חברת נורוויג'יאן קרוז ליין, חוגגת את הגחתה הראשונה של אוניית האנקור (Encore) החדישה שלה ממספנת Meyer Werft שבגרמניה. האונייה תישאר בנמל המספנה לשלבי בנייה סופיים, לפני שתועבר במעלה נהר האמס לקראת הפלגות בים הצפוני בסוף נובמבר.

אוניית נורוויג'יאן אנקור, בעלת קיבולת של כמעט 4,000 אורחים, שאורכה כ-335 מטרים, ומשקלה 170,000 טונות ברוטו, תחל לשוט בפעם הראשונה ב-30 באוקטובר 2019. ב-21 בנובמבר תעבור לטקס ההשקה במיאמי וב-24 בנובמבר תחל לקיים הפלגות של שבעה ימים לאיים הקאריביים.

אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ"ל נורוויג'יאן קרוז ליין: "לראות את האונייה מגיחה מהמספנה, זו תמיד אחת מאבני הדרך המרגשות ביותר".

האונייה תפעיל את מסלול הקארטינג הארוך בעולם בים, בגובה 335 מטר עם ארבעה עיקולים במהירות גבוהה המשתרעים עד 3 מטרים מחוץ לאונייה, זירת לייזר טאג החיצונית הגדולה ביותר בגובה של 10,000 מ"ר בתוספת אלמנטים של מציאות מדומה; וחדר בריחה חדשני עם חוויות תיאטרליות ואינטראקטיביות בביתן הגלקסיה בגובה 10,000 מ"ר.

בנוסף, אוניית נורוויג'יאן אנקור תציג לראשונה חוויית אוכל איטלקית חדשה ברמה גבוהה, בשיתוף עם חברת LDV Hospitality. בנוסף, המחזמר זוכה הטוני® ועטור הפרסים של טוני, "קינקי בוטס" ינצח על חווית הבידור ברמה העולמית שעל הסיפון, עם מופעים המועדפים על אורחי החברה כמו“Happy Hour Prohibition: The Musical”, “The Choir of Man” ולהקת הקאברים של הביטלס.

עם השקתה בסתיו הקרוב, תציע אוניית האנקור, הפלגות של שבעה ימים למזרח הקאריביים ממיאמי החל מה-24 בנובמבר 2019; מסלולים לברמודה, קנדה וניו אינגלנד מניו יורק החל מה-22 באפריל 2020; הפלגות למערב הקאריביים ממיאמי החל מה-12 בדצמבר 2020; ובאביב 2021 תופיע לראשונה בחוף המערבי ותפליג לאלסקה מסיאטל.