קונראדו ”מדריך מדהים לטיול בעומק האמזונס. דובר אנגלית“

טיילנו 3 ימים מלאים באמזונס. מכיוון שהחלטנו לא לעשות טיול של אמזונס לתיירים אלא קצת יותר אקסטריים ובעומק האמזונס (אבל עדיין לייט) , אז חשוב ביותר להיות עם מדריך מאוד מאוד מנוסה וכמובן אמין ונחמד.

את ההמלצה על המדריך קיבלתי מחבר לעבודה שעשה טיול דומה איתו וכעת אני משתף ההמלצה כי קשה למצוא מישהו ברמת מקצועיות כזו ללא המלצות מנסיון של אחרים.

קונרדו בעל נסיון רב בחיים בג'ונגלים של האמזונס ומדריך בעיקר טרקים של מס' ימים ואם רוצים כולל לינה ממש בג'ונגל. אנחנו בחרנו ללון בלודג' מסודר באזור שקונרדו עצמו אירגן לנו.

קונרדו מאוד נחמד, דובר אנגלית ומאוד אמין (הכל נסגר עימו בוואטאפ ואף העברתי לו לחשבונו בבנק מקדמה 25% ללא שהיה לי כלום ביד למעט תכתובות בוואטאפ והוא הגיע לאסוף אותנו משדה התעופה והכל היה בדיוק לפי התוכנית שהוסכמה) והכי חשוב מאוד מאוד מקצועי והמקצועיות בטיול כזה היא ממש קריטית, אז לא להתפשר ולקחת רק מדריך שחי ונושם את המקום.

עלות ליום עימו הינה 150$ ארה”ב לאדם ללינה בלודג' מאוד מסודר עם בריכה (שזה מה שבחרנו) או 100 $ ליום לאדם ללינה בלודג' ברמה נמוכה יותר. העלות כוללת הכל: נסיעות, סירות, הדרכה מהבוקר עד הליילה עימו, אוכל (3 ארוחות בלודג') ומים. מעבר לעלות הנ”ל גם אם רוצים אין איפה לבזבז.

לכל המידע על נהר האמזונס ברזיל
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות