ויזה ומעברי גבול באתיופיה

15 המלצות על ויזה ומעברי גבול באתיופיה

תמונת הפרופיל של סילבי59
סילבי59

”ויזה לאתיופיה“

קרא עוד

שוחחתי טלפונית עם נציגה בשגרירות אתיופיה בארץ, והיא עירערה לי לחלוטין את הביטחון להגיש אישור לויזה אלקרונית. לדבריה מדובר באתרים לא אמינים ולא בטוחים כלל ואין דבר כזה ויזה אלקטרונית שנישלחת במייל. חייבים באופן פיזי את הדרכון וזה אפשרי ב2 דרכים: או בשגרירות בארץ טרם הנסיעה, או במעבר לאתיופיה בהגעה לשם (חשוב שהדרכון יהיה בתוקף לפחות ל6 חודשים מהכניסה, ושיהיו בדרכון 2 עמודים ריקים) . העלות כנראה זהה. בהצלחה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של vsxcisc
vsxcisc

”ויזה מהבית“

קרא עוד

ניתן להוציא ויזה ואתיופיה דרך האתר הרשמי שלהם.

התהליך הוא קצר ונוח, התשלום נעשה ע”י כרטיס אשראי והויזה נשלחת אליך בדואר האלקטרוני ממש מיידית.

הויזה תקפה מרגע ההגעה לאתיופיה ולא מרגע הנפקתה.

מומלץ!

Https://Www.evisa.gov.et/#/Tourist-Visa

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של jsadov
jsadov
2

”קונקשן מעל 8 שעות באדיס עם אתיופיאן“

קרא עוד

טסנו עם אתיופיאן לבנגקוק עם המתנה של 10ש באדיס גם בהלוך וגם בחזור. בהלוך קבלנו בנתבג בצק אין וואוצ'רים לטיול באדיס. ניתן לקבל צ'ופר זה לכל מי שטס בטיסת המשך של אתיופיאן ויש לו המתנה מעל 8ש'. נחתנו באדיס בצהריים. ביציאה מהשרוול חכתה דיילת והובילה את כל הממתינים לביקורת הדרכונים. שם לא החתימו את הדרכונים אלא החתימו רק את כרטיסי העליה לטיסת ההמשך. הדיילת הובילה אותנו אל מחוץ לטרמינל. הועלנו על אוטובוס עם מדריך. עשינו סיבוב בעיר עד המוזיאון הלאומי. שם בילינו כשעה וקיבלנו הסברים על שרידי האדם הקדמון “לוסי” ועל הקשר בין מלכת שבא לשלמה המלך ומלכות יהודה. אחכ המשכנו למסעדה וקיבלנו ארוחה טעימה בופה של אינג'רה ותוספות.

בהמשך היתה במסעדה הופעה נחמדה של זמרים ורקדנים מקומיים ולקראת הטיסה הועברנו לשדה. בחזרה מתאילנד שוב קיבלנו בצק אין וואוצ'רים למלון באדיס חשוב לציין שהיו וואוצ'רים שונים למלונות שונים. נחתנו באדיס לפנות בוקר. אף אחד לא קיבל את פנינו ולא ידענו לאן ללכת. עברנו את ביקורת הדרכונים (שוב- ללא החתמה על הדרכון) וביציאה שאלנו את נציגי המלונות שעמדו שם עם שלטים שונים והם הפנו אותנו לרחבת החניה של האוטובוסים (מחוץ לטרמינל מימין) . מצאנו את האוטובוס למלון שלנו ולאחר שכולם התאספו נסענו למלון 2-3 כוכבים ליד שדה התעופה כ-10 דק נסיעה.

קיבלנו ארוחת בוקר מאוד בסיסית וחדרים. הילדים הלכו לישון ואנחנו משכנו מכספומט ליד המלון 100$ שהם כ 2700ביר. הזמנו בקבלה מונית ב 700ביר שתקח אותנו לשוק (אנחנו העדפנו את שוק הבדים- מומלץ) ןתחכה לנו שם שעתיים. הנהג ידע אנגלית ועזר לנו להסתובב בשוק ולקנות (כנראה קיבל גם עמלה מהמוכרים) . חזרנו למלון לארוחת צהריים (מאוד בסיסית) התקלחנו ויצאנו לשדה בדרך הביתה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של amir1noy
amir1noy

”ויזה לאתיופיה - עדיף להנפיק בארץ“

קרא עוד

מומלץ להנפיק ויזה בשגרירות אתיופיה בארץ. בשדה התעופה באדיס יש תור וסחבת שלוקחת הרבה זמן. בארץ זה גם יותר זול וגם מהיר מאוד. פשוט להגיע לשגרירות ולצאת תוך 10 דקות עם ויזה!

המחיר באדיס הוא 50 דולר ובארץ 160 ש”ח.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של האגאר
האגאר

”הוצאת ויזה לכניסה לאתיופיה בטרמינל לטיסות פנימיות“

קרא עוד
  1. צריך ויזה לאתיופיה.
  2. מחיר הויזה כיום 11/2015, הוא 50 $.
  3. אפשר לקבל את הויזה בטרמינל הבינלאומי באדיס אבבה.
  4. הבעיה מתחילה אם יש טיסת המשך בהמשך ישיר להגעה מהארץ.
  5.  

א. אם יוצאים עם המזוודות בבינלאומי אין בעיה ומקבלים ויזה בכניסה.

ב. אנחנו שלחנו את המזוודות מנתב'ג ישירות ליעד המקומי [לליבלה] ועברנו, בירידה מהמטוס ,ישירות לטרנזיט ואז העלו אותנו על אוטובוס שהעביר אותנו לטרמינל לטיסות פנימיות וכאן התחילו הבעיות.

בטרמינל לטיסות פנימיות הם לא מאורגנים להוצאת ויזות לתיירים! היה לנו בדיוק כשעה להגיע לטיסה הפנימית ולקח להם כחצי שעה להוציא לנו את הויזה.

אגב: עקב עבודות בנית טרמינל חדש באדיס אבבה ,,המעבר ברגל מהפנימי לבין לאומי עם המזוודות מצריך כרבע שעה הליכה מסביב למבנה החדש וכדאי לשכור פורטר ב-5 BIRR, כ-1 ש'ח.

 

 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של davsim
davsim

”ויזה לאתיופיה“

קרא עוד

מומלץ לקבל את הויזה בכניסה לאתיופיה בשדה התעופה ולא בארץ .
 בארץ מנפיקים את הויזה מתאריך הבקשה ולא מתאריך הכניסה לאתיופיה. אנחנו נאלצנו להאריך את הויזה באיחור מה, בעלות נוספת וזמן ארוך של המתנה במשרדי ההגירה האתיופיים.

העלות הנוספת בגין האיחור הייתה גבוהה וכל פקיד שינה אותה כראות עיניו – לצערינו נאלצנו להיחשף לשחיתות הממסדית המוכרת במדינות אפריקה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hasontom
hasontom

”כניסה לאתיופיה“

קרא עוד

שימו לב – כל אדם שרוצה להיכנס לאתיופיה צריך להחזיק ויזה. מחודש – 50 דולר, עד שלושה חודשים 70 דולר (לאדם).

התשלום נעשה בשדה התעופה לפני הביקורת דרכונים. תכינו את הכסף מזומן מראש. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של asafde
asafde

”אשרת כניסה לאתיופיה“

קרא עוד

כדי להיכנס לאתיופיה, יש להצטייד בויזת תיירים. את הויזה מנפיקים לאחר הנחיתה, בשדה התעופה באדיס אבבה. אין צורך בתמונה. תמורת 50 דולר תקבלו ויזה למשך שלושה חודשים וכניסה חד-פעמית למדינה. אם תשהו במדינה יותר משלושה חודשים, תצטרכו להאריך את הויזה במשרד ההגירה באדיס, ברחוב Zambia מספר ימים לפני תפוגתה. המחיר זהה גם לבעלי דרכון זר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lilacm1988
lilacm1988
1

”ויזה - הם העלו את המחיר“

קרא עוד

שהיתי באתיופיה במשך חודש וחצי באוקטובר-דצמבר. ויזת הכניסה עלתה 20$ ולאחר כחודש היה עליי לחדש את הויזה והחידוש עלה 20$ נוספים. לאחר מכן המשכתי לעוד מדינות במזרח אפריקה והטיסה שלי חזרה היתה שוב מאתיופיה אז נאלצתי לחזור בינואר. להפתעתי גיליתי שמחיר הויזה עלה ל-50$!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hil
hil

”ויזה לאתיופיה“

קרא עוד

ויזה לאתיופיה ניתן לעשות בארץ, בתל אביב, בעלות של 40$. חבל על זמנכם וכספכם. ניתן לעשות באתיופיה בנחיתה, ב-20$, אין כמעט תור. כאשר נוחתים והולכים לקחת את הכבודה - לא להתבלבל עם המון האנשים הממשיכים לטיסות ההמשך שלהם, יש שילוט אמנם, אבל צריך לשים לב אליו! לפני בקורת הדרכונים יש מצד שמאל חדרון שכתוב מבחוץ: “Visa on arrival”, שם נכנסים, משלמים 20$, והפקידים שם מנפיקים לכם ויזה (ל-3 חדשים). חיכינו כ-3 דקות בתור.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על ויזה ומעברי גבול באתיופיה

אין עדיין פוסטים על ויזה ומעברי גבול באתיופיה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לאתיופיה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם