מסלול חד יומי בקו צ'אנג

1 המלצות על מסלול חד יומי בקו צ'אנג

תמונת הפרופיל של יוסי ל
יוסי ל

”שייט ארבעת האיים קו צ'אנג“

קרא עוד

השייט עם חברת Aittipol Tour. מחיר 600 באהט. במלון רצו 800 באט, שילמנו מחוץ לעונה 500 באהט. השייט ל- ארבעת האיים בעיקרו לשחיה ושנירקול. המחיר כולל מסכה ושנורקל. עבור שימוש בסנפירים גובים 100 באהט. עבור שימוש בשקית לצילום תת ימי גובים 200 באהט. איסוף בבוקר מהמלון, נסיעה לספינה העוגנת בדרום האי, בבאנג באו. הפלגה מתחילה ב-09:00. ספינה עם סיפון עליון ותחתון. ספסלי עץ לא מרופדים. מים וקפה חופשי כל היום.

עוגנים ליד שלושה איים לשחיה ושנירקול, מומלץ להיצמד לריף בצמוד לקו החוף. יש הרבה מאד דגים צבעוניים, האלמוגים לא משהו מיוחד. באי הרביעי קו וואי יורדים לחוף. יש בו מלון או שניים, מפרץ מימין ומפרץ משמאל. אפשר לשכור קייאק ואפשר לשחות בכיף במים הצלולים עם החול הלבן מתחתם. במהלך השייט מקבלים ארוחת צהריים המורכבת מאורז, ירקות מוקפצים, וסלט סי פוד ופירות. בשעה ארבע מקבלים רביכת אורז עם סי פוד ופירות. האוכל בסדר.

לכל אורך ההפלגה היתה התעלמות מוחלטת מהפלנגים וכל ההוראות וההנחיות ניתנו למקומיים בלבד. בסוף ההפלגה על מנת לקבל טיפ, כל הצוות עלה לסיפון העליון ונשא נאום רק באנגלית שבו הצוות מודה לנוסעים. אז מסתבר שהם יודעים גם אנגלית. בשעה 17:00 בערך מסתיימת ההפלגה.

לסיכום, אי אפשר להשוות בכלל את השייט כאן, לזה שעושים בפוקט. הנוף מעל המים שונה לחלוטין וכאן הנוף לא משמעותי. גם השירות בספינה לא דומה לשירות שמקבלים בפוקט שם הכל מתוקתק למען התייר המערבי ובקו צ'אנג כאמור, לעיל לא שמים על הפלנגים. יחד עם זאת יחס המחיר לתמורה טוב. יש עוד ספינות הפועלות בקו זה, גדולות יותר ועמוסות יותר כמו חברת Perm Poon Sub עם הספינה האדומה. יש גם סירות מירוץ המציעות את אותו סיור במחיר גבוה יותר. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול חד יומי בקו צ'אנג

אין עדיין פוסטים על מסלול חד יומי בקו צ'אנג.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לקו צ'אנג

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם