תחבורה ימית בקייפ טאון

27214185806+
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

2 המלצות על תחבורה ימית בקייפ טאון

תמונת הפרופיל של shar40
shar40

”הפלגה לאי כלבי הים, קייפטאון“

קרא עוד

הפלגה לאי כלבי הים, קייפטאון - מנמל Hout Bay קייפטאון יוצאות הפלגות לאי קטן וסלעי בו רובצים בטבע כלבי ים בשמש. מפליגים עד למקום וממתינים מספר דקות בצפייה על כלבי הים. מהמפרץ בהפלגה רואים את ההרים מסביב, הים בצבע כחול עמוק. ניתן לקנות כרטיסים במקום ברציף. בנמל ישנו שוק רוכלים למזכרות. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Eytanin
Eytanin

”קייפטאון- הפלגה לכל מטרה“

קרא עוד

המטיילים לקייפטאון, דרום אפריקה, מודעים בדרך כלל על ההפלגה לאי כלבי הים, רובן איילנד, שם נכלא מנדלה, אבל עוורים כמעט לחלוטין אודות אפשרויות הפלגה רבות, למטרות שונות ולכל כיס, שיכולות לצאת מאותו המעגן בדיוק, בויקטוריה אנד אלפרד.

חברת Waterfront Boat Company מוציאה מדי יום עשרות שיוטים למטרות שונות, ליעדים שונים ולזמנים שונים. הפופולריים ביותר הם שיוטי המפרץ ושיוטי 'שקיעה עם שמפניה'. שני שיוטים אלו הם רק חלק קטן מאפשרויות השייט. ניתן לצאת לשיוט בסירות ממונעות או בסירות מפרש מגדלים שונים. ניתן לצאת לשייט לוויתנים (בעונה: יוני לספטמבר). הן מציאים גם שייט יומי, שיכלול ארוחה טובה, שייט לצפייה בחיות ים כמו כלבי ים ופינגווינים ושיט משולב שבו מחצית היום תטיילו באוטובוס והחצי השני יהיה בשיוט. שימו לב, הים סביב קייפטאון לעולם אינו שקט, לסובלים ממחלת ים, מומלץ לקחת כדורים, לאחר התייעצות עם רופא ולפני השיוט.

לדעתי, השיוט המוצלח ביותר, שהוא גם זול ואינו ארוך מדי, הוא הפלגה בסירת מפרש גדולה בתוך המפרץ אל מול הר השולחן. הים באזור זה שקט בהרבה מהים בחלק המערבי, דרומית למפרץ.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ימית בקייפ טאון

אין עדיין פוסטים על תחבורה ימית בקייפ טאון.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות