מסלול חד יומי באיסלה מוחרס ”טיול יום סובב איסלה מוחרס וחוף גרפון“

טיול מעגלי סביב האי שניתן לעשות אותו או עם עגלת גולף או עם אופניים. דרך חב"ד ניתן להשיג עגלת גולף ל-4 איש ב-400 פזו לכל היום (מ-9:00 עד 17:00). יש לקחת דיי מוקדם לפני שיגמרו כל עגלות הגולף. צריך רישיון בן לאומי. יש להצטייד במפה ומומלץ להתייעץ עם החברה של בית חב"ד על המסלול. אני עשיתי את הטיול עם אופניים. את האופניים שלי לקחתי מסוכנות שנמצאת ליד הפוק-נה . תגיעו מוקדם ובחרו אופניים טובות.

– עם הילוכים ובקשו סל –לשים בו את התיק. עולה 120 פזו (גם כן מ-9:00 עד 17:00), בהלוך עד לפונטה סור יש כמה עליות אבל בחזור בצד השני של האי זה הרוב ירידות והדרך יותר יפה.

המסלול: נוסעים עם הכביש עוברים איזה סופר גדול ומגיעים לכיכר שבה ניתן להמשיך ישר/ שמאלה או לפנות ימינה לכיוון חוות הצבים Tortuganja. כניסה 30 פזו מקום מגניב עם המון צבים בבריכות שונות, אם תמשיכו עם הכביש תראו מבנה צף על בקבוקים –נחמד -לא יותר מזה. ממול יש מסעדה –תרדו דרכה לחוף יש שם חוות כרישים. ניתן להצטלם עם כריש בידיים. נחזור חזרה לכיוון הכיכר ונמשיך לכיוון פונטה סור, בדרך נעצור בחוף גרפון

שימו לב יש שני חופים אחד של הפארק/שמורה הוא יקר. לפניו יש חוף של המלון גרפון דה קאסטילה Garrafón de Castilla הכניסה עולה כ50-70 פזו וזה כולל את הכיסאות, מיטות . מקום ממש יפה וצילומי , ניתן לשנרקל שם ולראות דגים.

הרבה דגים לא ראיתי אבל זה–תלוי בעונה. משם ממשיכים לפונטה סור Punte sur שזו הנקודה הדרומית ביותר באי. מקום שמשקיף על הצד השני של האי –רואים שם שילוב של צבעים במים –תכלת עם כחול כהה –מקום ממש יפה.

לאחר מכן חוזרים דרך הצד השני של האי חופים ממש יפים לצילום יש המון נקודות עצירה בדרך. הטיול עם האופניים לקח לי ברוטו כ4-5 .

לכל המידע על איסלה מוחרס מקסיקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות