מוזיאון ריפלי
Ripley's Believe It or Not

4
(2)
6780 Hollywood Boulevard, Hollywood, CA 90028, United States
+1 323-466-6335
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מוזיאון ריפליס בשדרת הוליווד נוסד בשנת 1992 והוא אחד מהמוזיאונים הרבים של Ripley`s המפוזרים בעולם. המקום מכיל מעל 300 פריטים מסקרנים ומשונים שלא פעם גורמים לאנשים לפעור את פיהם בתדהמה. בין אחת עשרה הגלריות הקיימות במוזיאון, תוכלו לראות כבשים בעלות שני ראשים, תמונות של אדם המסוגל להוציא את עיניו מחוריהן ועוד שלל רעיונות ביזאריים של בני האדם, שמוכיחים שאין דבר שהוא בלתי אפשרי - בדיוק כמו תכנית הטלוויזיה ששודרה בעבר (ונושאת את אותו השם). המוזיאון פתוח 364 ימים בשנה אך סגור ביום בו מתקיים “טקס האוסקר”.

מה חושבים מטיילים על מוזיאון ריפלי

4
2 מדרגים
0
1
0
0
0

2 המלצות על מוזיאון ריפלי

תמונת הפרופיל של amirma
amirma

”ביקור ב-Riply's Believe It or Not“

קרא עוד

אם יש לכם שעה-שעתיים להעביר בהוליווד, המוזיאון של Riply's Believe It or Not, יכול לסייע להעביר אותם בכיף. קודם כל, כדאי לקחת את המפות של הוליווד, שמחלקים במלונות באיזור, כי הם מעניקים הנחה בכניסה. המוזיאון מלא בתצוגות של תופעות מוזרות (פסל זז של האיש הגבוה ביותר), תמונות שעשויות מנעצים, פתקים קטנים, אשליות אופטיות ואפילו עמדה של רובה אוויר, שצריך לקלוע במטרות שונות ומשונות. מתאים לילדים אבל לא רק ולמרות שעל פניו נראה מגוחך, בהחלט שווה את החוויה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש
2

”מוזיאון ריפלי“

קרא עוד

המוזיאון המפורסם המציג את כל מה שלא יכול להיות. היכל המוזריות, המסתוריות והבלתי אפשרי. כאן תוכל לשוטט בשתי קומות, ב-11 אולמות, בין מעל 300 מוצגים מיוחדים ומסקרנים, שקשה להאמין שהם אכן קיימים, החל מדגם של הטיטאניק עשוי מגפרורים, דרך מסכה עשויה מעור אדם, איש בעל ארבע עיניים ועד ראש אדם מכווץ. חגיגה לילדים ולצעירים ברוחם כאחד. 

דמי כניסה: 14.99$ למבוגר, 8.99$ לילד בגילאים 5-12. מתחת לגיל 5 חינם. הכרטיסים עולים באתר האינטרנט 7.99/12.99$ למבוגר/ילד בהתאמה. כרטיס משולב למוזיאון ריפלי + מוזיאון השיאים של גינס (ראה ערך) + מוזיאון השעווה הנמצאים בסמיכות עולה 26.95$ למבוגר, 16.95$ לילד בגילאים 6-12. מתחת לגיל 6 חינם. המחירים הללו הם לקנייה באתר האינטרנט.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מוזיאון ריפלי

מתוך הבלוגים - פוסטים על מוזיאון ריפלי

הוספת פוסט

תגיות