פסטיבלים, חגים ופולקלור מקומי בקווינסלנד ”פסטיבל וודפורד“

תמונת הפרופיל של anat.zaiden
anat.zaiden
2

פסטיבל שנתי של מוזיקה, אומנות וקרקס באזור הסנשיין קוסט בין ה-27.12 ל-1.1.

מדובר בפסטיבל עצום שכולל שש במות גדולות עם אמני מוזיקה מרחבי העולם (רובם מפרסמים יחסית אבל רק אינדי, אין ממש מיינסטרים). המוזיקה מאוד מגוונת, רוק, פופ, פולק, ביג בנד, גרוב, ג'יפסי, קאנטרי, דאב סטפ ועוד. חוץ מהמוזיקה יש כמה במות קרקס עם המון מופעים (מאוד מגוון –אקרובטיקה, אמני אשליה, מיני ברולסק וקברט). בין לבין יש הרבה הרצאות בשלל תחומים (חיי הטבע של אוסטרליה, אנרגיה ירוקה, מיינדפולנס, מדע פופולרי, מספרי סיפורים), והרבה סדנאות (חימר, ציור, תכשיטנות, יוגה, טאי צ'י, ריקוד הודי, אירי, אפריקאי ועוד הרבה שבכלל לא הספקתי אפילו לראות).

אם כל זה לא משכנע אתכם בקסמו של הפסטיבל, תדמיינו איך המקום נראה: בובות ענק מתהלכות ברחובות הפסטיבל, יש מצעד עששיות עצום, יש אנשים שכותבים לך שירה או עושים היפ הופ מאולתר בהפתעה ובסוף יש טקס אש ענק. בקיצור – חוויה מאוד מיוחדת!

החסרון היחידי של הפסטיבל הוא שכרטיס רגיל (ז"א לא בקניה מוקדמת של 4-5 חודשים מראש) עולה יותר מ-550 דולר אוסטרלי. אחת האפשרויות המאוד משתלמו הן להנדב בצוות הפסטיבל. אתם מתחייבים לתת 5 שעות כל יום במהלך הפסטיבל או שבוע שלם לפני הפסטיבל (הקמה) או שבוע שלם אחרי (פירוק) ואז הכרטיס חינם. ההתנדבויות מאוד מגוונות ויכולות להיות ממש כיפיות (אבל יש גם מתנדבים שסתם מכוונים את התנועה או מנקים שירותים, אז צריך לחשוב טוב מה אתם מוכנים לעשות.). ההתנדבות לפסטיבל הזה מאוד פופולארית, אז אם אתם מתכננים על זה, כי להגיש מועמדות כחודשיים לפני הפסטיבל (הכל נעשה דרך האתר של הפסטיבל).

לכל המידע על קווינסלנד אוסטרליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי