מסלול בן שבוע-שבועיים במקסיקו ”מסלול טיול לזוג פלאיה דל כרמן“

נחתנו בקנקון ולקחנו מהשדה תעופה אוטובוס של חברת Ado לפלאיה דל כרמן עלות הנסיעה כ-12.5$ לכיוון. האוטובוס עוצר בתחנה המרכזית של העיירה ממש על שדרה 5. לקחנות מלון La Tortuga שהיה ממוקם על רחוב 14 פינת שדרה 10, מלון מעולה, מפנק ונותן תמורה יפה לכסף ואפילו ארוחת בוקר מפנקת גם כשהזמינו בלי. עלות ללילה באיזור 90$ כולל מיסים. מפלאיה ניתן לצאת לכל האטרקציות שיש באיזור ואנחנו בהחלט ניצלנו זאת.

תחילה נסענו לצ׳יצ׳ניה שזהו אתר ארכאולוגי שבדרך גם עוצרים לרחצה בסינוטה שזה בור מים מתוקים שנפער בלב האדמה. הנסיעה לשם לכל כיון היא כשלוש שעות והטיול תופס יום שלם, את הכרטיסים לאטרקציה קנינו בסוכנות בשם סולטינו שנמצאת על השדרה ה-5 ליד רחוב 8 אם אני לא טועה, המחיר היה כ-50$. הבחור בסוכנות מאוד נחמד ואדיב ואתה מרגיש שלא עובדים עליך. א

טרקציה נוספת שעשינו זה היה נסיעה לפארק מים ״של אה״ ולדעתי אם אתם מתלבטים בין השנים אז “של אה” בהחלט הבחירה שלי. הפארק הוא פשוט פנינת טבע מהממת, עם אוכל מעולה (הכרטיס הוא הכל כלול אוכל ואלכוהול חופשי) עלות לכרטיס 90$ בערך ושווה כל דולר ויותר. רצינו להאריך את השהיה ולקחנו שני לילות במלון Kinbe כי לא היו עוד חדרים פנויים במלון שלנו, המלון לא שווה את הכסף, המיטה שם קשה כמו אבן המקלחת עם זרם חלש והוא מלא בעטלפים שעפים לכל אורכו ומחרבנים על בגדי ים ששמים לייבוש הדבר היחיד שיאמר לזכות המלון זה Wi Fi המעולה והמיקום, שדרה 5 ורחוב 10 לדעתי.

דבר נוסף שהוא חובה זה לסוע לחוף בשם אקומל שזה חוף מהמם עם שנירקול וצפיה בצבי ים. ניתן לקחת סיור. עלות לסיור היא כ-20$ לאדם אולי אפילו פחות. אפשר להגיע בקלות לחוף עם מונית שירות מקומית קולקטיבו בעלות של 60 פזו.

לכל המידע על מקסיקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות