אם תכננתם חופשה ומועד הטיסה מתקרב, הכתבה הזו בשבילכם. אספנו כמה טיפים שלא עולים הרבה אבל שווים זהב! שיקצרו לכם את זמני ההמתנה. ואם אתם גרים קרוב יש לנו טיפ חינמי שאתם חייבים לנצל

כניסה לטרקלין ארבל ב- 120 שקלים בלבד

מנויי מפעל הפיס? מנויי גולד ומעלה יכולים לרכוש שובר לטרקלין ארבל החל מ-130 ש״ח. מדובר בטרקלין שבו תבצעו את כל תהליך הצ׳ק אין, בידוק כבודת יד, ביקורת גבולות, וכל זה מתוך הטרקלין. בסיומו יקח אתכם רכב יוקרה עד לדיוטי פרי או לשער המטוס. הקאץ׳ היחיד הוא הזמינות היחסית נמוכה של השירות, אם אתם מתכננים מספיק זמן מראש, תוכלו למצוא תאריך פנוי . השובר ב-130 ש״ח תקף לזוג נוסעים, וניתן שובר המותאם ל-5 אנשים, כשהמחיר המרבי עומד על 200 ש״ח. נזכיר כי באופן פרטי, השירות עולה כ-290 דולר לזוג, ועוד 60 דולר לאדם נוסף.

ביטלו לך את הטיסה? המזוודה לא הגיעה או אבדה? ייתכן ומגיע לך פיצוי. היכנסו לפרטים >>

הנחה בשירותי ה-VIP

לקוחות כרטיס האשראי של כאל זכאים ל-15% הנחה על שירות VIP בנתב״ג מבית לאופר. מדובר בשירות שעולה 199 דולר, ואחרי ההנחה תשלמו 170 דולר, כשעד 6 אנשים יכולים ליהנות מהשירות. לקוחות Max יכולים ליהנות מהנחה של כ-40 דולר בשירות AeroVIP. יש לשים לב מכסת ההטבה נוצלה לגמרי לחודש יוני, כך שניתן לבדוק במהלך חודש יולי האם המכסה חודשה. עוד יש לציין כי נכון לכתיבת שורות אלו, רוב שירותי ה-VIP מלאים, לכן אם אתם מתכננים חופשה בחגים - מומלץ להזמין כבר עכשיו.

תכף תגיעו ליעד והחופשה שלכם סוף סוף תתחיל - אל תעמדו שוב בתורים! פשוט תקנו כרטיסים: 

האטרקציות הכי שוות (ומוכרות) בלונדון>> 

כרטיסים לכל אתרי החובה בברלין>>

הטיפ החינמי לטסים "הקלילים"

בין אם אתם טסים עם כבודה ובין אם אתם טסים עם כבודת יד בלבד: עשו צ׳ק אין מראש. זה יחסוך זמן כשתגיעו לדייל הקרקע. אם אתם מגיעים עם כבודת יד ומחזיקים בכרטיס עלייה למטוס (יש לשים לב כי לא כל חברות התעופה מאפשרות זאת), אז תוכלו ליהנות מבידוק מהיר. נתב״ג מפעילה את מגזר W בטרמינל 3 ומגזר C בטרמינל 1. המגזרים נועדו לספק שירות מהיר למי שטס עם כבודת יד וביצע צ׳ק אין מראש, מדובר בחיסכון משמעותי של זמן, שכן גם בעת הנחיתה לא תצטרכו להמתין עד שהמזוודה תגיע.