הנהג אלכסנדר משייה ”אלכסנדר משייה מומלץ ביותר לטיול ספארי מדהים!“

תמונת הפרופיל של רחל10
רחל10
1

במרץ 2017 עשינו טיול ספארי מדהים של חמישה ימים קסומים בטנזניה.התאריך קבענו לעונת ההמלטות - ואכן היתה חגיגת טבע מטריפה! אלכסנדרשהוא מדריך מנוסה ביותר, סידר לנו (שלושה מטיילים) את כל שירותיהתיירות - ליווי מקניה לטנזניה, נסיעות, רכב ספארי נוח, מלונות, מדריךנפלא בשם ג''יימס, טבח צמוד - בטיפול חם ובדאגה לכל פרט, הכל בחיוך,באוירה נהדרת ובאנגלית שוטפת. כמובן בא איתנו בעצמו לסאפרי וליווהאותנו בכל שלב עד למטוס.

ביום הראשון היינו בשמורת טרנגירי, מלאה בפילים, גירפות, זברותואפילו ראינו שני נמרים! ישנו במחנה עשוי מאיגלו מחימר. ביום השנישמנו את הציוד במחנה האוהלים סימבה שעל שפת המכתש בשמורת נגורו נגורוויצאנו לראות בסרנגטי אין סוף חיות, וביניהם ציטות טורפות ארוחתצהריים. יומיים נוספים היינו בסרנגטי ובאזור אגם נדוטו - וביום החמישיסיימנו בשמורת נגורו נגורו הנפלאה.

טיול קסום ומהנה, חוויה שלא תישכח, וטיפול מסור של האיש הנחמדוהיקר - אלכסנדר משייה מארושה. מומלץ ביותר!

כמו כן, אלכסנדר עזר לנו מאוד להתמודד עם ג''ימי סאווהילי ובזכותונעשה צדק. אלכסנדר הפעיל את משטרת טנזניה - ובזכותו ג''ימי נעצר, ובסוףגם החזיר את כספנו.

קנינו מג''ימי סוואהילי ספארי בבוצאואנה דרך האינטרנט (SafariBooking) אתר בעייתי) . שילמנו מראש מחצית מהעלות - 760 דולר ל- 2אנשים לאזור שמורת צ''ובה ומורימי בבוצאונה. כשהגענו למקום - התבררשג''ימי לא סידר לנו שום דבר. ג''ימי לקח את כל ה- 760 דולר אליו לכיסולא הוציא אפילו דולר על ארגון הספארי.

היינו אובדי עצות - ג''ימי הוא אזרח טנזניה, אנחנו תקועים בבוצאואנהבמצב קשה בלי הספארי שהובטח. ואז נזכרתי באלכסנדר משייה המקסים, שאיתועשיתי כבר 2 טיולי ספארי בטנזניה. התקשרתי לאלכסנדר להתייעץ מה לעשותבמצב שנתקלים ברמאים, ולמי לפנות. אלכסנדר התגלה כמלאך השומר שלנו.לקח את הנושא לטיפולו האישי, והקדיש לכך את כל תשומת ליבו. אלכסנדרהגיש תלונה בשמנו למשטרת טנזניה, הפעיל את המשטרה וגרם להם לאתרולעצור פעמיים את ג''ימי סוואהילי הנוכל. לבסוף לחץ על ג''ימי וגרם לולהחזיר לנו את כל הכסף ששילמנו לספארי. בזכותו הצלחנו לעשות צדק.

עשיתי כבר 2 טיולי ספארי נפלאים עם אלכסנדר משייה בטנזניה, בשנים2012 ו- 2017 - והוא פשוט היה נפלא. ארגן לנו טיולים מרתקים, מפנקים,בליווי צמוד, אדם מקסים, מקצועי, אנגלית שוטפת, והכל במחיריםמצוינים.

ממליצה עליו מכל הלב.

לכל המידע על ארושה טנזניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי