שלג לגולשי סקי וסנובורד

אתר הסקי פליין

פליין הוא אתר הסקי הגבוה ביותר בגרנד מאסיף הצרפתי, וכמובן שאיכות השלג שם טובה מאד בעקבות כך. באתר יש גם שפע פעילויות שיכולות גיוון נהדר לגולשים ולמי שלא גולשים.
צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: אתר הסקי פליין
Thinkstock Imagebank ©

על אתר הסקי פליין

יש באתר 2 פארקים של סנובורדינג, 150 קילומטרים של מסלולי סקי ו-5 ק``מ בלבד של מסלולי קרוס קאנטרי. זהו אתר הסקי הגבוה ביותר באזור ה-Grand Massif של צרפת אך נחשב לאחד מאתרי הסקי המכוערים ביותר באזור האלפים, המזכיר בצורתו מגרש חניה עם כמה מפלסים. אך למרות כל המקטרגים למיניהם, זהו אחד האתרים המתוכננים ביותר כשצורתו באה לענות על כל הצרכים הפונקציונליים שהאתר מספק. מבחינת סנובורד, באתר פועל Jamp Park, המנוהל על ידי מקצוענים ומתוחזק יומיום. הוא מציע מודולים בשלל רמות: tables, rails, quarters וכדומה למחזיקי סקי-פאס.

הגעה: האתר ממוקם במרחק של 70 קילומטרים מג`נבה בה נמצא שדה התעופה הבינלאומי הקרוב ביותר. תחנות הרכבת הקרובות ביותר נמצאות ב-Cluses שעל קו Paris-St Gervais ו- Annecy-Geneva שעל קו TGV, מתחנות הרכבת ניתן לקחת מוניות אל האתר.
חניה באתר: לנוחיות הגולשים ולשמירת הסביבה הוקמו מגרשי חניה באיזור המגורים של האתר. בעלי רכב רשאים להכנס אל תוך האתר עצמו רק לצרכי פריקה והעמסה של ציוד (שעה וחצי לכל היותר).

לתחילת הכתבה

פעילויות באתר

בנוסף לסקי, האתר מציע שלל אפשרויות בילוי נוספות וביניהם Renault Ice Driving school, ה- snowmobiling operation, בית ספר לדאייה, שחייה, החלקה על קרח, טיול במזחלות רתומות לכלבים, צפייה בסרטי קולנוע, טיסה בשמי האזור ועוד.

  • פעילויות במתחמים מקורים: באולינג, ביליארד, קיר טיפוס, מרכז תרבות הכולל גלריה ועוד.
  • פעילויות נוספות: דאונים, טיולי מסוק, נהיגה על השלג.

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על גרנד מאסיף