תחבורה ציבורית ומוניות בניו יורק

תחבורה ציבורית ומוניות בניו יורק מתוך הטיפ של הרב יהודה - למטייל (1) מתוך הטיפ של הרב יהודה
תחבורה ציבורית ומוניות בניו יורק מתוך הטיפ של הרב יהודה - למטייל (2) מתוך הטיפ של הרב יהודה

14 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בניו יורק

תמונת הפרופיל של f_zeev
f_zeev

”מונית משדה התעופה לטיימס סקוור“

קרא עוד

מונית משדה תעופה JFK למרכז מנהטן או הפוך תעלה כ-56 דולר, בתוספת דולר למזוודה. מונית משדה תעופה ניו ארק למרכז מנהטן – מאחר והמרחק גדול יותר ומאחר והנסיעה כוללת כבישי אגרה -עלות הנסיעה תסתכם לסך של כ-82 דולר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ghev_Ziv
Ghev_Ziv

”אתר אינטרנט למציאת תחבורה ציבורית בניו-יורק“

קרא עוד

אתר אינטרנט שכדאי להשתמש בו למציאת תחבורה ציבורית, לפחות באזור המזרחי של ארצות הברית.

מכיוון שהאמריקאים לא מתנהלים כל-כך בתחבורה ציבורית אז חשוב לשים לב לאותיות הקטנות כאשר מזמינים אוטובוסים, ולהזמין מספיק זמן מראש (שבוע ללפני לפחות) כדי להבטיח מקום ובשביל מחיר זול יותר.

הרכבות יקרות נורא והאוטובוסים זולים יותר, אך כמובן שגם התנאים בהתאם.

https://www.wanderu.com

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ggm776
ggm776

”נסיעה מ-JFK בזול יותר ממונית“

קרא עוד

ממליץ מאוד להוריד את אפליקציית אובר (UBER). נחתתי ב-JFK והייתי צריך להגיע לברוקלין. שאלתי בדוכן של המוניות הצהובות כמה זה, ואמרו לי שהמחיר הוא 75$, ויש שם שלט שאומר כמה זמן תצטרך לחכות עד שהמונית תגיע (היה כתוב 15 דקות).

הפעלתי את האפליקציה ובחרתי בנסיעה שיתופית, ותוך שלוש דקות הייתי כבר בתוך הרכב והיה עוד איסוף של נוסע מהדר. כל הסיבוב לקח בדיוק שעה במקום 40 דקות (הזמן הממוצע לנסיעה) והמחיר היה 37$.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של blumii
blumii

”אוטובוס מניו יורק לוושינגטון“

קרא עוד

התלבטנו המון איך כדאי לעשות את הדרך מניו יורק לוושינגטון. רכב? רכבת? טיסה? או אולי אוטובוס. בשכלול הזמן והעלויות למשפחה של חמישה נפשות החלטנו ללכת על האוטובוס ולא התחרטנו. בחיפוש באינטרנט מצאנו את חברת Megabug.

הנסיעה אורכת כארבע וחצי שעות, המקומות מסומנים והחוויה נחמדה. באוטובוס יש שירותים, Wifi ומטען לנייד.

עלות הנסיעה הבסיסית היא 25-27 דולר לאדם (יש להוסיף תשלום למקומות מיוחדים באוטובוס).

מומלץ מאוד לרכוש את המקומות הראשונים בקומה העליונה (תוספת תשלום של כ-7 דולרים למקום) מה שמוסיף לחווית הנסיעה. רואים את הדרך מחלון ענק. יש מקום רחב לרגליים ולתיקים.

עלייה לאוטובוס ממרכז העיר ניו יורק (34th St B/t 11th Ave And 12th) והעצירה ב-Union Station בוושינגטון, נקודה מרכזית ליד המלונות ושדרת המוזיאונים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ziko57
ziko57

”מונית מ-JFK למנהטן“

קרא עוד

עזבו שאטלים וכל קומבינה אחרת. יוצאים מהשדה ושם עומדות מוניות מסודרות כמו חיילים. לקחנו מונית 4 מבוגרים ו--4 מזוודות בעלו של 52$+ 7$ אגרה. נהג נחמד לא הפסיק לדבר כל הדרך. למשפחה עדיפה מונית ישירה למלון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של asher501
asher501
1

”תחבורה ציבורית מ-JFK“

קרא עוד

הדרך הזולה להגיע משדה התעופה JFK למנהטן (וברוקלין) היא לקחת את ה-Air Train. ירדתי בתחנת ג'מייקה שם ניתן לשלם על כרטיס הנסיעה במכונה אוטומטית לרכישת כרטיסים ( תמורת 7.5 דולר, כולל מחיר הכרטיס עצמו שאותו ניתן גם להטעין ולהמשיך בנסיעות בתחבורה הציבורית בכל רחבי העיר) להשתמש ואז המשכתי בסבוויי אל המלון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של volcano2
volcano2

”נסיעה מניו יורק לוושינגטון באמצעות Megabus “

קרא עוד

דרך ההגעה מניו יורק לוושינגטון באמצעות חברת Megabus היא זולה ונוחה. יחד עם זאת כדאי לקחת בחשבון. עלות הנסיעה זול יותר ככל שההזמנה מוקדמת יותר. אני שילמתי 18$חודש מראש כולל שיריון כסאות. הנסיעה אורכת 4-5 שעות תלוי במזג האוויר. היציאה מניו יורק היא מרחוב 34 סמוך ל-10av כדאי מאוד לוודא היכן זה כי זה ככה באמצע הרחוב. הסבווי הקרוב ביותר הוא 7 תחנה אחרונה ממש סמוכה.

ההמתנה לאוטובוס היא ברחוב ואין משמעות אם הזמנת מראש או לא לכן צריך לקחת בחשבון שהמקום חשוף לגשם (נרטבנו מאוד) לרוחות לקור וחום. האוטובוס שלנו איחר ב-40 דקות ומשהו במיזוג התקלקל והוקפאנו במהלך הנסיעה קחו משהו חם.

יש באוטובוס וי פי ושקעי הטענה לטלפונים מחשבים ושירותים.

למרות הכל, הנסיעה סה״כ הייתה נוחה, סבירה פלוס וזולה. מגיעים למרכזית של וושינגטון ומשם מטרו לכל כיוון.

הזמנת נסיעה באתר החברה. שימו לב שאין ביטולים או החזרים עבור כרטיס שנרכש: http://us.megabus.com/ViewBasket.aspx?msg=seatsupdated

נסיעה טובה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חלי3322001
חלי3322001

”סאבווי“

קרא עוד

הסאבווי בניו יורק מובילה לכל מקום, הבעיה נחט שרוב התחנות ישנות מאוד וצריך לעלות ולרדת בהרבה מדרגות, אז כדאי לקחת זאת בחשבון למי שיש בעיה עם מדרגות.

באירופה אני מאוד אוהבת להתנייד במטרו, אבל בניו יורק בגלל המדרגות היו פעמים שוויתרתי. היינו חמישה ימים בניו יורק וקנינו כרטיס נטען לסאבווי, כל פעם שנגמר הטענו שוב, רק צריך לבדוק שהוא באמת נטען.

יש ליד מכונות הכרטיסים מקום להעביר את הכרטיס ולראות בכמה כסף נטען ואפשר לנסוע בסאבווי. ביציאה מניו יורק לרכבת לוושינגטון, לקחנו מונית לפי מונה ועלה לנו 7 וחצי דולר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חלי3322001
חלי3322001

”מונית משדה התעופה לניו יורק“

קרא עוד

נחתנו בשדה התעופה קנדי בניו יורק, ומצאנו שהדרך הנוחה והזולה להגיע למנהטן היא במונית. עלה לנו 59 דולר ומיסים עוד תשעה דולר (אנחנו נתנו עשרה דולר) לשלושה אנשים. יצא לנו יותר זול משאטל, שלוקח אנשים נוספים. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hy9745
hy9745

”רכבת מניו יורק לשדה"ת ניוארק“

קרא עוד

נסיעה מניו יורק לשדה התעופה ניוארק (Ewrׂׂ) ברכבת. תחנה ראשונה Pennsylvania Station (הכינוי שלה פן סטיישן) בין רחובות 31-33 בניו יורק, שם נמצאת הרכבת לשדה”ת Nj Transit Train Station. יש לרדת בתחנה אייר פורט סטיישן ושם ללכת ולעוקב אחרי השילוט המורה Airtrain, רכבת פנימית העוברת בשלושת הטרמינלים A B C.

יש להגיע לפחות 15 דקות לפני שעת הנסיעה. המחיר 14$ לנוסע. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בניו יורק

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בניו יורק.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות