מסלול ארוך באואחאקה ”המלצה לשלושה שבועות במקסיקו“

אני טיילתי במקסיקו חודש וחצי והייתי אומר שיצא לי להיות ברוב המקומות הפופולאריים למטיילים. קודם כל, נקודת ההתחלה של המסלול תלויה במקום בו נוחתים. אפשר לנחות בקנקון או במקסיקו סיטי. אם יש לכם ויזה אמריקאית אז אפשר לטוס לקנקון, הטיסה היא דרך מיאמי והיא גם יותר זולה באיזה 100$. אם אין לכם ויזה אפשר להתחיל את המסלול רק במקסיקו סיטי. (שם אני נחתתי).

במקסיקו סיטי עצמה אין הרבה מה לעשות, אפשר להסתובב ולהתרשם מהעיר יום או יומיים וללכת לאתר הפירמידות של המאיה שנמצא מחוץ לעיר. אני אישית לא הייתי ולא זוכר את שמו אבל הוא שווה. אחר כך לוקחים אוטובוס לעיר שנקראת ווחאקה, עיר מקסיקנית עם אווירה מיוחדת. מוואחקה לוקחים אוטובוס לפוארטו אסקונדידו (Puerto Escondido). עדיף לקחת את הנסיעה הארוכה יותר (כ-14 שעות) על פני הנסיעה הקצרה (9 שעות) כי הקצרה סיוט! פוארטו היא עיירת חוף יפה עם כמה חופים יפים, הרבה גולשים וישנם כמה מועדונים ומסעדות. זה היה המקום האהוב עלי במקסיקו!!

ישנה עוד עיירת חוף שנקרת מזונטה. אני פיספסתי אותה ואני מתבאס על זה עד היום!! כולם אומרים שהמקום מאוד מזכיר את סיני ברוגע ובשקט, חושות על החוף וכו`. נסיעה של כשעתיים מפוארטו. אחר כך נוסעים לסן קריסטובל, עיר מגניבה לאללה, מסיבות והרבה תיירים. מסביב לעיר ישנם הרבה אטרקציות: שייט בקניון סומידרו, מפלי מיסו-לה, הריסות פלנקה וכו`.משם נוסעים לעיירות החוף הקאריבי: פלאיה דל כרמן (הרבה אמריקאים ומאוד יקרה. מסיבות!), איסלה מוחרס (אי קטן, הרבה מסיבות וישראלים) וטולום עיירת החוף הקאריבית האהובה עלי (חופים מדהימים). 

לכל המידע על אואחקה מקסיקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות