טורס דל פיינה נשיונל פארק ”טורס דל פיינה - לא לוותר על הביקור בשמורה“

תמונת הפרופיל של klap
klap
8

לנוסעים לצ'ילה – לא לוותר על טיול בשמורת הטבע המדהימה הטורס דל פיינה. היות ורוב הטיפים שקראתי היו על טרקים שעושים במקום חשבתי לוותר, אך בחיפוש רחב בדקתי ומצאתי שיש פתרון לעצלים ולמפונקים שבינינו – יש חברות טיולים חד יומיים שמוציאים טיולים אלה ממקומות שונים.

אנחנו יצאנו מפורטו נטאלס. את הכרטיסים הזמנו בסוכנות טיולים שנמצאת ממש בכיכר המרכזית, אך ראינו שלאורך כל הרחוב הראשי מוכרים את הטיול באותו מחיר. אני בכוונה לא מציינת את שם הסוכנות שדרכה הזמנו כי אמנם הטיול היה מעולה, אך שכחנו מטען נייד במיניבוס והם הבטיחו שיביאו לנו למלון, אך לשוווא.

קנינו כרטיסים לטיול בערב שלפני. האיסוף מהמלון נעשה בסביבות 8:30 בבוקר. חזרה ב-19:00 בערב. המחיר – 25,000 צ'יליאנים לאדם. יש אפשרות להוסיף 10,000 צ'יליאנים ולקבל גם ארוחת צהריים. בטיול שלנו אף אחד לא הזמין כך שאין לי המלצות.

הטיול נקרא: Full Day Of Torres De Pain. הטיול במיניבוס, בתוך השמורה כולל עצירות רבות לתצפיות מדהימות בנופים מדהימים. יש הליכה אחת של 10 דקות לתצפית ועוד הליכה של 40 דקות לכל כיוון לתצפית על קרחון גריי. יש שייט בתוך השמורה שלא כלול ואי אפשר להספיקו ביום אחד. בצהריים עוצרים ליד מסעדה, שם יש אפשרות לערוך פיקניק על שפת האגם עם מדשאות ושלחנות פיקניק.

מזג האויר בתוך השמורה בדרך כלל קר. אנחנו היינו בסוף ינואר. היה שמשי ונעים עם רוחות עזות מאוד.

מאוד ממליצה!

לכל המידע על טורס דל פיינה צ'ילה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי