מידע חיוני נוסף בפונטה קאנה ”פונטה קאנה“

מדובר בעיר נופש בחוף המזרחי של הרפובליקה הדומיניקנית.

רצועת חוף ארוכה יחסית מכילה מגוון רחב של מלונות שמתאימים לסוגים שונים של נופשים וברמות מחיר שונות. סוג המלונות הנפוץ ביותר הוא מלון הכל כלול ולכן גם אין באמת מרכז עיר עם המון מקומות בילוי.

מבחינת החופים – האזור הצפוני (Uvero Alto וסביבתו) מאוד דומה לחופים בארץ. פחות מים תכלת ויותר גלים. האזור המרכזי (חוף Bavaro) נחשב לחוף הכי טוב ונראה הכי כמו חוף קאריבי קלאסי עם חול לבן ומים שקטים. זה גם החוף שמכיל את מרבית מקומות הבילוי ורלוונטי יותר אם שוהים במלון שהוא לא הכל כלול. באזורים דרומיים יותר יש גם חופים סלעיים.

אנחנו בחרנו במלון הכל כלול למבוגרים בלבד באזור החוף הצפוני. נהנינו מכל רגע מהשהות וממש לא רצינו לעזוב, הרגשנו שם ממש כמו מלכים. בגלל שהיה כל כך כיף במלון אפילו לא רצינו לצאת החוצה לטיולים באזור. חשוב לי להגיד שכשאני אומרת הכל כלול זה ממש לא מה שישראלים מכירים מהכל כלול באילת. זו רמה אחרת לחלוטין. מתקנים מתוקתקים, מסעדות גורמה, אלכוהול פרימיום ושירות מדהים. במלון יש פעילויות לאורך כל היום, כל אחד יכול לבחור אם להשתתף או לנוח בפינה שקטה. השטח של המקומות האלה כל כך גדול, שגם כאשר יש שיעור סלסה בבריכה, בכלל לא שומעים את זה באף שטח של המלון. בערבים יש מופעים שונים ואחריהם מסיבה.

לכל המידע על פונטה קאנה רפובליקה דומיניקנית
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות