מסלול עד שבוע בפטייה

1 המלצות על מסלול עד שבוע בפטייה

תמונת הפרופיל של duduplus
duduplus

”מסקנות מביקור בפאטיה“

קרא עוד

האמת שלא רשום הרבה על פאטיה. הציפיות שלנו היו שונות ממה שקבלנו. פאטיה היא עיר עצומה בסגנון "סדום ועמורה", עם מקומות בילוי, מסעדות, בארים וקניונים. פאטיה מלאה בתיירים רוסים. יש רצועת חוף ארוכה ברוחב 10-15 מטר וכמות עצומה של תיירים שיושבים אחד על השני. ומאחור כביש סואן עם מלא כלי רכב. אין שקט ואין פרטיות. באזור השקט אין בכלל מה לראות ומה לעשות ולכן יש לנסוע לצד השני במוניות השחורות ושם לטייל ברחובות. אם בחרתם בצד השקט עשיתם טעות, כי בכל פעם תצטרכו לנסוע כ-20-30 דקות לצד השני.

מה שמאפין את פאטיה הוא שאף אחד לא יודע אנגלית. כשנוסעים לצד אחד עם מונית ומנסים להבין איך חוזרים, אין עם מי לדבר. אף אחד לא מבין אתכם וכולם חושבים שאתם רוצים מונית ספיישל. ציפינו לקבל חופי ים מרהיבים כמו באיים ואף אחד לא טרח לספר כאן שזה בזבוז זמן. שטנו לאחד האיים שגם שם התברר לנו שיש אלפי תיירים ושאין פרטיות וחופי הים לא מרהיבים ושהחול לא ממש לבן וטרופי. בארץ הרבה יותר יפה.

בכל אופן יש את המוזאון של ריפלי בקניון שמתאים לילדים, יש את המופע של הלידי בויז ששם התלבושות מהממות והמופע והרקדנים ברמה בינונית. לצערי הפעם ההממלצה שלי: תחפשו אלטרנטיבה יותר טובה!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול עד שבוע בפטייה

אין עדיין פוסטים על מסלול עד שבוע בפטייה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לפטאיה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם