פארק גן העדן הסלובקי
Slovak Paradise National Park- Tomosovsky Vyhlad

4.8
(4)
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על פארק גן העדן הסלובקי

4.8
4 מדרגים
3
1
0
0
0

4 המלצות על פארק גן העדן הסלובקי

תמונת הפרופיל של yehielbrenner
yehielbrenner

”הערכת זמנים“

קרא עוד

שימו לב. לטיולים בגן העדן הסלובקי יש להצטייד בכמות של 2-3 ליטר מים לאדם. נקודה נוספת: הסלובקים מטיילים המון ונחשבים למיטיבי לכת ממש.להערכת הזמנים במפות הסלובקיות יש להוסיף 50% תוספת זמן. מה שמופיע כמקטע של שעה לקח לנו שעה וחצי ואף יותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של asafnoa
asafnoa

”מסלול בגן העדן הסלובקי “

קרא עוד

בספטמבר ביקרנו בגן העדן הסלובקי. חיפשנו מסלול שלא יהיה קשה מדי לילדה בת 8, אבל שיכלול את האטרקציות של המקום, שהן סומות וגשרים מעץ וממתכת מעל הערוץ.

בחרנו במסלול שנקרא Prielom Hornado. המסלול מתחיל ב-Podlesok, בחנייה של הכניסה לגן העדן.

ההליכה היא בשבילים מסומנים היטב , תחילה בצבע כחול במקביל לנהר משולב בהרבה מדרגות מתכת מקובעות לסלע שמאפשרות לעבור מעל הנהר, ובהמשך במסלול מסומן בירוק המטפס למצודה. הטיפוס הוא במעלה גיא במקביל לזרימה קלה של מים וכולל טיפוס על מספר סולמות גבוהים מאוד. בסיום העלייה מגיעים לקו הרכס ובו יש שרידים של מצודה עתיקה ובקתה פעילה שבה אפשר לאכול ולשתות.

בחזרה יש שביל המסומן ירוק היורד בירידה מתונה בתוך היער עד לנקודת ההתחלה . המסלול לקח לנו כ-5 שעות, כולל הרבה עצירות צילום ואוכל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mella
mella

”כניסה לגן העדן מחניון Podlesok. “

קרא עוד

שימו לב וחפשו את השלט לפארק גן העדן הסלובקי, כי קיימת כניסה נוספת לפני ואפשר להתבלבל. חשוב להגיע מוקדם, לפני הצהריים, למסלולים כי הערכת הזמנים היא למטייל הסלובקי, ואם רוצים ליהנות ולהסתכל קצת מסביב , יש להוסיף 50% לזמן שמעריכים את ההליכה בשביל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של _יעל
_יעל

”מסלולי הליכה בגן העדן הסלובקי“

קרא עוד

מסלולי הליכה בגן העדן הסלובקי (Slovenski Raj):

  1.  חנינו ליד הכפר Cingov בחניה מסודרת שם יש גם פקח שיכול לסייע לגבי המסלוליים ולמכור מפות. יצאנו במסלול לתצפית Tomasovsky Vyhlad (תצפית טומשבסקי) מסלול מעגלי. מתחילים בירוק וחוזרים בכחול. המסלול יפה ולא קשה. מעט ארוך.
  2.  
  1.  Zejmarska Roklina אנחנו עשינו אותו באופן הבא: החנינו רכב אחד ב-Dedinky ורכב שני בנק ההתחלה של המסלול הכחול. שם התחלנו ללכת. עלינו בנעלה הערוץ במסלול מדהים, הכולל סולמות תלולים כולל בתוך המפלים, שפע של פרות יער ויופי בלתי נגמר. בסוף המסלול הכחול מגיעים לאחו חביבי עם מסעדה כמובן. משם ירדנו במסלול הירוק חזרה לדידינקי. כל הדרך חזרה ירד גשם קל שלא הר הפריע מכיון שהיינו מצוידים במעילי גשם (בעלות של שני יורו כל אחד) שעשו עבודתם נאמנה.
  2.  

לסיכום - מסלול מהמם לא לפספס!
יש עוד המון מסלולים בגן העדן. כולל כאלו מאתגרים יותר למשפחות עם ילדים גדולים יותר. המפורסם שבינהם הוא הסוחה בלה.

הטיפ עזר לך?

כתבות על פארק גן העדן הסלובקי

מתוך הבלוגים - פוסטים על פארק גן העדן הסלובקי

אין עדיין פוסטים על פארק גן העדן הסלובקי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם