האי אוויה
Euboea

4.7
(3)
האי אוויה - למטייל (1) מתוף הטיפ של hfk
האי אוויה מתוך הטיפ של hfk - למטייל (2) מתוך הטיפ של hfk
האי אוויה מתוך הטיפ של hfk - למטייל (3) מתוך הטיפ של hfk
האי אוויה מתוך הטיפ של hfk - למטייל (4) מתוך הטיפ של hfk
האי אוויה מתוך הטיפ של hfk - למטייל (5) מתוך הטיפ של hfk
האי אוויה מתוך הטיפ של hfk - למטייל (6) מתוך הטיפ של hfk
Euboea, Greece

מה חושבים מטיילים על האי אוויה

4.7
3 מדרגים
2
1
0
0
0

3 המלצות על האי אוויה

תמונת הפרופיל של mweinst
mweinst

”טיול מדהים באי אוויה“

קרא עוד

יצאנו לשבוע ימים לטיול באי אוויה, להרגע מהקורונה, טיסה קצרה לאתונה, שוכרים רכב, נהיגה של כ שעה וחצי עוברים גשר ואנחנו באי. שכרנו דירה מקסימה, ממוזגת, שני חדרים, 5 מיטות, מטבח, 50 מטר מחוף מפרף מקסים בעיירה שנקראת לפקדי, 10 קמ דרומית לעיר חלקידה.

, אין תיירים זרים באי, רק תיירות פנים יוונית, מדהים, לא מקולקל, מחירים מצחיקים, אנשים נהדרים, מסלולי טיול גם לדרום וגם לצפון האי, לקחנו מעבורת לעברנו לטיול 24 ש לפיליון, נהדר.

אני מצרף את כתובת הדירה בלפקידי, מאוד מאוד מומלצת, בעל הדירה לקח אותנו למעבדה לבדיקת Pcr, וידא שנקבל את התוצאות בזמן, איש מקסים.

Chaliotis Appartments “ Lefkadi Beach Www.lefkadi-Rooms.com.

מי שרוצה יותר מידע מוזמן ליצור קשר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hfk
hfk

”מסלולי טיול בחלק הצפוני של האי-מסלול של יום“

קרא עוד

את המסלול הכינה לנו המארחת מדיסון מEviali אפרטמנטס (ישנו טיפ על המלון שלה) : טיול יום. יציאה מהעיירה Limni לימני (שם היינו) . אורך המסלול 132 קמ. זמן המסלול בלא עצירות: 3 שעות. הדרכים צרות, מפותלות עוברות בנופים-עיירות וכו. הדרכים סלולות וטובות. יש כיסוי וי.פי.

מלימני יוצאים ל Edipsos. נוסעים כ-3 קמ ופונים ימינה ל Retsinolakkos. ממשיכים לעיירה Drymona (כ 16 קמ מלימני) עוברים את העיירה ואחרי כמה ק, מ ישנם מפלים:katarraktes Of Drymona. אורך מסלול כק, מ. לא קשה כלל. מתאים למשפחות. מקום מקסים.

משם נוסעים לכיוון Pappades ועוברים עיירות כמו Ellinika Agrovotana Artemisio Pefki/ בכל עיירה אפשר לעצור ולטייל. העיירות קטנות ונחמדות. משם נוסעים לעיירה oreoi שהיא על שפת הים עם מסעדות. יפה במיוחד. משם ל Loutra Edipsou/ שם כדאי לאכול ארוחת ערב. יש מעיינות חמים ומרחצאות. משם הדרך ללימני טובה אך כדאי לשים לב לאבנים שעל הכביש ולבעלי החיים. את המסלול אפשר לקצר ולוותר על הצד המזרחי של המפה. לטעמי מפלי דריימונה הם יפים ביותר גם בתחילת החורף (סתו אוק.2018) כשהמים מועטים. טיול יפה של 7-9 שעות בחלק הצפוני של האי.בעיירה לימני: יש סופרמרקטים. מסעדות (לא כולם היו פתוחות בנובמבר) , טיילת נחמדה. מיקום טוב כדי לצאת ממנה לטיול יום. מהעיירה לחלקידי -העיר המרכזית של האי והמחברת בגשר את היבשה כשעה. משם לאתונה באוטוסטרדה עוד שעה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lydiah
lydiah

”האי השני בגודלו ביוון“

קרא עוד

היססתי אם לכתוב על האי אוויה משום שאצטער מאד אם עם ישראל ינהר אליו בהמוניו. האי אינו מפותח ואינו מתאים להמוני בית ישראל, חפצי התרגום לאנגלית והמותרות. זהו האי השני בגודלו ביוון. רשת הכבישים הוגדרה על ידי סוכנות השכרת הרכב כ-"Under Developed" אמנם הוא מחובר בגשר ליבשה, אך המרחק מן הגשר לצפון האי הוא יותר משלש שעות, כך שכדאי לשקול הגעה במעבורת. הנופים פראיים והאנשים נחמדים. כלכלתו של החלק הצפוני של האי מושתתת על תיירות קיץ יוונית, זיתים, ודיג. האתר המרשים ביותר בצפון האי הוא אדיפסוס בו מעיינות חמים זורמים לים. המקום יפה, פשוט, ונעים מאד לשחות במקום בו מתערבבים המים הרותחים עם מי הים הקרירים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על האי אוויה

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לאוויה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם