תחבורה ציבורית ומוניות באודאיפור

5 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות באודאיפור

תמונת הפרופיל של omazlat
omazlat

”אוטובוס מג''ודפור לאודאיפור“

קרא עוד

האוטובוס מג''ודפור יוצא מתחנה ליד Kalpatru Cinema (ריקשה 120 רופי) . אוטובוס ללא מזגן עלה 330 רופי דרך סוכן. מהתחנה שבה האוטובוס מוריד לוקחים עוד ריקשה לאודאיפור עצמה (100 רופי)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ilana3210317
Ilana3210317

”רכבת מאודייפור לג'ייפור“

קרא עוד

נסענו במחלקת 2s-second Sitting. זוהי מחלקה של מקומות ישיבה רגילים בקרון ענקי. נסענו במחלקה זו משום שזו הייתה נסיעת יום והמחלקה הזו זולה יותר ממחלקות טובות יותר. עלינו על הרכבת בשעה 6:00 באודייפור וירדנו בג'ייפור בסביבות 14:00. עלות כרטיס לאדם - לא זוכרת סכום מדויק, אבל מקסימום 500 רופי לאדם. הנסיעה הייתה בסדר, כל הזמן עלו עוד ועוד הודים לרכבת. הרכבת עצרה די הרבה, כמובן שאי אפשר לדעת לכמה זמן היא עוצרת כך שאם יוצאים לקנות משהו ליד כדאי למהר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ilana3210317
Ilana3210317

”אוטובוס מג'איסלמר לאודייפור“

קרא עוד

הזמנו דרך הגסט האוס אוטובוס מהיום להיום. רצינו להזמין לשעה 18:00, אבל לא היה בו מקום אז הזמנו אוטובוס לשעה 15:30. קנינו כרטיסים מסוג Double Sleeper, אלו מקומות שכיבה שמתאימים לשני אנשים. כרטיס עלה 500 רופי לאדם.

משך הנסיעה כ-16 שעות. חלק מהנסיעה הייתה מישורית ונחמדה, אבל לקראת אודייפור – שמסתבר נמצאת בהרים, הנסיעה הייתה נוראית – עליות וירידות ופיתולים. בנוסף, זה לא היה אוטובוס AC (מזגן) לכן קפאנו מקור. במידה ואתם בעונת החורף מומלץ להביא שמיכה. כדאי גם איזה סדין כי קצת מגעיל…

האוטובוס עצר בדרך כמה פעמים לפיפי ופעם אחת עשו הפסקת אוכל אבל מכיוון שלא דיברו אנגלית לא הבנו מה קורה...

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”מרישיקש לאודייפור ופושקר“

קרא עוד

ב- 6:30 לקחנו ריקשה (40 ר`, 15 דק`) לתחנת הרכבת ומשם יצאנו ב- 7:05 לאג`מר (361CC ר`, 6.5 שעות). מהרכבת יש להגיע לתחנה המרכזית (ריקשה – 30 ר` או הליכה רגלית של 20 דק` – ביציאה מהרכבת לפנות ימינה ובמזלג ימינה). משם לקחנו אוטובוס מקומי (8 ר`). 

לאלו שיוצאים מפושקר לאג`מר באוטובוס (יוצא מבית חב``ד, 6 ר`, 45 דק`) תתכוננו להידחף טוב טוב כדי שתוכלו לתפוס מקום באוטובוס. ואם חשבתם שהישראלים נדחפים – חכו שתראו את ההודים. כשתגיעו לאג`מר קחו ריקשה ב- 15 ר` לתחנת הרכבת.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות באודאיפור

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות באודאיפור.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לאודאיפור

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם