שלג לגולשי סקי וסנובורד

פליין - מידע שימושי על העיירה

העיירה פליין שבצרפת, הנמצאת לא רחוק מג`נבה, היא עיירת סקי למרגלות הרי המון בלאן, המוקפת נוף יפהפה. העיירה נבנתה במיוחד לצורך אתר הסקי ולא כולם יאהבו את המבנים הגדולים והמעט מגושמים המאכלסים אותה.
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: פליין - מידע שימושי על העיירה
Thinkstock Imagebank ©

פליין - נא להכיר


העיירה פליין (Flaine) השוכנת למרגלות העמק בו נמצא אתר הסקי פליין, היא עיירה שתוכננה כולה בסגנון באוהאוס, בניינים מרובעים שעוצבו על ידי ארכיטקט על מנת להתאימם למהות העיירה וכן למבנהו המרובע של העמק. לא כולם יאהבו את מראות הבניינים הגדולים והמרובעים הנראים כמו קוביות קרח ענקיות, אך יהיה מי שידע למצוא את החן שבכך. העיירה מספקת לאורחים כל מה שירצו בתחום הסקי, החל ממלונות ואירוח בצימרים וכלה בבילויים וחיי לילה, אך הישראלים אינם נוהגים לפקוד את המקום הרבה, עקב חיי לילה מועטים.

סקי בפלייןסקי בפליין


לתחילת הכתבה

הגעה אל פליין


 שדה התעופה הבינלאומי הקרוב ביותר נמצא בז'נבה. מז'נבה ניתן להגיע לאתר באמצעות רכב או בתחבורה ציבורית. האתר מרוחק משדה התעופה של ז'נבה ב-70 קילומטרים, משדה התעופה יש שירות אוטובוסים המגיע לאתר. ניתן להגיע לאתר גם מפריז באמצעות רכבת ל- Thonon ושירות אוטובוסים משם אל האתר. יש אפשרות לנסוע בהסעות משדה התעופה - הלוך או הלוך חזור וגם ברכבת לעיירה Cluses ומשם הסעה ישירות לאתר הסקי.

לתחילת הכתבה

מלונות בפליין


 רובם המוחלט של המלונות בעיירה פועלים על מתכונת של קלאבים. כלומר לרוב במסגרת דיל כלשהו, הכל כלול וכדומה, פרט לשני מלונות: Crystal's Totem ו- Cascade restaurant המציעה B&B. אפשרי גם לשכור דירות בשלושה איזורים סביב האתר - הכי מומלצות הדירות שנמצאות באיזור הפורום. להזמנות ניתן לפנות לארבע חברות המרכזות את ההזמנות באתר. להלן שלושה מלונות מומלצים:

  • מלון Crystal's Totem - טלפון: 450 53 88 88
  • Hotel Club Le Flaine - טלפון: 1 45 77 52 62
  • Chalet La Cascade - אתר אינטרנט: www.lacascade-flaine.fr

לתחילת הכתבה

פעילויות נוספות בעיירה

  • קיר טיפוס
  • טיסה במסוק
  • בית קולנוע
  • בריכת שחיה

לתחילת הכתבה

מסלולי טיול באיזור


 אתר הסקי ממוקם כעשרה קילומטרים מהרי המון בלאן, שם אינספור מסלולי טיול יומיים וכן מסלולי טיול למספר ימים רב יותר.

לתחילת הכתבה

רוצה לקרוא עוד על פליין? הנה כמה קישורים נוספים שיעניינו אותך:


יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על גרנד מאסיף