המדריך לואיס אורלנדו ”לואיס המדריך המושלם לקובה“

בתחילת חודש ינואר 2020 יצאנו 2 זוגות לטיול מקיף בקובה הכולל את מערב קובה ואת המזרח. בחרנו להתקשר עם המדריך לואיס לאחר שקיבלנו המלצות מאוד חמות מאיילת גיסתי שטיילה לפני 4 שנים בטיול נשים (10 נשים) ולואיס היה המדריך שלהם.

בהתקשרות עם לואיס הוא המליץ לנו על המסלול והאתרים שנבקר לאורך הטיול. לואיס תיאם לנו הקאזות (צימרים) שהיו במקומות מרכזיים עם רמת נקיון גבוהה. המסעדות שלואיס הזמין עבורנו היו ברמה גבוהה וניתן היה להזמין את כל סוגי המנות שהיינו מעוניינים.

המסלול והאתרים היו מרתקים כל יום היו לנו חוויות חדשות והפתעות. ההדרכה היתה באנגלית יש לו אנגלית טובה. הוא מטבל את ההדרכה בביטויים בעברית שלמד במשך השנים מהמטיילים הישראליים.

לואיס גאה מאוד להיות מדריך לישראלים. הולך עם חולצות עם מגן דוד וכיתוב בעברית.

נוסף על האתרים לואיס הפגיש אותנו עם האוכלוסייה המקומית מהם למדנו על אורך החיים בקובה. המפגש עם האוכלוסייה המקומית תרם לנו ללמוד על הקשיים ועל חיי התושבים.

לואיס מכיר אנשים רבים בכל האזורים בקובה. הוא מאוד אנושי וכולם אוהבים אותו. כל מי שנפגשנו איתו שיבח אותו ואמר עליו רק דברים טובים.

נוסף על המקצוענות שלו כמדריך, לואיס גם נהג מאוד זהיר המקפיד על חוקי התנועה ושומר על הרכב השכור שבו נסענו כאילו היה זה רכבו הפרטי. הוא מאוד אנושי ובעל חוש הומור. הוא דאג לנו לאורך כל הטיול הרגשנו שיש לנו מבוגר אחראי הדואג לנו למרות שהוא בגיל הילדים שלנו.

לסיכום. היה לנו טיול מהמם והבחירה בלואיס הצדיקה את עצמה. אנו ממליצים לכל הנוסעים לקובה לטיול פרטי להתקשר עם לואיס.

בתמונות שצירפתי:

  1. ציור ענק על צלע ההר בונאליס.
  2.  
  1. בחוות טבק עם דגל קובה
  2.  
לכל המידע על האוונה קובה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות