לטוס ישירות אל החלום: איי סיישל

חברת Air Seychelles, חברת התעופה הלאומית של הרפובליקה של סיישל, הודיעה השבוע על תחילתו של שירות חדש המקשר בין ת"א לארכיפלג של סיישל, הכולל 115 איים – יעד חלומי המתאים לחופשות זוגיות ומשפחתיות. על פי הודעת החברה, הטיסה הראשונה תצא מתל אביב בחודש נובמבר 2019. הטיסה תצא פעם בשבוע בימי ד' והטיסה חזור תהיה ביום ד' שלאחר מכן.

החברה תציע גם טיסות קונקשן נוחות ליעדים נוספים, כמו האי מאוריציוס היוקרתי, מומבאי וליוהנסבורג, אשר יתבצעו במטוס מטוס איירבוס A320neo החדש. “אנו גאים שתל אביב תהיה היעד הראשון שלנו במטוס מסוג זה. מטרתנו היא להגדיל את תנועת התיירות על פני האוקיינוס ההודי”, אומר צ'ארלס ג'ונסון, סמנכ”ל מסחר של אייר סיישל.

הטיסה תמשך 6 שעות ו- 20 דקות. המטוס כולל מחלקת עסקים בעלת 12 מושבים ומחלקת תיירים בעלת 156 מושבים. בשתי המחלקות, מערכת בידור Stream inflight, המאפשרת חיבור לוויי – פיי, הורדת סרטים ותוכניות טלוויזיה ישירות למכשירי הסלולר של הנוסעים.

לרגל ההכרזה על פתיחת הקו, מציעים כבר עכשיו באייר סיישל מחירי פתיחה להזמנות עד ה-16 ביולי בלבד: 799 דולר לאיי סיישל, 1,100 דולר למאוריציוס, לטיסות מסוף נובמבר ועד חודש מרץ 2020. לאחר מכן, המחירים צפויים לעלות. ניתן להזמין דרך אתר החברה, אתרי האינטרנט ואצל סוכני הנסיעות.

איי סיישל. צילום: Thinkstock Imagebank

ישיר לדרום צרפת: חברת איזי ג'ט הודיעה על קו חדש לטולוז

חברת הלואו קוסט איזי ג'ט הכריזה על פתיחת קו חדש שיצא מתל אביב לטולוז שבדרום צרפת. הפעילות של הקו החדש תתחיל כבר מאוקטובר השנה ותאפשר הגעה נוחה לדרום צרפת ולפירנאים.

איזי ג'ט הודיעה כי הקו בין תל אביב לטולוז יחל לפעול מה-29 באוקטובר 2019 ויתפקד לאורך כל ימות השנה. הטיסות בקו יופעלו פעמיים בשבוע, בימי שלישי ושבת, באמצעות איירבוס A320. התעריפים מתחילים מ-37 אירו לכרטיס לכיוון אחד, כולל מיסים וללא מזוודה.

זהו היעד השישי שאיזי ג'ט תפעיל בין ישראל לצרפת. העיר טולוז, הממוקמת בדרום צרפת, ידועה בארכיטקטורה הייחודית שלה והיא נקראת "העיר הוורודה" בזכות לבני הטרקוטה הוורדרדות שמהן עשויים מבנים רבים בעיר.

ניל סלבן, מנכ"ל איזי ג'ט בריטניה וישראל, אמר: "אנחנו שמחים להכריז על הקו החדש מתל אביב לטולוז. השקתו של קו חדש זה מתל אביב לטולוז, ממחישה את כוונותינו להמשיך לגדול בישראל כמו גם את שאיפתנו לספק תמיד שירות מעולה בתעריפים נמוכים".

הבזיליקה בטולוז. צילום: Jose Manuel Herrador/Toulouse Tourisme