אתיופיה הגרה טור אנד טרוול ”ארגון לוקה “

בבחירת חברת הטיולים באתיופיה הסתמכתי על חוות דעת של הכותבים באתר. האכזבה הייתה גדולה. לאורך כל הטיול גרום התנהל כלפינו בצורה לא הוגנת. החליף לנו את המלון באדיס למלון אחר פחות טוב, ללא מים חמים. בבוקר הטיול באדיס אבבה, המתנו מ-9 בבוקר עד 11:30 כשהגיע האוטובוס, הוא פרק ציוד של קבוצה אחרת שלו משדה התעופה, כך שסיבת האיחור הייתה ברורה. במסע הגיפים למדבר דנקהיל להר הגעש, צירף קבוצה נוספת לגיפים שלנו, האריך את המסע שהחל ב-4 בוקר באדיס, הסתיים בהר הגעש ב-02:00 לפנות בוקר.

הגיפים בחלקם, מיושנים, הקפיצים מרופטים, ולא הייתה משענת ראש, למרות שהבטיח גיפים חדשים. הבטיח שקי שינה ולא היו, קיבלנו מזרונים מרופטים, שמיכה דקה, קפאנו מקור. בהמשך הנסיעה, הוא ביטל לנו לינה בקורקור לודג, בין מקלה לאקסום, והעביר אותנו, למלון מפואר במקלה. 90 קמ מהיעד, בטענה, שחשש שלא יהיו מים חמים. (אני מזמינה אתכם לקרא חוות דעת על הלודג המפואר הזה) . באתיופיה מרחק כזה משול לכ-3 שעות נסיעה. בשל השינוי הזה, הגענו בסופו של יום לאקסום לקראת 5 בערב, במקום 1 בצהרים. ולמחרת טסנו בצהרים מהמקום. המלון שהלין אותנו בגונדר, בלילה השני לאחר יום מפרך להרי סימיון, לא היו מים כלל. התקלחנו עם בקבוקי מים בחדרים. המעליות לא פעלו במלון. המלון נראה כמו על סף פשיטת רגל. מדריכים מקומיים שתפקדו כמלווי קבוצות. וזה רק חלק ממכלול אי התפקוד של המשרד של גרום.

גם כאשר ישבתי אייתו בסוף הטיול ונתתי משוב, לא שייכנע אותי שהלקויות היו מקריות ומכוח עליון. אני סוכנת נסיעות במקצועי, טיילתי. היינו קבוצה של בני 60, ולא ביקשנו טיול תרמילאים. קשה לקלקל את אתריה המופלאים של אתיופיה. על סוכן הנסיעות הזה, לא יכולה להמליץ.

לכל המידע על אדיס אבבה אתיופיה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם