה התעופה באטלנטה לא הכי מזמין לתינוקות. אין מקום נורמאלי להחליף, ובטח לא לקלח. פשוט הלכנו לשער צדדי ולא מאויש והחלפנו לילדה שם. הטיסה לסן חוזה היתה נוחה למדי ועברה במהירות. שימו לב שאם העלתם למטוס כיסא לרכב (אנחנו ארזנו אותו יחד עם המנשא ועטפנו בהרבה פצפצים כך שזו הייתה חבילה גדולה למדי), בסן חוזה הוא לא יגיע במסוע של המזוודות אלא יונח בצד. לקח לנו הרבה זמן לקלוט איפה הוא, ובינתיים מאד נלחצנו שהוא אבד בדרך ולא עלה לטיסה מאטלנטה לסן חוזה. אחרי שכבר מילאנו טופס על אובדן מטען, גילינו אותו בצד. איזו הקלה. בדרך חזרה הצלחנו להשיג בכל מקטע טיסה כסא נוסף מה ששיפר את איכות חיינו בצורה משמעותית. הילדה שוב ישנה רוב הטיסה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיסות בבוקס דל טורו

אין עדיין פוסטים על טיסות בבוקס דל טורו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות