שלג לגולשי סקי וסנובורד

זרקור על אבוריאז

המקום מסמל פריצת דרך בעיצוב המודרני של אתרי סקי. בעוד שבשנות ה-60 אתרי הסקי מוקמו בלי הרבה התחשבות של העיצוב הארכיטקטוני בסביבה הטבעית היפיפייה - Avoriaz היה האתר הראשון בו הושקעה מחשבה רבה בעיצוב האתר עצמו ביחס לסביבה גם מבחינת התכנון הארכיטקטוני וגם מבחינת הבנייה בשטח. אחד היתרונות הבולטים בדרך בה בנוי האתר הוא שכמעט ואין צורך ללכת בכדי להגיע למעלית...
צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: זרקור על אבוריאז
© S. Lerendu - Avoriaz Tourisme

Avoriaz נבנה על צוק גרניט מעל לאתר הסקי Morzine וגם לאחר שחלפו כ-30 שנים מאז בנייתו, הוא עדיין נראה מיוחד וחדשני. העובדות שהאתר ממוקם למעשה על הגבול עם שוויץ, בגובה רב ועל מסלול Portes du Soleil שנחשב על ידי רבים לאזור הסקי הגדול ביותר המקושר על ידי מעליות, רק מוסיפות לזכותו. באזור ניתן למצוא מסלולי סקי בכל הרמות וגם המומחים בתחום ימצאו מסלולים מתאימים ביניהם חמישה מסלולים שחורים. אנשי סנובורד יהנו מפארק עבורם וגם ממתקן ה-half pipe.

 במרכז האתר ישנו כפר ילדים הפתוח לילדים מעל גיל 6 השוהים באתר והוא כולל פארק סנובורד לילדים בלבד.

סנובורד: מרבית גולשי הסנובורד מגיעים למרחבי השלג שמעל Avoriaz, שם ממתינים להם שני Snowparks עם Halfpipes. לסנובורדרז` יש גם מחיר מיוחד ל-Avoriaz, שכולל כניסה ל-Snowpark+רכבל ב-19.20 יורו.

פעילויות באתר:

  • פעילויות במתחמים מקורים: בריכת שחיה, ג`קוזי, מסעדות וברים.
  • פעילויות נוספות: מזחלות כלבים, טיולי מסוק, אופני הרים, כדור פורח

    הגעה: האתר ממוקם במרחק של כ-80 קילומטרים מג`נבה שבשוויץ. ניתן להגיע אל האתר מהעיר במכונית או באוטובוס, כשהנסיעה לוקחת בדרך כלל כשעתיים.

למידע על נתוני מעליות, מזג אוויר ועוד על אבוריאז, הקליקו כאן.

מה חדשה ב - 2010: צפויים להיפתח ארבעה אזורים חדשים המיועדים לגולשים מתחילים, הנכללים בחבילות הגלישה הכוללות גם ציוד, פס למעליות והדרכה.

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על אבוריאז