כף התקווה הטובה
Cape of Good Hope

5
(4)
Cape Point Rd, Cape Town, 8001, South Africa
+27 21 780 9526
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על כף התקווה הטובה

5
4 מדרגים
4
0
0
0
0

4 המלצות על כף התקווה הטובה

תמונת הפרופיל של גלית הותיקה
גלית הותיקה

”חוויה עילאית ורוחנית בכייף התקווה הטובה“

קרא עוד

הביקור בכייף התקווה הטובה והעלייה למגדלור בנקודה שנחשבת (בטעות) לדרומית ביותר באפריקה, נחשב חובה. ביום בו הגענו הפוניקולר המסיע את המבקרים למגדלור לא עבד. במקומו הופעלו שירותי שאטל בעלות סמלית יותר. חלק מהמבקרים בחרו לעלות ברגל. מדובר בטיפוס של כרבע שעה. הרוחות חזקות מאוד וצריך להאחז במעקה כדי לא לעוף אבל המיקום, הרוח החזקה והנוף הופכים את החוויה לעילאית. שימו לב שבחניון נמצאים הרבה בבונים שמתיישבים על הרכבים ומסתובבים בין המבקרים. אלו נחשבים למסוכנים ויש לא מעט שלטי אזהרה במקום. בדרך לקייפ התקווה הטובה מומלץ לעשות כמה עצירות בנקודות שהן ברובן מתויירות כמו שייט לאי כלבי הים, שמורת הפינגווינים וסיימונ'ס טאון. יום טיול מרהיב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אסף3176002
אסף3176002

”שמורת כף התקווה הטובה“

קרא עוד

אחת השמורות הפופולריות שמושכות אלפי תיירים בכל העולם מידי שנה היא כף התקווה הטובה (Cape of Good Hope). השמורה נמצאת 70 ק”מ מקייפ טאון בחצי האי קייפ. מומלץ לטפס ברכבל למגדל האור ההסטורי בקייפ פוינט, ומשם להמשיך ברגל למגדל האור החדש שמתחתיו ( אם הדרך פתוחה). מהתצפיות רואים מפרצונים יפים ומרשימים של השמורה, שבחלקם יש דרך מסודרת לרדת על החוף.

השמורה מאפשרת נקודת מפגש בין שני האוקיינוסים, ההודי והאטלנטי. יש אפשרות גם לעשות מסלול רגלי שעורך כשעה וחצי לכל צד, שמוביל לחופים יפים ולנקודת פגישה בין שתי האוקיינוסים. אם יהיה לכם מזל, תוכלו לראות בנות יענה. האזור מאפשר נקודת תצפית על לווייתנים בים.

שעות פתיחה: 18:00-6:00 מאוקטובר עד מרץ, 17:00-7:00 מאפריל עד ספטמבר.

 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sivan66
sivan66

”רכבת לנקודה הדרומית“

קרא עוד

יש רכבת שעולה לעבר הנקודה הדרומית, היא עולה 55 ראנד לשני כיוונים. ממליצה לקחת רק כיוון אחד לעליה ולרדת ברגל. את הקופים-בבונים מגרשים מהמתחם ואם רוצים לראות אותם, יש לנסוע כמה מאות מטרים ומיד בכביש מצד ימין תפגשו אותם בהמוניהם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של IDHA
IDHA

”המקום הדרומי ביותר באפריקה (לכאורה)“

קרא עוד

אז למרות מה שאומרים, “כף התקווה הטובה” הוא איננו המקום הדרומי ביותר באפריקה (הדרומי ביותר הוא קייפ אגולס), אך ללא ספק זה אתר המצדיק ביקור. השמורה המדהימה היושבת על גדות האוקיינוס, מספקת נופים עוצרי נשימה, חיות ואת הנקודה הדרומית באפריקה (שוב לכאורה). מומלץ לבקר ולהביא בגדים חמים (רוחות ים חזקות מאוד).

הטיפ עזר לך?

כתבות על כף התקווה הטובה

מתוך הבלוגים - פוסטים על כף התקווה הטובה

אין עדיין פוסטים על כף התקווה הטובה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לקייפ טאון

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם