מסלול חד יומי באיסלה מוחרס ”יום סובב אי באיסלה מוחרס עם תום-קאר“

המחיר הכי זול להשכיר תום-קאר (של 4 מקומות) הוא 380 פסו (דרך בית חב"ד). כדאי להגיע מוקדם כי אנחנו הגענו בדיוק כשאיזה מלון הזמין ממנו את כל 7 המכוניות במכה. הלכנו לרחוב הראשי באיסלה מוחרס ושם מצאנו תום קאר ב-500 פסו מ-9 עד 17:00 (הגענו ב-11 וחצי אז לקחנו עד 19:00 וזה יותר ממספיק...). אין מה לשלם עוד 100 פסו בשביל לקחת אותו ל-24 שעות.

מה עושים עם התום קאר - קודם כל נזהרים! יום לפני שעשינו 2 ישראליות מחצו איזה מונית והיו צריכות לשלם קנס של איזה 1,300 שקל. בגדול, מקיפים את האי עם התום קאר - זה מגניב וכייף.

המקומות שכדאי לבקר בהם: 1. חוות גידול צבי ים - 30 פסו כניסה. מאוד נהנהו שם. יש צבים בכל הגדלים ועוד כל מיני בעלי חיים מגניבים כמו שפמנונים, סרטנים ודגים מיוחדים. כדאי. 2. Punta Sur - נקודת תצפית ממש יפה שמתצפתת על נקודת החיבור של הקאריבי והפאסיפי. צבע מים מדהים. 3. משם חוזרים אחורה ואחרי כמה עשרות מטרים פונים שמאלה לדרך עפר- שם יש חוף יפהפה. הכניסה אליו עולה 50 פסו ומקבלים מיטת שיזוף. מומלץ לעשות שם שנורקלים (אנחנו ראינו שם דגים מאוד יפים ולובסטר ענק). שנורקל+מסכה עולה 40 פסו. בחוף מעבירים את רוב היום - איזה 3 שעות (בעיקר מסתלבטים ונהנים מצבע המיים). 

לכל המידע על איסלה מוחרס מקסיקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות