קונדיטוריית פשטייש דה בלם
Pastéis de Belém

3
(6)
קונדיטוריית פשטייש דה בלם - למטייל (1) מתוך הטיפ של יוסי ל
קונדיטוריית פשטייש דה בלם מתוך הטיפ של shimrit09 - למטייל (2) מתוך הטיפ של shimrit09
קונדיטוריית פשטייש דה בלם מתוך הטיפ של kertis - למטייל (3) מתוך הטיפ של kertis
קונדיטוריית פשטייש דה בלם מתוך הטיפ של יוסי ל - למטייל (4) מתוך הטיפ של יוסי ל
קונדיטוריית פשטייש דה בלם מתוך הטיפ של יוסי ל - למטייל (5) מתוך הטיפ של יוסי ל
קונדיטוריית פשטייש דה בלם מתוך הטיפ של יוסי ל - למטייל (6) מתוך הטיפ של יוסי ל
Rua Belém 84-92, 1300-085 Lisboa, Portugal
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על קונדיטוריית פשטייש דה בלם

3
6 מדרגים
0
0
1
0
0

6 המלצות על קונדיטוריית פשטייש דה בלם

תמונת הפרופיל של sapiritz
sapiritz

”הרבה מאומה על לא דבר“

קרא עוד

כמובן שכמו כולם היינו חייבים לטעום מהעוגות המפורסמות דווקא במקום המרוחק הזה. התור נחלק לשניים. מי שרוצה להיכנס פנימה לשבת ומי שרוצה רק לקנות ולקחת. מבחוץ נראה שהתור מתקדם מהר ובאופן מסודר אך זו רק התמונה החיצונית. בפנים הבלגן חוגג. המקום ענק. אין מקום ישיבה פנוי אף פעם, והשיטה היא לעמוד למישהו על הראש ולחכות שיקום. אחרי שהתיישבת המלצר מגיע די מהר (יחסית) . העוגיות “המפורסמות” באמת שבסדר, טריות חמות וטעימות, אבל לא שונות בהרבה מהפשטייש הנמכר בקונדיטוריות רבות אחרות. רק למי שרוצה חווית שוק או בדרך ממגדל בלם לאנדרטת התגליות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של israeln69
israeln69

”פשטל דה בלם - עוגיה ששווה לאכול“

קרא עוד

התור למקום כשאני הייתי היה גדול, לכן העדפנו לשבת במקום ולהזמין. עוגיה עולה 1.1 יורו והיא טעימה מאוד. מומלץ להזמין מראש שתי עוגיות. המקום עצמו גדול וניתן לראות את העובדים עצמם בזמן ההכנה. במקום ניתן להזמין גם קפה שבא טוב עם העוגיה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mina149
mina149

”טעים וממכר“

קרא עוד

אם יש תור בחוץ אפשר לעקוף אותו ולהיכנס לאולמות הישיבה. אל תוותרו על ביקור בפסטל דה בלם. חוויה מכל ביס לכל כיס. לאורך כל הטיול אכלנו את עוגות הנאטא. כאן הגענו למקור.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shimrit09
shimrit09

”פשטייש דה בלם - חובה לטעום!“

קרא עוד

כשאתם בבלם, לא לפספס את הקונדיטוריה פשטייש דה בלם. קשה לפספס אותה לאור התור בכניסה, אבל שווה כל דקה מזמנכם. נמצאת ליד מנזר ז׳רונימו. פנקו את עצמכם במאפה פשטיש דה בלם ועדיף חם. מתכון סודי שעובר שנים בין הקונדיטורים שם ואין כזה באף מקום. מומלץ!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של kertis
kertis

”המאפים הכי טעימים שאכלתי (ואכלתי...)“

קרא עוד

במאפיה Pastéis De Belém מכינים את המאפים המפורסמים בפורטוגל Pastel De Nata. זה סוג של בצק פילו ממולא בקרם וניל. פשוט טעים! המאפיה נמצאת בבלם ליד המנזר.

אל תבהלו מהתור בכניסה, הוא מתקדם ממש מהר. הם מוכרים בבודדים או בחבילה של 6. המחיר ליחידה הוא 1.05 אירו בכל מקרה. אסור לפספס!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של יוסי ל
יוסי ל

”קונדיטוריית Antiga Confeitatie De Belem בליסבון“

קרא עוד

הקונדיטוריה מהווה אתר תיירות חובה בליסבון. נמצאת ברובע בלן (Belem) ומתמחה בפסטיס דה נאטה (פסטיס דה בלן) אלוהי. הקונדיטוריה ידועה גם בשם Pasties De Belem. הקונדיטוריה מייצרת עוגות מסוגים שונים, אבל אנחנו הרי באים בשביל היהלום שבכתר הפסטיס דה בלן. בצק עלים קרנצ'י מבחוץ, ובפנים מעיין פודינג שמנת חמים. יש המפזרים מעל קינמון ואבקת סוכר. בכל פורטוגל תמצאו את הפסטיס דה נאטה קר, כאן הוא טרי וחם. וההבדל בטעם עצום. תור ארוך יקדם את פניכם על המדרכה לפני הקונדיטוריה, בעיקר בסופ"ש. אל תבהלו. קודם כל התור מתקדם די מהר. שנית התור הוא לקונים טייק אווי. עקפו את התור וכנסו פנימה. בית הקפה גדול ויש בו הרבה שולחנות בכמה וכמה חדרים. יתכן וגם כאן תצטרכו להמתין מעט עד שיתפנה שולחן. עמדו על המשמר, לא מחלקים מספרים. היינו זוג, הזמנו כפתיחה ארבע יחידות ולקינוח הזמנו עוד שתיים. יחד עם הקפה (טוב) שילמנו עם הטיפ 10 יורו.

הטיפ עזר לך?

כתבות על קונדיטוריית פשטייש דה בלם

מתוך הבלוגים - פוסטים על קונדיטוריית פשטייש דה בלם

אין עדיין פוסטים על קונדיטוריית פשטייש דה בלם.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות