יום 1 בסן פרנסיסקו 

ביום הראשון בסן פרנסיסקו ננחת בשדה התעופה וניסע לבית המלון (מומלץ להשכיר רכב).

לאחר מנוחה מהטיסה הארוכה ניסע לצ'יינה טאון . היא אחת משכונות הצ'יינה-טאון הוותיקות והמבוססות ביותר בארה"ב. מעבר לשער הדרקון המפורסם, נמצא מבוך של רחובות וסמטאות הגדושים במזללות דים-סאם ובמסעדות מסורתיות נוספות. ניתן למצוא גם מומחים לעשבי מרפא, מאפיות, חנויות מזכרות, ברי קוקטייל אפלוליים ומועדוני קריוקי. באזור שוכנים מקדשים מעוטרים, ביניהם מקדש טיאן האו המפורסם, וגם המוזיאון של האגודה ההיסטורית הסינית של אמריקה.

יום 2 בסן פרנסיסקו

ביום השני של סן פרנסיסקו נאכל ארוחת בוקר וניסע למוזיאון המדע האקספלורטוריום.

האקספלורטוריום (Exploratorium) נחשב לאחד ממוזיאוני המדע הטובים בעולם, אולי אף המשובח שביניהם. עם תצוגות אינטראקטיביות, המשתמשות ועוסקות בתחומים כמו טכנולוגיה, אמנות ואנושיות, מצליח מוזיאון המדע המודרני הזה לא רק להשכיל את המבקרים אלא גם לעורר רגש ועניין אמיתיים. באקספלורטוריום יש בעיסוק בשלל מדעים ותחומי עניין, כולל טבע, זואולוגיה, טכנולוגיה, התנהגות מתמטיקה ומדעי החברה והאדם. בנוסף לאותן תצוגות מרתקות, יש כאן גם שלל סדנאות ופעילויות אינטראקטיביות המאפשרות לכל אחד מהמבקרים כאן להפוך לחוקר ומדען לשעה קלה.

(מחיר למבוגר 29.95$ מחיר לילד 19.95$) .

לאחר המוזיאון ניסע לשוק האיכרים. (3 דקות נסיעה מהמוזיאון)

אחרי שוק האיכרים נסענו לכיכריוניוון שבסביבתו יש מותגים מוכרים כגון:

אפל,נייק,The North Face וכו.

אחרי זה סעו לקניון ווסטפילד . מדובר בקניון ענק, חדש ונעים עם עשרות חנויות במגוון אינסופי ובדרגות יוקר שונות

לבסוף תוכלו לאכול במסעדת EPIC Steak (מסעדת סטייקים)

יום 3 בסן פרנסיסקו 

ביום השלישי ניצא לאאוטלט סן פרנסיסקו פרמיום. יציאה לאאוטלט סן פרנסיסקו פרמיום(40 דקות נסיעה) יש מותגי על יוקרתיים אם הנחה משמעותית ורסאצה פראדה ראלף לורן גוצי קלווין קליין זארה BOSE ועוד.

לאחר האאוטלט ניסע הגן הבוטני ופארק גשר שער הזהב. פארק שער הזהב הוא פארק עירוני גדול שנמצא בסן פרנסיסקו, קליפורניה. הוא מעוצב כמלבן, ודומה לסנטרל פארק בניו יורק אך גדול ממנו ב-20%. 13 מיליון המבקרים שפוקדים אותו בשנה זיכו אותו במקום השלישי ברשימת הפארקים הפופולריים בארצות הברית.

לאחר הגן הבוטני ופארק שער הזהב ניסע להיכל האומניות היפות היכל האמנויות היפות ברובע המרינה של סן פרנסיסקו, קליפורניה, הוא מבנה מונומנט שנבנה במקור לתערוכת פנמה-פסיפיק בשנת 1915 לשם הצגת תערוכות אמנות בתוכו. המבנה הוא אחד היחידים ששרד מהתערוכה, והיחידי שעדיין נמצא במיקומו המקורי. המבנה נבנה מחדש בשנת 1965, ושיפוץ הלגונה, טיילת ועמידות לרעידת אדמה הושלמו בשנת 2009.

לבסוף ניסע בערב על גשר שער הזהב לארוחת ערב בDario Pizza Pasta Panini.

יום 4 בסן פרנסיסקו

ביום הרביעי והאחרו בסן פרנסיסקו נאכל ארוחת בוקר וניסעה למוזיאון קרונות החבל.

לאחר מכן ניסע לרחוב LOMBARD STREET רחוב מסולסל

לאחר מכן ניסע לרציף 39 ששם ניתן לעשות:

אקוורים המפרץ

קרוז הצי הכחול והזהב של המפרץ

חוויה בשבע ממדים

מבוך מראות

גלדריית ben jerrys