שלג לגולשי סקי וסנובורד

תרגילי סקי וסנובורד: צפו בטריקים שחייבים להכיר בגלישה

ודאי נתקלתם בסיטואציה הבאה: אתם גולשים באיזי במדרון, מרוצים מהסלאלום החלק שלכם, כשלפתע, מגיח גולש סקי או סנובורד שמבצע תרגיל שאתם רק יכולים לחלום עליו. זה הזמן להבין איך תוכלו גם אתם לעלות הילוך עם תרגילים חדשים ומגניבים
מערכת אתר שלג
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: תרגילי סקי וסנובורד: צפו בטריקים שחייבים להכיר בגלישה

ה"צמד חמד" של הסנובורד: Ollie ו-Nollie

כל קפיצת פריסטייל שווה, חייבת להתחיל בביצוע נכון של שני הטריקים הבאים. ה-Ollie וה- Nollie עשו את דרכם לעולם הסנובורד היישר מהסקייטבורד ומאפשרים לבצע קפיצות בסיסיות, גם במהירות איטית עד אפסית. בסרטון הבא נלמד כיצד לאזן נכון את הגוף לקראת ביצוע שני הטריקים ונבין מהי הדרך הטובה ביותר לצליחתם, בין אם אנו גולשים בסגנון רגיל (כשהרגל השמאלית מובילה) או ב"גופי" (כשהרגל הימנית מובילה).

סיבובים וקפיצות סקי ב-360 מעלות

בסרטון ההדרכה הבא נלמד במהירות ובקלות את הטכניקה הבסיסית שתשמש אותנו מאוחר יותר לסיבובים כיפיים על ההר. נכיר ארבעה טריקים קלילים, המבוססים על סיבובים ב-360 מעלות בכל נקודה על ההר. כשנרגיש מספיק בטוחים עם הסיבובים שלנו, נוכל לעלות מדרגה ולשלב את הטריק החשוב הזה בקפיצות מגניבות במסלול ובסנופארק.

לתפוס קצת אוויר על הסנובורד

קפיצה נכונה תהווה את הבסיס לכל התרגילים השווים שאי פעם נרצה לבצע על ההר. בסרטון הבא נראה מהי השיטה הטובה ביותר להתכונן לקפיצה ונבין מהן הטכניקות שיעזרו לנו להישאר כמה שיותר זמן באוויר. לאחר שנבין את הבסיס לקפיצות, נוכל לשלב אלמנטים מדליקים נוספים, כמו אחיזות וסיבובים באוויר.

המתכון ל"גריידינג" מוצלח בסקי

כל גולש טוב וחסר מורא, קרוב לוודאי שישאל את עצמו באיזשהו שלב במהלך החופשה: "האם אני מספיק מוכן לגלישה בסנופארק?". אין ספק, כי המעבר לסנופארק טומן בחובו חשש לא קטן, אך עם זאת, גם קפיצה משמעותית ברמת הריגוש בסקי. אחד התרגילים המסקרנים ביותר שאפשר לבצע בסנופארק הוא הוא ה"גריידינג" (griding), המשלב מספר אלמנטים בסיסיים: קפיצה, סיבוב, איזון ונחיתה. צפו בהסבר ובהדגמה לגריינדינג מוצלח ואולי גם אתם תזכו למבטים נלהבים על מגולשים אחרים.

סוויץ' בראש - סיבוב 180 עם הסנובורד

צפו ולמדו בשישה צעדים פשוטים, כיצד לבצע את הטריק שייקח את חווית הסנובורד שלכם למקום אחר. מלבד סוגי הסיבובים השונים, הסרטון גם מסביר את החשיבות של איתור שטח הנחיתה בזמן קפיצה לאחור ועוד מגוון טיפים שיעזרו לכם לעשות "180" מושלם. כשתקלטו את העניין, תוכלו לבצע לפחות כמה ואריאציות של הטריק מתוך כל ה-16 האפשריות.

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על אישגל