בטיחות ואזהרות בסלבדור

2 המלצות על בטיחות ואזהרות בסלבדור

תמונת הפרופיל של ליברפול2012
ליברפול2012

”זיופי כרטיסי אשראי בברזיל“

קרא עוד

לשים לב בשימוש בכרטיס האשראי בברזיל - למרות שקראנו ושמענו וביצענו את כל פעולות הביטחון שניתן לבצע, לבסוף עשינו טעות אחת קריטית (אחת יותר מדיי) שגרמה לזיוף של כרטיס האשראי ולעוגמת נפש ללחצים מיותרים. טיילנו שלושה שבועות בברזיל. מדינה מדהימה שמומלץ ביותר לבקר בה עם הילדים (אנחנו נסענו עם ילדים בגילאי 7-15) וכולנו נהננו מאוד. בשבועיים הראשונים משכנו כסף בכספומטים של בנקים. פעם אחת שהיה חסר לנו כסף בשוק "מרקדו" בסלבדור (שוק מומלץ מתחת למעלית המפורסמת) וניסנו למשוך כסף בכספומט אקראי בתוך השוק שם מסתבר, יש שיטה של המקומיים להחליף את "השפתיים" של הכספומט ולזייף את כרטיס האשראי. המזל שהכספומט לא הוציא לי כסף ויום למחרת התקשרתי לחברת האשראי (מומלץ לקחת את מספר הטלפון של מחלקת חו"ל מראש). חברת ישראכרט סייעה לי מאוד ומייד חסמה את הכרטיס כך שהנזק היה קטן ולאחר מכן כל פעם שהיינו זקוקים לכסף הם שחררו לנו את הכרטיס לאותו משיכה וכשהגענו ארצה, הוחזר לנו הכסף שנגנב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של elitzemah
elitzemah

”כללי בטיחות בזמן הקרנבל“

קרא עוד

ידוע שסלבדור נחשבת לעיר מסוכנת, ובהחלט לא חסרים סיפורים. אני לא הרגשתי שום סכנה ממשית, ובאמת שלא קרה לי כלום - שמעתי והייתי עם אנשים שכייסו אותם בזמן שהם צעדו בתוך הקהל, לי אפילו לא הכניסו יד לכיס. אז ככה שבאמת שווה לעשות שם את הקרנבל, ולא לחשוש יותר מידי.

כללי הבטיחות הבסיסיים הם לא לצאת לתוך ההמולה עם חפצי ערך כגון מצלמות, שעוני יד, טלפונים ניידים וכו'. ולקחת איתכם סכום כסף יחסית מינימאלי - 30 ריאל באמת מספיקים לקניית בירות ונשנושים אחרים בזמן הצעידה (בירות נמכרות 3 בחמש, ולפעמים 4 בחמש). לכו בקבוצה קטנה ותקבעו נקודות מפגש למקרה שהתפצלתם. במקרה של שוד, פשוט תנו את מה שיש עליכם, אל תתנגדו.... וזהו, תמשיכו להנות :)

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בטיחות ואזהרות בסלבדור

אין עדיין פוסטים על בטיחות ואזהרות בסלבדור.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לסלבדור

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם