מסלול בן שבוע-שבועיים בקנקון

6 המלצות על מסלול בן שבוע-שבועיים בקנקון

תמונת הפרופיל של poyana2
poyana2

”טיול למקסיקו-קובה“

קרא עוד

הטיול ארך כ-3 שבועות במקסיקו. היינו תחילה במלון ללילה בקנקון כ-200 דולר לזוג "הכל כלול". למלון הגענו מהשדה תעופה בשאטל כ-16 דולר לאדם. בבוקר עלינו על מונית לפלאיה דל כרמן ל-7 ימים. (כ-600 פסו) בפלאיה לא טיילנו בעיר עצמה היינו במלון נטו היה מדהים. המלון נמצא מחוץ לעיר "פרינסס". מפלאיה המשכנו במונית לטולום, מדהימה כל מילה נוספת מיותרת. מטולום נסענו ליום שלם ל-shel xa פארק מים שניתן לעשות שם שנורקלים - אטרקציית חובה!

מטולום לקחנו אוטובוס לכיוון המעבורת בקנקון שלקחה אותנו לאיסלה מוח'רס 6 ימים במלון סקרטו - מומלץ ביותר. איסלה מוחרס זה אי קטן 8 ק"מ בערך השכרנו שם גולף קאר ונסענו לטייל מומלץ. כל ערב אכלנו במדרחוב אצל גלוריה -שווה! לאחר מכן חזרנו ל-5 ימים לקנקון למלון גראנד פארק- מומלץ "הכל כלול". בקובה היינו כ-7 ימים במלון מרכזי בהוואנה. אין יותר מידי מה לעשות בהוואנה מומלץ לנסוע לפחות ימים. לקחנו יום אחד טיול מחוץ לעיר. האוכל שם מזעזע אך חוויה מדהימה להסתובב ברחובות לא מפחיד שם ואין כמעט פשע.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gabi1509
gabi1509
5

”ירח דבש של שלושה שבועות במקסיקו“

קרא עוד

אני ואשתי חזרנו זה הרגע מאזור החופים במקסיקו ורצינו לתת עצות ולעדכן את מה שרשמו לפנינו לתאריך 26.10.2010/ טיול שלושה שבועות במקסיקו, שנינו סטודנטים בני 26, מטרת המסלול ירח דבש, כולל טיולים, לא רק בטן גב. יעדים: מקסיקו סיטי, קנקון, איסלה מוחרס, פלאיה דל קרמן, קוזומל, טטולום מרידה וחזרה לארץ. 

מקסיקו סיטי - אומרים שמפחיד שם וכאלה, אז כדאי באמת להיזהר. מה שאנחנו עשינו, לקחנו מתוך שדה התעופה מונית בטוחה ל-4 שעות סיור במקומות היפים ביותר במקסיקו סיטי ולא צריך יותר. טיסה לקנקון - קנינו במקסיקו סיטי ב-137 דולר כיוון אחד. טיפ קטן - תקנו גם לחזור, כי לרוב בחזור הטיסות תפוסות והמחירים עולים, לנו זה קרה והיינו צריכים לנסוע למרידה כדי לטוס למקסיקו סיטי. 

קנקון - מהתחנה מרכזית לקחנו מונית לקוקו בונגו, לאזור המרכזי (25 דולר), יש גם אוטובוסים שמאוד פשוטים r-1 r-2 שמגיעים. במלון Slavia אפשר ללון ב-40 דולר ללילה, בגלל שיפוץ בבריכה, מלון סבבה נחמד, לא בשמיים, אבל יש בו הכל, גם יש מטבח עם ציוד. מה שכן, הוא ממוקם ממש על הים ונמצא ליד הקוקו בונגו. לקחנו את החדר מאיזה בנאדם מחוץ למלון. 

בית חב"ד נמצא במלון Avalon grand, אז עברנו לשם. מלון מעולה במחיר של 61 דולר ללילה לזוג. במקום יש שתי בריכות יפות וחוף קטלני בצבעים יפהפיים. לקחנו קטנוע במחיר של 45 דולר ל-24 שעות, היה נחמד. תסעו לאט, יש משוגעים בכבישים. בקנקון היינו 4 לילות, בגלל שהעברנו שם את השבת, אבל שני לילות זה מספיק שם. העיקר זה הקוקו בונגו, שהוא שווה את הכסף, עולה 50 דולר, המחיר משתנה לא בהרבה (אגב, יש גם בפלאיה, אבל לא היינו). קנינו כרטיס למעבורת לאיסלה מוחרס מדוחן, שאותו תראו בטוח כמה עשרות מטרים מהקוקו בונגו, עלה לנו 12 דולר.

איסלה מוחרס - שני לילות, אפשר יותר. מדהים שם. במקום יש הרבה אטרקציות. קחו רכב גולף, שזה ממש חמוד, 40 דולר ל-24 שעות, מקיפים את האי, בדרך יש צבים, שנורקלים, דולפינים ומסעדות. פארק המים, גראפון גובה דמי כניסה של 40 דולר, סתם יקר, שני חופים ליד יש את אותו שנורקלינג. חוות הצבים עולה 30 פזו לאדם. ברחוב אידאלגו, שהוא המרכזי שם, יש כמה מסעדות של ישראלים, אחת מהן נקראת קימונו, שהיא לא משהו בכלל וגם היחידה במקסיקו שדורשת דמי שירות. באיסלה יש חופים חמודים, אנחנו ישנו במלון La balan, מלון חמוד או למעשה בית דירות, בחדר יש ערסל, הריצפה מזעזעת בצבע תורכיז, אבל מלון סבבה, יחס טוב, יש למלון שתי אופציות נוף - בריכה או נוף ים. נוף הים עולה 10 דולר יותר ללילה. אגב, במלון מתארחים הרבה ישראלים, שזה נחמד למי שאוהב.

משם, מעבורת חזרה לקנקון באולטרה מאר, שהיא לוקחת לדאון טאון ומשם מונית (50 פסו) ל-Ado תחנה מרכזית. לקחנו מונית שירות לפלאיה. אגב, המונית לא מומלצת, זה אותו מחיר כמו אוטובוס, אבל אוטובוס פינוק לעומתו והוא עושה מלא עצירות בדרך המונית שירות. האוטובוסים של Ado פשוט מעולים. פלאיה דל קרמן שעה וקצת נסיעה מקנקון. פלאיה דל קרמן - 4 לילות בגלל שבת, אבל יש מה לעשות בשפע, זה מקום עם טיילת ענקית של קניות וחופים סבבה לגמרי, יש מלא בתי מלון והמחירים נעים בין 30-60 דולר. מלון פיוז'ן, למשל, ישראלי, חדרים לא משהו, אבל יש מה לעשות שם בערב. מפלאיה יש מספר טיולים מומלצים, כמו ציצן איצה - עתיקות המאיה - 45 דולר ליום שלם, כולל אוכל. זהו טיול מאורגן, לוקחים אתכם גם לויאדולים, לסינוטה מאיה, מערה מגניבה שאין כמותה בעולם. בדוק. אקסקרט - שווה, עולה 69 דולר בלי אוכל ולא צריך שם אוכל, תביאו לבד, תלכו מוקדם, יש המון מה לעשות עד 22.00 בלילה, כי יש הופעה חמודה, מתחילה בשעה 20.00. נסענו לשם לבד מתחנת Ado, שממוקמת ברחוב 5, המרכזי. 

בפלאיה יש בית חב"ד חמוד ברחוב 24 על 5, הרבה שמח וכיף. מפלאיה יש טיול יום לטולום, שהוא מספיק, הוא עולה 50 דולר עד הערב, כולל אוכל, יש שם חוף מדהים והרבה הסברים על המאיה. הרבה עתיקות על החוף. לא שווה לישון שם. מפלאיה הפלגה 40 דקות לקוזומל, הממכרת, זו האטרקציה הגדולה שם. בזכות בית חב"ד יש שם מלא הנחות בקטנועים, צלילות וכו', רק תגידו את המילה, רבינוס. זהו מקום יפה לצלילות, היינו שם 4 לילות, אפשר 3 וזה מספיק. אגב, המפעל טקילה שם גרוע, עולה 5 דולר ואין שם בכלל מפעל, סתם טעימות. ג'יפ עולה 40 דולר ליום, קטנוע 15 דולר ליום. ישר תלכו לבית חב"ד, תקבלו הסבר מעולה. רחוב 12 איך שיורדים מהמעבורת, 10 דקות הליכה שמאלה. משם למרידה, 4 שעות, 300 פסו לנסיעה לאדם. למרידה הגענו במקרה, כי לא נשאר מקום בטיסות מקנקון למקסיקו סיטי. במרידה שווה להיות רק יום ראשון, כי יש הופעות רחוב והרבה שמח. זו עיר ישנה ולא תיירותית, משהו מגניב לאללה, האזור המרכזי נקרא גרנד-משהו. משם, 20 דקות מונית לשדה תעופה. וזהו מקווה שעזרנו, אגב, יש גם את סן קריסטובל, שאמרו ששווה, נסיעה ארוכה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”מסלול לירח דבש שבועיים לאזור קנקון“

קרא עוד

מסלול מוצע לירח דבש שבועיים וחצי לאזור קנקון.
נחיתה בקנקון- שדה תעופה המרוחק כ-20 דקות מקנקון. מי שחושב לנסוע ישר לפלאיה דל כרמן (שעה), או איסלה מוחרס (מעבורת מקנקון כ-20 דקות) או טולום (כשעתיים) - זה אפשרי ויכול לדלג על קנקון. שאטל שעולה 12$ לבן אדם, יעיל מאוד. בקנקון אין הרבה מה לעשות, הזמנו מלון מהארץ ליומיים ראשונים, בעיקר היינו בים. נסו לקחת מלון עם רצועת חוף פרטית. לא היינו בקוקו בונגו, שווה. ישנן הופעות מלהיבות שם עד 2 בלילה (כניסה כ-50 דולר, שתייה חופשית).

מכאן הזמנו את המלונות רק דרך אתר מעולה, עם המחירים הכי זולים, וכדאי מאוד להזמין דרכו כי הוא הכי חזק במקסיקו: www.bestday.com . חשוב לציין כי המחירים דרך אתר זה זולים לעיתים ב 50-60 אחוז מהמחיר אותו תקבלו אם ``תיפלו`` על המלון ותזמינו חדר בעצמכם. לאיסלה מוחר`ס, אוטובוס R1 או R2 עובר על כל רצועת החוף בקנקון, מחיר כחצי דולר, יוביל אותכם גם למעבורת לאיסלה מוחרס שיוצאת כל שעה עגולה מרציף אחד, וישנו עוד רציף בשעות ספציפיות. קנו כרטיס לכיוון אחד בלבד 10$, משתי סיבות:ראשונה, כי בחזרה המחיר רק 3.50$. השניה היא כי כך לא תיהיו מוגבלים לחזור באותה חברת מעבורות ותיהיו שבויים לשעות שלה.
 
איסלה מוחרס - ירידה מהמעבורת לכו 20 מטר שמאלה ואז תחצו את הכביש לכו בשביל 50 מטר ואתם ברחוב הראשי Hidalgo. ישנו במלון Ixchel - מלון חדש על הים, חדר נקי וגדול, בריכות שחיה, ומיקום אחד הטובים באי, בסוף הרחוב הראשי. כל הפעילות היא ברחוב הראשי, מסעדות, אחת טובה היא במלון Bucaneros מלון ומסעדה, ועוד אחת מעולה היא המלון מסעדה ממול למלון זה ,יש שם דגים מעולים. מי שבא לו אוכל ישראלי טוב, סלט ישראלי, יש את קומו נו, זוג ישראלים צעיר שיתן לכם מענה לכל שאלה. באיסלה מוחר`ס יש רכב גולף, שעולה 45$ לחצי יום. ניתן להגיע איתו לקצה השני של האי, יש שם בית קפה ותצפית מרהיבה, ישנו ליד פארק מים, ישנה חוות צבי ים בהמשך וזהו... את כל הסיבוב ניתן לעשות בכשעתיים, לדעתי אפשר לוותר על השכרת הרכב, ולשכור מונית+נהג+מזגן לשעתיים לכל הסיבוב ותשלמו הרבה פחות. ישנו מלון מאוד יפה אחרי חוות הצבים שנקרא רונלדי (משהו כזה), מלון מבודד ויפה על צלע הר, ומסעדת גורמה, לכל מי שרוצה חופשה קצת יותר מבודדת ויוקרתית. ניתן להעביר באי כ-3 לילות. מעבורת לקנקון היא כ-20 דקות, ומשם מונית (3$- 5 דקות) לתחנת אוטובוס שנקראת ADO, שם לקחת אוטובוס לפלייה דל כרמן- שעה ורבע (4.5$). בפלייה ישנו מדרחוב ראשי, לשם יקח אתכם האוטובוס, שנקרא השדרה החמישית, מדרחוב מלא חנויות של מזכרות ומלא מסעדות, ישנו שם במלון (גם דרך האתר www.bestday.com) שנקרא ``מוסקיטו בלו הוטל``. למחפשים משהו זול יותר, ליד מוסקיטו יש את מלון אקווה לונה, רחוב שמקביל לשדרה החמישית. ניתן לצאת מפלייה לאתרים כמו ציצה ניצה, ולשני פארקי המים XEL HA, או XCARET (לבחור אחד).

ציצה ניצה- כ-3 שעות נסיעה מפליה, טיול שעולה כ 45$, לאוהבי ארכיאולוגיה והיסטוריה זה יהיה מעניין...אתר מאיה, נבחר לאחד משבעת פלאי תבל.

XEL HA - ניתן להגיע לבד באוטובוס ADO, לא לקנות מהסוכנים ברחוב. כרטיס דרכם עולה 90$, וכרטיס בפארק 75$, ניתן להסתדר בקלות. טיפ- הגענו לשם בסביבות 10 בבוקר, וקפצו עלינו כמה סוכני תיירות מקומיים שניתקעו עם כרטיסים, והציעו לנו ב50$. הפארק הינו לגונה טבעית, יפה מאוד, הרבה פעילויות, לדעתי מומלץ מאוד לכל הגילאים. הכרטיס הוא ``הכל כלול``- והאוכל משובח מאוד - יש א.בוקר, צהריים, ולמטיבים גם ערב. שתייה חופשית - שווה ביותר!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של katan123
katan123
1

”ירח דבש חלומי בחופי מקסיקו“

קרא עוד

שלום לכולם, אין מילים להודות לאתר המטייל על הטיפים המצויינים שאספנו פה- ועכשיו תורנו להחזיר כמה טיפים קטנים משלנו.

הגענו לירח דבש של 10 ימים במאי 2007. לילה ראשון בקנקון - עיר שלדעתנו מזכירה מאוד את אילת, מלאה באמריקאים ואנחנו לא היינו מבזבזים עליה זמן. ישנו במלון פשוט אך סימפטי באזור ה- Downtown שנקרא Terracaribe ועלותו כ- 45 דולר ללילה. אנחנו המנו דרך האתר המצויין Expedia. המלון נמצא כחמש דקות נסיעה מהמעבורת לאיסלה מוחרס (3 דולר לנסיעה במונית). כשהגענו לאיסלה התחלנו להרגיש שאכן הגענו לגן עדן. הים הטורקיזי, חופים לבנים עם עצי דקל, מרגריטות ושלווה. ישנו במקום מעט מרוחק ממרכז העיר (במונחים של איסלה רחוק זה 5 דק נסיעה במונית שעולה כ-1.5 דולר) מדובר ב- 3 דירות ארוח מקסימות הנקראות ``Luna d`meil`` ונמצאות על חוף הים המזרחי (60 דולר ללילה). מהחדר נשקף נוף מדהים של הים וישנה מרפסת חמודה שניתן לשבת בה וגם לרדת לחוף הסלעי. החדרים נקיים ויחסית חדשים, יש מטבח קטן עם מיקרו ומקרר ובעלת המקום החמודה גם מביאה מים מינרליים. מתאים מאוד לזוגות ופחות למוצ`ילרים. מומלץ להשכיר קטנוע בעלות של 25 דולר ליום (250 פזות) ולטייל באי עד לקצהו הדרומי. 

משם עברנו לטולום דרך אוטובוס של Ado מקנקון (3.5 דולר לאדם), נסיעה של כשעתיים וחצי עם עצירה בפלאייה דה כרמן. טולום היא עיירה קטנה ובתולית. פחות ממוסחרת מאיסלה ועוד יותר שלווה. נהנינו מהחופים המשגעים וישנו על החוף בקבנות שנקראות La Vita e bella (מאה דולר ללילה בעונה החלשה) יקר אך שווה כל דולר. נרדמים לקול הגלים, מתעוררים למראה החוף הכי יפה שתראו אי פעם. הקבנה עם חשמל, מקלחת שצופה על החוף- שקופה לגמרי!! ומרפסת בעלת ערסל וכסאות נוח. מושלם! אז סעו ותעשו חיים!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של korki
korki

”שבועיים במקסיקו - קנקון וסביבתה“

קרא עוד

נחיתה בקנקון - שאטל למעבורת 12 דולר לאיש. לוקחים מעבורת לאיסלה מוחרס 3.5 דולר לכיוון 20 דק` הפלגה. מגיעים לאיסלה מוחרס. ממול המעבורת יש בנק שם כדאי להמיר כסף (אין צורך קודם) השער הכי טוב הוא בבנקים. (1 דולר = 11 פזות בערך) 

איסלה מוחרס (3 לילות). לינה במלון francis Arlene מקום מסודר, נקי ויפה. מלון משפחתי ללא א.בוקר, בריכה וכו`.. רק לינה אבל מומלץ בחום, מיקום טוב מאד, 50 דולר ללילה לזוג. 

החוף הצפוני מדהים ביופיו - להרבות בשתיית מרגריטות ופינה קולדה. Hidalgo זהו שמו של הרחוב הראשי עם חנויות ומסעדות, אי אפשר לפספס. מסעדות מומלצות: א. מיניניוס - מסעדת דגים מקומית מעולה !! למי שבאמת אוהב דגים. ברחוב של המעבורת בהמשך לכיוון דרום. ב. עומאר הוא בעל המסעדה, בחור נחמד ומצחיק יודע מעט עברית - קרפים בכל הטעמים... ברחוב הראשי לכיוון צפון. ג. מניינה - מסעדה ישראלית. שניצל, פלאפל... ברחוב של המלון בהמשך. 

השכרת רכב Club car - מומלץ להשכיר בשעות 17:00 - 9:00 (45 דולר) להקיף את האי, לעצור בעמדת התצפית בחלק הכי דרומי של האי, לשוטט בין השכונות המקומיות וחופים בתוליים מלאי קונכיות מהממות וצדפים. 

פלייה דל כרמן (5 לילות) 

מהמעבורת בקנקון לוקחים אוטובוס או מונית 7 דק` לתחנה המרכזית. משם לוקחים אוטובוס ADO ישיר לפלייה דל כרמן, כשעה נסיעה, 34 פזות לאיש. האוטובוס מגיע ישירות לשדרה החמישית שהיא ליבה של פלייה, מדרחוב ארוך מאד מוצף במסעדות, ברים, חנויות וכו`... קצת יותר יקר מאיסלה. לינה במלון labnah מקום נקי, א.בוקר, בריכה קטנה ומיקום מצוין. 46 דולר ללילה חדר עם נוף לגינה. 

רצועת החוף יפה אך לא בכל המקומות מסודרת לרחצה, יש סירות, סלעים.. בערך מול רחוב 28 נמצא החוץ הנקי והמומלץ יותר לשהייה. לקנות כרטיס כניסה לפארק המים xel-ha ( שלחה ) 59 דולר לאיש הכל כלול (ארוחות, שתייה, ציוד שנורקלינג..) מבלים יום שלם ולהגיע עצמאית באוטובוס ישיר לשם. זה מאד פשוט אין צורך בדיל. ישנו פארק מים נוסף xcaret בדיוק אותו הדבר, לבחירתכם. 

נסיעה עצמאית לטולום ב 9:00 בבוקר עם אוטובוס. סיור באתר הארכיולוגי ושרידי המאיה ( 45 פזות לאיש כניסה ) ומשם ירידה לחוף משגע וקסום. בילוי של חצי יום. * ניתן לקחת לטולום טיול מאורגן אך שוב חבל על הכסף, זה בדיוק אותו הדבר ויותר כייף לא להיות תלויים. * טיול יומי לטולום מומלץ למי שלא מתכנן שהייה שם. ממצה ביותר.

קוזומל (2 לילות) 

מעבורת מפלייה דל כרמן כ 40 דקות 110 פזות לאיש לכיוון. לינה במלון villablanca 50 דולר ללילה בעונה זו. חדר גדול מאד, טלפון, טלויזיה, בריכה, ג`קוזי חיצוני. המלון לא ממוקם במרכז (חצי שעה הליכה). מסעדה מומלצת - פרימה, ברחוב של מסעדת ויוה מקסיקו. ומיד אחרי מסעדת פרימה יש מסעדה ישראלית קטנה של בחורה בשם רות. - בגדול אין הרבה מה לעשות בקוזומל כי אין שם חופים. האי מומלץ לצוללנים. הוא לא כ``כ יפה. לוותר! 

קנקון (לילה אחד) כמובן חזרה לקנקון באותה דרך, מגיעים לתחנה המרכזית ומשם לוקחים אוטובוס R1 שמגיע לכל המלונות על קו רצועת החוף. לינה במלון salvia מלון נחמד לא יותר מזה. מיקום מעולה, חוף משגע! 2 דק` מהקוקו בונגו ושאר הדיסקוטקים ואזור הבילויים. מועדון ה ``קוקו בונגו`` בכל יום תעריף הכניסה שונה כ 40 דולר לאיש. כניסה ב 23:00 התור מתחיל כבר ב 22:00 מומלץ לקנות כרטיס מהצהריים. המועדון מציע שתייה חופשית כל הערב, הופעות ומוזיקה פצצה. מלא אמריקאים ובעיקר אמריקאיות בנות 16 משתוללות. 

מרקט 28 - שוק מקומי עם כל המזכרות המקסיקניות, להגיע עם R2 בילוי של שעתיים. קנקון היא ממש עיר, גדולה, אין בה הרבה מה לעשות מלבד חוף ים ומועדונים. האמת שמומלץ לקחת מקום קצת יותר טוב לישון, אבל זה גם הרבה יותר יקר (איזשהו ריזורט או קלאב) 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”שבועיים באזור חצי האי יוקטן“

קרא עוד

חזרנו מטיול של שבועיים באזור חצי האי יוקטן, ויש לנו מספר המלצות.

איסלה מוחרס: החופים מדהימים, נקיים, ים טורקיז- ממש כמו חלום, אבל חוץ מים- אין מה לעשות שם- כל היום בטן-גב. היינו שם ארבעה ימים ושכרנו רכב גולף (נחמד מאוד) ועשינו שנורקל בים (גם נחמד- אבל מי שנוסע לפליה דל כרמן- ראו בהמשך). בסה``כ חוץ מים כמו גן עדן- ממש לא כמו שציפינו.

פליה דל כרמן: היינו שם שבוע- מקום מדהים- ים כייפי (פחות נקי מאיסלה מוחרס) אבל עם יותר חיים, אירועים של FTV, בערב יש חיי לילה- מומלץ מאוד. ממליצים לישון במלון לה ריביירה שנמצא על השדרה החמישית בפינת רחוב 22 או 24- עלה לנו 350 פזות ללילה, מקום נקי ובעלת הבית מקסימה.

מפליה דל כרמן לקחנו 2 טיולים מסודרים:
*צ`יצ`ן איצה- טיול נחמד מאוד לראות פירמידות, זה טיול עם מדריך הכל כלול, אם זה לא מעניין אתכם- לא כדאי.
*טולום- רואים את כל ההריסות ויורדים לחוף- לוותר
*שלחה- מקום מהמם- פארק מים שהוא ג`ונגל טבעי- שניתן לעשות בו שנורקל (הרבה יותר יפה מאיסלה), אבובים, וגם הכל כלול מבחינת מסעדות, שתיה חופשית- מומלץ מאוד
אנחנו לקחנו טיול משולב של טולום עם שלחה- וותרו על טולום ותנצלו את כל היום בשלחה.
ממליצים גם על מסעדה איטלקית בשם רולנדיה- ליד הקניון של המותגים בשדרה החמישית.

קנקון: בקנקון היינו ארבעה ימים- וקשה לא להנות שם.
הים שם מהמם, נקי, בצבע טורקיז- ושם אנחנו ממליצים לישון במלון סלביה שנמצא במרחק 2 דקות הליכה מהקוקו בונגו ומאזור הבילויים. בכניסה לבית המלון יש חדרון קטן שיושב שם אדם בשם חוליאן ומוכר טיולים באזור. בנוסף יש לו מספר חדרים בבית המלון והוא משכיר אותם באופן פרטי לתיירים במחיר מוזל מהמחיר בבית המלון- עלה לנו 70 דולר ללילה.
בקנקון, כדי לקנות מזכרות כדאי לנסוע באוטובוס למרקט 28- ולהתמקח איתם..

מבחינת מחירים:
לינה- זול באיסלה מוחרס ובפליה דל כרמן
אוכל- מחירים כמו בארץ
בגדים- יקר מאוד

האיזור מדהים, כיפי- מומלץ מאוד- טיול שלא נשכח
תעשו חיים!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול בן שבוע-שבועיים בקנקון

אין עדיין פוסטים על מסלול בן שבוע-שבועיים בקנקון.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות