אולפני יוניברסל אורלנדו
Universal Orlando

4.9
(24)
הוסף לטיול שלי
אולפני יוניברסל אורלנדו - למטייל (1) מתוך הטיפ של Tal K
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של  Tal K  - למטייל (2) מתוך הטיפ של Tal K
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של liorast - למטייל (3) מתוך הטיפ של liorast
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של שגיא הראל - למטייל (4) מתוך הטיפ של שגיא הראל
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של שגיא הראל - למטייל (5) מתוך הטיפ של שגיא הראל
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של שגיא הראל - למטייל (6) מתוך הטיפ של שגיא הראל
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של macabi9 - למטייל (7) מתוך הטיפ של macabi9
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של macabi9 - למטייל (8) מתוך הטיפ של macabi9
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של macabi9 - למטייל (9) מתוך הטיפ של macabi9
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של macabi9 - למטייל (10) מתוך הטיפ של macabi9
אולפני יוניברסל אורלנדו מתוך הטיפ של macabi9 - למטייל (11) מתוך הטיפ של macabi9
6000 Universal Blvd, Orlando, FL 32819, United States
+1 407-363-8000
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

יוניברסל סטודיוס, הוא אחד מהפופולאריים והמפורסמים ביותר מהלונה פארקים באורלנדו, שמתקניו נוצרו בהשראת סרטים מוכרים וסדרות טלוויזיה אהובות. מתקני הפארק נועדו לגרום למשתתפים להרגיש כאילו הם ממש משתתפים בחוויית הסרט, או כאילו הם בתוך סדרת הטלוויזיה. 
בנוסף למתקנים מרהיבים אלה, יש גם הקרנות מיוחדות – הקרנות D3 של חלקי סרטים וסדרות מוכרים ואפילו מתקני D4 (המימד הנוסף הוא חוויה לחושים – הכיסאות זזים, ריחות ושאר גורמי אווירה), השואבים אל תוך העולמות המוכרים מהקולנוע. במקום תצוגות של פעלולנים, אפקטים מיוחדים ואיפור לצד מופעים בהשתתפות דמויות מוכרות, כמו ביטלג'וס, האחרים בלוז, וכו'. בנוסף, מדי ערב מתרחש מופע צבעוני ענק, הכולל זיקוקים, מיצגי לייזר וקטעים קצרים משלל סרטים מוכרים.
מחיר הכניסה לפארק יורד ככל שקונים כרטיסים ליותר ימים.

מה חושבים מטיילים על אולפני יוניברסל אורלנדו

4.9
24 מדרגים
22
1
1
0
0

24 המלצות על אולפני יוניברסל אורלנדו

תמונת הפרופיל של Dror_3714682
Dror_3714682

”המלצה חמה להורים עם ילדים בעגלה “

קרא עוד

יש לנו המלצה חמה להורים לילדים קטנים. ראינו המלצות להיכנס למתקנים בתור של הChild Swipe. בכל המתקנים יש אופציה כזו, אך אנחנו העדפנו אופציה אחרת שלדעתנו טובה בהרבה. יש מתקנים שבהם ניתן להיכנס בתור של הSingle Riders. מכיוון שאתם ממילא תיכנסו לבד, אנחנו ממליצים בחום על האופציה הזו. הכניסה למתקנים היא מאוד מהירה ואתם נכנסים בכמעט אותה מהירות של כרטיסי האקספרס. מומלץ מאוד מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ggm776
ggm776

”חניה ביוניברסל“

קרא עוד

לבאים לפארקים של יוניברסל החניה בתשלום יש 2 אפשרויות או רגיל (25$) או פרמיום (40$) . אז ניסיתי את שניהם ורוצה להסביר שלא שווה להוסיף בעבור החניה היקרה יותר. החניה היקרה יותר היא סה”כ באותו קומה של האטרקציות, והרגילה צריך לרדת או לעלות במעלית ומגיעים לאותה מקום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גדליהו מהגרעין
גדליהו מהגרעין

”פארקים מוצלחים“

קרא עוד

פארק יוניברסל באורלנדו נחלק לשני פארקים- יוניברסל סטודיוס ויוניברסל איילנד. ביקרנו עם ילדים בגילאי 9-17.

אנחנו קנינו כרטיס ליומיים- כל יום פארק אחד. בהחלט מספיק. כרטיסים מחב”ד היו 20% זולים יותר.

מומלץ להתחיל מוקדם בבוקר - אפשר להספיק יותר. להגיע לפני הפתיחה, שכן עשויים לפתוח קצת לפני הזמן. ללכת על ההתחלה לאחד מהמתקנים היותר עמוסים במשך היום.

אנחנו לא קנינו שום כרטיס אקספרס, ביקרנו במחצית השנייה של אוגוסט- כשבתי הספר בדרום ארה"ב כבר חזרו ללימודים, ביוניברסל סטודיוס לא עמדנו בתור של יותר מחצי שעה. בשעה 4 סיימנו את כל הפארק.

בפעם היחידה שהיה תור ארוך מחצי שעה ביוניברסל סטודיוס- היה בסיבוב חוזר של הארי פוטר וכולנו לקחנו סינגל ריידר- שמאפשר לעקוף את מרבית התור ולהצטרף למקומות פנויים בודדים במתקן.

ניתן להכניס מים ואוכל ואפשר למלא מים בפארק. לא ניתן לעלות עם תיקים למרבית המתקנים - ליד כל מתקן יש לוקרים בחינם לשעה שזה בדרך כלל יספיק למתקן.

במקרה שיורד גשם/ברקים המתקנים בחוץ נסגרים (ויש סיכוי לגשמים כאלו באוגוסט) . הגשם בד"כ יתחיל בצהריים-ערב כדאי להתחשב במזג אוויר בסידור המתקנים. ביוניברסל איילנד התחיל לרדת בצהריים גשם שלא הפסיק ליותר מ-3 שעות. יותר מחצי המתקנים נסגרו. אנחנו התחלנו מוקדם בבוקר והפסדנו רק שני מתקנים שלא היה בראש רשימתנו.

ביוניברסל איילנד התורים קצת יותר ארוכים מאלו של יוניברסל סטודיוס. שם התחלנו במתקן קינג קונג (אח”כ התורים בו עברו את השעה) ועשינו סיבוב ראשון, נכנסנו רק לאלו עם תור של עד 30 דקות. ואח"כ עשינו סיבוב שני ולהשלים את אלו שהיו קודם עם תורים ארוכים. עבד לא רע. חייב בסיבוב השני המתנה או שתיים של 30-40 דקות. וכאמור הגשם סיים את יומנו פחות שני מתקנים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Shatonr
Shatonr

”כרטיס אקספרס“

קרא עוד

בחום של יולי אוגוסט ממש ממליץ לקחת את האקספרס. היו תורים של 120 דקות וזה ממש מתסכל ולא תספיקו מתקנים. אבל עם האקספרס שעולה המון אבל שווה, התור הארוך ביותר היה 20 דקות. עם האקספרס הספקנו לעשות את כל המתקנים שרצינו. בנוסף נקודה למחשבה לא ראיתי דיון על האפשרות להגיע אחה״צ, נראה לי פחות חם, פחות עמוס (הרבה עוזבים) , והבנתי שיותר זול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של macabi9
macabi9

”פארקים מדהימים“

קרא עוד

שני הפארקים של יונברסל באורלנדו (שני הפארקים צמודים) מעולים ומתאימים לכל המשפחה. יש הרבה מתקנים מרהיבים ותפאורה מדהימים. בשני הפארקים יש עולמות שונים של הארי פוטר וכאשר קונים מכרטיס מעבר בין הפארקים ניתן לנסוע ברכבת של הוגוורטס בין הפארקים. מומלץ על ביקור בפארקים בתוקפת ספטמבר-אוקטובר ובסביבות מאי כאשר מזג אוויר יחסית טוב ואין הרבה אנשים בחופשות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Anna_3587934
Anna_3587934

”טיפים על הביקור בפארק“

קרא עוד

כמה טיפים לגבי Universal Parks. 1. לפי דעתי מיותר לקנות כרטיס Park-to-park רק בגלל הרכבת של Harry Potter – לא מלהיבה בכלל, אך תוספת למחיר גבוהה מאוד לעומת כרטיס בסיסי ולהספיק שני פארקים באותו יום די קשה (אפשרי רק בתקופות לא עמוסות).

2. להגיע לפארק חצי שעה לפני הפתיחה : סידורי חנייה והליכה עד לפארק לוקח רבע שעה לפחות; פארק נפתח 10 דקות לפני (הספקנו לעשות ארבעה מתקנים ללא תור בתקופה של פסח).

3. חייב להוריד אפליקציה חינמית של פארק ולבדוק זמני תורים למיתקנים בזמן אמת – נותן אינדיקציה טובה ועוזר לא לבזבז זמן להליכות מיותרות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של eti gilboa
eti gilboa
1

”חוויית 'הארי פוטר' בפארקי יוניברסל“

קרא עוד

למתלבטים האם להזמין כרטיס לפארק אחד או משולב לשניהם (Universal studios או Island of adventure), מדובר למעשה בשני פארקים גדולים, אבל לא ענקיים. בהחלט אפשר לעשות את שניהם (או לפחות לדגום את האטרקציות המתאימות ביותר מכל אחד מהם) ביום אחד. אפשר לגמרי גם לבלות יום שלם בכל אחד בנפרד.

אבל. אם חשובה לכם חוויית הארי פוטר, וברשותכם יום אחד לשם כך, הרי שזו תהיה שלמה רק אם תבקרו בשני הפארקים (כלומר תרכשו כרטיס המאפשר מעבר בין שניהם באותו היום). בכל אחד מהם מתחם שונה של הארי פוטר, עם מתקנים אחרים ושחזורים שונים של מבנים ואטרקציות מהסרט (הוגוורטס, הבנק, הסימטה ועוד...). וחבל לפספס אחד מהם. המעבר בין הפארקים – באמצעות הרכבת “מלונדון להוגוורטס”, אל תשכחו להיכנס ברציף 9 ו-¾.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של noga30
noga30

”ביקור ביוניברסל לפי הצפיפות במקום - קיצור תורים ו-Fast pass“

קרא עוד

לפני הנסיעה בדקנו באתר המצורף מה מצב הצפיפות בו. בהחלט משקף את המציאות, וכדאי להתייחס למה שנאמר בו: www.undercovertourist.com/orlando/crowd-calendar

אפשר ללמוד על הצפיפות גם ממחירי ה-Fast Pass. בדרך כלל ככל שיותר צפוף וקיצור התורים משמעותי, מחירו יקר יותר: tickets2.universalorlando.com/permalink

מחיר קיצור התורים מצטרף למחיר כרטיס הכניסה והוא מתאים ליום ספציפי. אפשר להשאיר את הרכישה ליום הביקור עצמו ולקנות רק אם הוא נחוץ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שגיא הראל
שגיא הראל

”כל המידע הנחוץ על יוניברסל סטודיו פארק“

קרא עוד

יוניברסל סטודיו פארק הוא אחד מהפארקים הפופלאריים והמומלצים באורלנדו. הוא כולל בתוכו שני פארקים - אחד יוניברסל עצמו ואחד Island Of Adventure, שכולל תקנים יותר “סוערים”. חשוב להגיד שהיוניברסל סטודיו באורלנדו שונה מהיוניברסל אשר נמצא בלוס אנג'לס, אך מי שהולך ליוניברסל באורלנדו אינו צריך ללכת בלוס אנג'לס. הפארק באורלנדו הוא הרבה יותר גדול, מומלץ וכולל בתוכו הרבה יותר מתקנים מלוס אנג'לס. כרטיס רגיל לפארק עולה כ-80 דולר, ואילו ה-Fastpass עולה 160$. מי שמתכוון להגיע רק ליום יומים לפארק ה מומלץ לקחת את ה-Fastpass, שכן התורים יכולים להגיע גם ל-4 שעות בתור הרגיל. ה-Fastpass מקנה לך תור מיוחד וקצר הרבה יותר מהתור הרגיל. בזכות כרטיס זה תספיק לעלות על יותר מפי 2 מתקנים מאשר הכרטיס הרגיל.

מומלץ בתחילת הפארק לקחת מפה ולבחור מראש את המתקנים אותם תירצו לעלות. מומלץ להגיע מוקדם (הפארק נפתח בשמונה) שכן גם לחסוך את התור הגדול בכניסה וגם בשעות הבוקר הפארק יותר ריק ויש פחות תורים. לאחר כל מתקן יש את החנות מתנות שאותו מתקן מייצג (לדוגמה הארי פוטר) שכולל את כל המייצגים מהסרט למכירה, דעו לכם שהמחירים בפארק לכל מוצר בחנות מאוד יקרים אך מאוד מיוחדים! מומלץ להשאיר את מתחם הארי פוטר לזמן שיורד גשם, שכן המתחם בנוי מהרבה חנויות סגורות מהסרט.

הייתי ממליץ להביא לארוחת צהריים משהו מראש, שכן אין אוכל ממשי בפארק ומה שכן יש מאוד יקר. חבל לבזבז זמן על לצאת מהפארק לאכול. חנייה לפארק עולה 20 דולר ליום. בשעות הערב לפני הכניסה לפארק יש מידרחוב מאוד נחמד ושוקק חיים בשם Citywalk. תמצאו שם אוכל גלידות מופעים ועוד, מתאים לשעות הערב. מומלץ לקחת מלון שאינו שייך לפארק אך בקירבתו, יחסוך הרבה כסף.

הטיפ עזר לך?

כתבות על אולפני יוניברסל אורלנדו

מתוך הבלוגים - פוסטים על אולפני יוניברסל אורלנדו

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לאורלנדו

אטרקציות באורלנדו

מלונות ומקומות לינה באורלנדו

מדריכים ונותני שירות באורלנדו

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי