מסלול עד שבוע בסן קריסטובל דה לאס קסאס ”כל מה שרציתם לדעת על סאן כריסטובל“

סאן כריסטובל יום ראשון: טיול בעיר- כיכר מרכזית, שוק עירוני (ימי א` 7:00-17:00 מצפון לכיכר המרכזית, מוזיאון הקפה-רחוב Adelinal Floras 10 המקום מומלץ ביותר). אווירה נחמדה (דמי כניסה 1 פסו 9:00-21:30) מגישים גם ארוחות בוקר קלות. דה סנטו דומינגו- הכנסייה היפה ביותר ברחוב General Vtrilla. הדרך לשם היא הרחוב עם כל הפאבים והחנויות. ליד הכנסייה יש שוק.

יום שני: טיול בכפרים סאן חואן צאמולה וזינאקוטאן- כפרים אינדיאנים. ישנן מספר אפשרויות להגיע לכפרים. 140 פסו לאדם בחברת נסיעות ברחוב של המלון. אפשר לזהות את החברה לפי השלט בעברית שישראלים השאירו שם. מ-9:00 עד 14:00 היה הטיול והיה נחמד מאוד.יש אלפי ילדים קטנים ומסכנים שמבקשים כסף כל הזמן. מתרגלים גם לזה.

יום שלישי: קניון סומדורו + עיירה קטנה- גם את הטיול הזה כדאי לקחת מאותה סוכנות נסיעות. יעלה 150 פסו לאדם ל-5 שעות הנסיעה לוקחת שעה. שיט בסירה מהירה, בקניון יש צוקים שמתנשאים לגובה של 1000 מטר. יש מלא ציפורים קרוקודילים והמון המון נוף. הנהר מאוד מזוהם! העיירה לאחר מכן מאוד משעממת. אין מה לעשות שם. מקומות לינה: פוסדה טפייק ברחוב ריאל דלופ. 200 פסו לזוג +אינטרנט חינם.

נסיעה לפלאנקה 5-6 שעות 7-11 דולר .כרטיסים ניתן לקנות במרכז העיר- ריאל דה גודאלופה 5A 9:00-16:00. 

לכל המידע על סן קריסטובל דה לאס קאסאס מקסיקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות