ריינבוו ”לינה בעיירה דדזה (Dedza)“

 

העיירה דדזה כוללת בערך רחוב אחד ארוך ראשי ועוד קצת. היא נמצאת בין לילוננג'ה לזומבה (מיניבוס מלילוננג'ה לזומבה עוצר שם). השוק שם מאוד נחמד עם הרבה חנויות בדים (למי שאוהב), יש גם סופר. אבל בעיקר זה אזור מדהים שהנוף שם מהמם, שונה מהנוף בזומבה או בקייפ מקלייר, לכן ממומלץ מאוד לצאת לטיולים בהרים מסביב, או גם לאתרי אומנות הסלע (Chongoni Rock Art Area). ה-Dedza Pottery Lodtge מארגנים כל מיני טיולים, אבל אני מניחה שאפשר למצוא גם מדריכים בעיר עצמה.

אנחנו ישנו באכסניה שנקראת Rainbow. מקום של מקומיים, מאוד חמוד, ובעלי המקום נחמדים. התנאים בסיסיים ולא יותר מזה. החדרים הם בין 3000 ל-6000 קוואצה לזוג. חשמל לרוב יש ואם אין אז הם מביאים נרות. מים: בסביבות חמש בבוקר ידפקו לכם בדלת ויביאו דלי גדול מלא במים חמים למקלחת, לפעמים הם גם זורמים בברז. במקום יש מסעדה ואפשר גם להביא כלים ואוכל ולבשל במטבח שלהם.

השוק הוא במרחק הליכה קרוב מאוד. גם אל התחנה המרכזית אפשר ללכת ברגל, זה קצת יותר רחוק.

לא זכור לי שראיתי שם מוניות. רק מוניות אופנים.

כשרוצים לצאת מדדזה אל היעד הבא שלכם בטיול כדאי לדעת: יש מיניבוסים שיוצאים מהתחנה המרכזית ויש מיניבוסים שעוצרים בשוק, שכל אחת מהם בצד השני של העיירה. לכן כדאי מאוד לשאול אנשים מאיפה יוצא המיניבוס שנוסע לאן שאתם צריכים.

לכל המידע על מלאווי
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות