מסלול ארוך בנמיביה ”מסלול טיול בנמיביה“

בעקרון, המסלול שעשינו ווינדהוק-אטושה-ווטרברג-Okinjama-Opuwo-מפלי Epupa-וורמקל-Twylfontein--ברנדברג--אזור החוף-סווקפמונד-וולביס ביי-ססריאם וסוסוסוליי-לודריץ-פיש ריבר-ווינדהוק

אטושה - Halali הוא מחנה יותר נחמד לקמפינג מהמחנה הראשי Okakuejo. כדאי לקבוע מראש מאיזה צד נכנסים ומאיזה יוצאים ולהיות בשניים-שלושה מחנות, כל לילה באחר. קחו בחשבון המון נסיעות ותדלוק באחד המחנות. אם ממשיכים משם צפונה אז עדיף להכנס ממערב ולצאת ממזרח. בכל מקרה, נסיעה מאטושה ל-Opuwo ביום אחד בהחלט אפשרית. הכבישים הראשיים סלולים וניתן לנהוג ב-120 קמ"ש. כבישי העפר ברובם מאפשרים נהיגה בין 80 ל-100, יש כאלה שלא ניתן לנסוע בהם יותר מ-60.

ווטרברג - מקום יפה מאד לטיולים קצרים. הקמפינג די מאכזב.

Twylfontein - אזור של ציורי קיר ונופים מדבריים מוזרים - לא חובה,רק אם זה בדרך,ניתן לעבור בברנדברג כחלופה, עדיף לא בשעות חמות.

נסיעה מ-Opuwo לאפופה - אין בעיית עבירות, שלוש שעות לכל כיוון. בהחלט מומלץ. מ-Opuwo דרומה הדרך לסספונטיין בעייתית, כביש C43 לא סלול והיה בבניה.

חוץ מווינדהוק, אטושה וססריאם לא נראה שיש צורך להזמין משהו מראש וגם מה שכבר הוזמן בהחלט ניתן לשנות תאריכים תוך כדי טיול. ה-Nwr (רשות שמורות ופארקים לאומית) יחסית יעילים.

סווקמפונד - עיר מאד נעימה ויפה - יחד עם וולביס ביי מספקות מספר אטרקציות לשניים-שלושה ימים ויותר.

פיש ריבר - מרשים.נסיעה משם לווינדהוק - כ- 7 שעות. לודריץ-רחוק, עיר נחמדה מאד.

ניתן לקנות כמעט הכל, מזון, דלק וציוד ב-Windhoek,Swakop ,Walvis Bay ,Outjo ,Opuwo ,Otjiwarongo. מומלץ למלא דלק בכל מקום אליו אתם מגיעים. כספומטים יש בכל מקום, וגם מקבלים ברוב המקומות כרטיסי אשראי אבל בדרך כלל רק מסוג ויזה.

לכל המידע על נמיביה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות