שלום אורח
facebook login
שגרירים של רצון טוב

סין, המדינה השלישית בגודלה בעולם, נמצאת בקצה המזרחי של יבשת אסיה ועל אדמתה מתגוררים 1.25 מיליארד נפשות, חמישית מכלל תושבי כדור הארץ. סין הופכת אט אט ליעד תיירותי ראשון במעלה ואין זה פלא. מדובר במדינה עצומה בעלת הסטוריה מפוארת, בה ניתן למצוא לצד כפרים אותנטיים ואתרים ארכיאולוגים והסטוריים גם ערים שמשלבות ישן וחדש. בין האתרים הידועים של סין ניתן למנות את החומה הגדולה, שהיא אחד מפלאי עולם, העיר האסורה בעיר הבירה, בייג'ין, יער האבן ביונאן, שמורת הפנדות של סצ'ואן, חיילי הטרה קוטה ופסל הבודהה הענק באמי שאן. זהו רק חלק קטן ממה שמחכה למבקרים בסין, ועל זה יש להוסיף את התרבות המעניינת, המנהגים והפסטיבלים, שיתגלו בכל ביקור בסין ואשר יחשפו את המבקר בה לעולם חדש ולא מוכר. בשנים האחרונות סין עוברת שינוי ומתפתחת בקצב מהיר, בייחוד לאחר האולימפיאדה של 2008. לכן, כדאי למהר ולבקר בה בזמן הקרוב, על מנת ליהנות עד כמה שניתן משרידים אותנטיים של תרבות סין.

סין - עפתי - המלצות על טיולי תרמילאים

התרבות העשירה, הנופים המרהיבים, ההסטוריה המכובדת – כולם הופכים את סין ליעד המרתק ביותר במזרח הרחוק. מדובר במדינה שגודלה עולה כמעט על כל יבשת אירופה ואוכלוסייתה גדולה יותר מכל מדינה אחרת. כמות דוברי האנגלית במדינה עולה על אלו ...

דרך המשי בסין - חלק ב`

ממשיכים אל שפת המדבר, אל מצודה מרשימה והעיר דונחואנג ממנה התפצלה הדרך. מגיעים לטורקיסטאן ופוגשים צאצאים של נוודים טורקיים ומגיעים אל נוף הרים מושלגים מהמם ביופיו.

מידע שימושי על מחוז יונאן

במאמץ מרוכז ובשירשור אינסופי כמעט נאספו מיטב הטיפים על מחוז יונאן המופלא. מה לעשות ולראות, איפה האוכל הכי טוב, מקומות לינה ואיטרנט. לשרותכם.

פרק א`: מבייג`ינג לאולן בטור - חלק א'

המסע לונציה מתחיל ביציאה מהענק האדום הסיני לכיוון המדינה שהולידה את ג`ינגס חאן, אחד האוייבים הגדולים של סין. בליווי מונגולי צמוד עובר צור שיזף את הגבול בדרכו לאולן בטור.

לכל הכתבות על סין >>

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

איסלנד. צילום: Elad E. Azar