אגם קוטובו
Lake Kutubu

5
(1)
אגם קוטובו - למטייל (1) מתוף הטיפ של מגד
אגם קוטובו מתוך הטיפ של מגד - למטייל (2) מתוך הטיפ של מגד
אגם קוטובו מתוך הטיפ של מגד - למטייל (3) מתוך הטיפ של מגד
Lake Kutubu, Papua New Guinea

מה חושבים מטיילים על אגם קוטובו

5
מדרג אחד
1
0
0
0
0

1 המלצות על אגם קוטובו

תמונת הפרופיל של מגד
מגד

”איזור לייק קוטובו“

קרא עוד

לייק קוטובו בפפואה ניו גיניאה הוא אגם מקסים עם מים חמימים וצלולים, מוקף בכפרים פשוטים וצמחיית יערות גשם מרשימה. ההגעה היא עם Pmv מהעיירה מנדי (נמצאת בין טארי למאונט האגן) שלוקח כ-4 שעות בדרך עפר, ונוסע לתחנת מורו שליד האג. במורו יש שוק קטן, חנות ובנק, חוץ מזה המקום מגעיל ואין סיבה להגיע אליו, כדאי לרדת לפני. מומלץ להימנע מלעשות את הנסיעה במשאית, אלא רק בוואן כי הדרך קשה. מעבר לביקור באגם, ניתן בתיאום עם המקומיים להשכיר סירת מנוע או קנו ולשוט באגם. בצדו השני של האגם ישנה מערת קבורה שאפשר להפליג לראות, או פשוט להפליג לכפרים סביב האגם. אנו שילמנו 50 קינה (75 ש"ח) לכשלוש שעות סיבוב עם סירת מנוע.

לישון כדאי בכפר אינו (INU) שבו יש גסטהאוס פשוט ב-50 קינה ללילה והכפר יפה ועל גדת האגם. ההגעה למקום היא בדרך שיוצאת מפיצול מהדרך “הראשית”, כ-15 דקות לפני מורו. מהפיצול לוקח כ-15 דקות הליכה לכפר, לשאול את הנהג איפה לרדת. למי שבעל אמצעים, יש על אחד האיים באגם לודג' שאמור להיות יפה ויקר, לא בדקתי אבל מופיע בלונלי פלנט.

האיזור עצמו מרוחק יחסית ולכן אין חשמל ואין גיוון של מזון. כדאי להביא מוצרים כמו ירקות, פירות, ממרחים וחטיפים איתכם, אם תרצו לאכול משהו שאינו נודלס/אורז/קרקר. כמו כן, האיזור נמוך מההיילנד ולכן יותר לח, חם ועם יתושים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על אגם קוטובו

אין עדיין פוסטים על אגם קוטובו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות